Dobra devojka - losha devojka....

Hah, kakva tema, uzivancija :)

Ja vise nisam devojka, al' svejedno: ja sam dobra i uvek sam bila dobra devojka... mozda je izgledalo da sam losa devojka, jer sam pila pivo i pusila ciagrete i bezala iz skole, ali sam moralno uvek bila na nivou, ma ne, nego na VISINI :lol: A koga muskarci vole nemam pojma, mene skoro niko (ni zene ni muskarci) nije voleo sam od sebe, onako dobrovoljno :lol:

ju pa sta si im radila...

inace ja sam dooobra na leb da me mazes... pa se posle otrujes jer sam se nadisala raznih otrova... da ne pomislite da je zbog karaktera :mrgreen:
 
"Karijerista sam" i "ustajem u podne" mi se neshto ne slazu...Ali dobro sad...

Pijem, pusim, drogiram se, psujem, imam perverzne misli, neredovno kuvam, razbacujem stvari za sobom, karijerista sam, necu decu bar narednih 5 godina, ustajem u podne, zaradjujem puno (nocna mora svakog postenog muskarca :mrgreen:), volim 10 godina mladje muskarce i sto je najgore, mnogo svidjam se sebi. :D
 
Da li sebe smatrate dobrom ili loshom devojkom?
Sta u stvari znaci to "dobra" ili "losha"?
Da li muskarci vishe vole "dobre" ili "loshe"?
I zashto mnoge devojke vole da za njih kazu da su "loshe"?
P. S. Namerno sam napisla "devojke", a - normalno - tema se odnosi na sav zenski rod...


najdobrija sam!;)

bilo je perioda kada sam mislila da je bolje biti kucka..

al` mi nije to u prirodi..:mrgreen:
drago mi je sto nije ni bilo niti je drugacije..

kad pogledam iza sebe - ni zbog cega ne zazalim.

kosmicka ravnoteza na kraju to sve uredi kako treba..:whistling:ili onaj cika sa bradom..kakogod..
 
Da li sebe smatrate dobrom ili loshom devojkom?
Dobrom. :P
Sta u stvari znaci to "dobra" ili "losha"?
Losa je za mene tracara, spletkaros, patoloski lazov, koja skace iz kreveta u krevet, pije, pusi i drogira se. :lol:
Plus agresivna je i vulgarna. I ne bira sredstva da dodje do cilja.:lol:
Da li muskarci vishe vole "dobre" ili "loshe"?
Dobre. :lol:
I zashto mnoge devojke vole da za njih kazu da su "loshe"?
Zelja da budu posebne, da se izdvoje, al' to rade na gore opisan i pogresan nacin, jer ne znaju kako drugacije.
 
Poslednja izmena:
Dobra devojka je pristojna, "slatka", moderno ali pristojno se oblaci i uvek odaje utisak da ona "nije takva devojka" (drugim recima, prezire fufe).
Onda se jedno vece van svog drustva olesi od alkohola i kresne sa nekim nepoznatim tipom. Ali to ne znaci da je losa, jer, boze moj, niko ne zna sta je ona uradila.

Losa devojka se provokativno oblaci, psuje i cesto vulgarno flertuje sa muskarcima. Mozda je zapravo nevina, ali zbog svog izgleda i ponasanaj vec je stekla reputaciju lokalne fufetine.

U ovom odabiru, muskarci vole "dobre" devojke.
 
Zvezdica je dala dobar, cinican odgovor.

A u stvari bezveze i pricamo kad sve odgovore vec svi znamo unapred... a ti odgovori blage veze sa zivotom nemaju... mislim, tako roditelji razmisljaju o svojoj deci: moja cerka je dobra - ne pije, ne pusi i dolazi kuci na vreme, a u skoli ima sve petice :lol: samo ne kapiram zasto ja treba tako da razmisljam o sebi, ali hajde, nema veze, igramo se...
 

Back
Top