Goli muskarac?

Da li volis da se slikas naga?

  • Da

  • Ne

  • Ne znam, nikada nisam probala


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
A da li je poenta u misicavim momcima kojima se vidi sve, ili u slikama koje vam golicaju mastu?
a sta da mi golica mastu :lol:
onaj zbunjeni jebacki pogled u stranu i stidljivo skriven ponos pod satenskim posteljinama,ili napucene usne koje te zovu da ih uzmes :oops: :lol:
meni su te slike pateticne,nekako da stanes pred njih,uperis prstom i grohotom se smejes.

i vise mi se svidja onaj sasuseni lenon ili morison nego teretana boj pod stenskim posteljinama :)
 
a sta da mi golica mastu :lol:
onaj zbunjeni jebacki pogled u stranu i stidljivo skriven ponos pod satenskim posteljinama,ili napucene usne koje te zovu da ih uzmes :oops: :lol:
meni su te slike pateticne,nekako da stanes pred njih,uperis prstom i grohotom se smejes.

i vise mi se svidja onaj sasuseni lenon ili morison nego teretana boj pod stenskim posteljinama :)

Pa ako te vise uzbidjuje lenor od svoje devojke, onda tako reci i njoj nemoj ovdena das smaras tim morbidnim poredjenjima koje ce i dete shvatiti kao cim maloumnika koji ocigledno i ne zna o cemu se prica ili je mnogooooooooo glup!!!:mad:
 
o cemu ti pricas?kakva morbidnost?lenor? :lol: ne...ne lenor...lenon :D

i odakle ti ideja da sam ja musko?
banshee je vila a ne vilenjak
a slika u profilu je ocigledno zenskih a ne muskih ociju...mislim....izvini sto sam rekla bilo sta :neutral:
 
o cemu ti pricas?kakva morbidnost?lenor? :lol: ne...ne lenor...lenon :D

i odakle ti ideja da sam ja musko?
banshee je vila a ne vilenjak
a slika u profilu je ocigledno zenskih a ne muskih ociju...mislim....izvini sto sam rekla bilo sta :neutral:

Pardon za "lenon".
Profil ti nisam gledao, priznajem

A za teretana boj ne treba konentarisati i to nisam doveo u pitanje. Ukusi su razliciti. Mada mene muskarci ama bas nimalo ne zanimaju:))

Prihvatam izvinjenje;)
 

Back
Top