RUSIJA - TVRĐAVA

Ivan_Drago.tif.big.jpg


Kad prisnem dugme, ima ta Amerka da ode dodjavola.
 
sta bi mi imali direktno od toga?
pa recimo da prestanemo da zivimo u pauzi i da ocekujemo eu da nas spase iz nasih govana.
recimo, zamisli da taj san o eu prsne i zaboravi se.
sta bi se desilo?
pa zamisli mase koje shvate da od sna nema nista i da je sve bila laza, kako bi onda bilo u srbiji? jel bi cela nacija bila na pauzi i dalje?
ne verujem, mozda bi neki poskakali kroz otvorene ili zatvorene prozore, ali bi mnogi shvatili da je vreme da se krene od nule, da niuko bolje nece da brine o tvojoj zemlji nego ti sam, ne neki stranac, nego ti i tvoj bliznji.
ja sam ziveo u izraelu 10 godina, oni imaju to, znaju da ih ceo svet prezire, (zasluzeno ili ne to je druga tema) ali teraju svoje i brinu se za svako parce pustare koje imaju.
znas zasto? pa jer su shvatili da su sami samcati i da im niko nece pomoci do oni sebi samima. ili drugi kroz njihov uticaj. sad to je druga i malo prljava prica, ali razumes me.

sve do jedne eu zemlje su se digle same, ako izuzmemo ove nove clanice koje su primljene iz politickog razloga.

dobro je da ameri puknu, bas isto onako dobro kad su nacisti pucali.
procice vreme i uporedjivace treci rajh sa americkom imperijom jednog dana, pazi sta ti kazem.
 
Naslov ove teme uzeo sam sa jednog hrvatskog foruma. Ucinilo mi se zanimljivim da pogledate kako pojedini Hrvati dozivljavaju Rusiju i sta o njoj misle jer ovde vladaju razni stereotipi o Hrvatima, a ja skoro nesto afirmativnije o Rusiji nisam procitao.

Prenosim delove komentara:

Sem tebe i par devijantnih pacijenata niko se ne interesuje sa gastarbajtovanje u Rusiju koliko za Nemačku i Ameriku.
Mi nismo krali ovaj narod pa da moramo u Rusiju.


http://www.russiangirlsint.com/

Sta kazete, je l' se ovaj forum razlikuje znacajno od nekih srpskih nacionalistickih - hard core foruma po svojoj privrzenosti za Rusiju i veri u nju?

:gace::brus:
 

Back
Top