Kako bi zene reagovale na prevaru?

..znas sta je tu najgore...osecaj da si majmun..sve vreme..koliko god to dugo bilo..mislis da si sa pravom zenom, da nije kao neke, i onda saznas za tako nesto ,od pre, mislim lakse ti u tom momentu padne cinjenica da te je prevarila, ****** i ti si nju, ali da to nisi znao toliko dugo, i da verovatno nikada ne bi ni saznao, da ti nisi to isto uradio..uh
 
ma opet kazem ako si apsolutni monogamista crno ti se pise i za oprastanje i za sve....slabo prihvacena osobina u danasnje vreme....
A zašto? Zato što žele da budu prihvaćeni! To je moda, moda je varati i povrediti ljude koji te vole, moda je biti gad, gaziti sve pred sobom, uzimati sve i ne ostavljati ništa, ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja, ej, pogledaj me, JA! Samo ja da budem prvi i da mi bude lepo - to je taj mentalitet. Većina devojaka (i muškaraca) danas misli da je monogamija vrsta origamija i ako ti je stalo do nekog ti si emotivac koga treba slomiti i uništiti i napraviti od njega robota koji će se ponašati kao i ostali, po modi.
 
A zašto? Zato što žele da budu prihvaćeni! To je moda, moda je varati i povrediti ljude koji te vole, moda je biti gad, gaziti sve pred sobom, uzimati sve i ne ostavljati ništa, ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja, ej, pogledaj me, JA! Samo ja da budem prvi i da mi bude lepo - to je taj mentalitet. Većina devojaka (i muškaraca) danas misli da je monogamija vrsta origamija i ako ti je stalo do nekog ti si emotivac koga treba slomiti i uništiti i napraviti od njega robota koji će se ponašati kao i ostali, po modi.

znam ja zasto :mrgreen:...osecam na sopsvenoj kozi...uvek i stalno...ali to sam ja i bas me briga za modu....
 
meni se spava i dosadno mi je.
posla nema.
chovek mi je doshao na par dana u bg, a ja sedim i gledam bzvz u komp, umesto da sam sa njim kuci.
osecam da ce me osuditi na neshto u pola pet kad treba da krenem doma.
tako je juche bar bilo.

`ocu i ja da se uzzivim u neshto.

eto.
izvinjavam se.
samo sam htela da se malo olaksham.
sad cu da odem i da pishkim i bicu k`o nova.

hvala.

@tema
jedan moj poznanik je prevario svoju zzenu, 10 dana nakon shto mu je ona rodila dete.
nije mogao da izdrzzi da ne yebe neko vreme.
meni je to bilo bash gadno.
prevara k`o prevara i nije strashna, ali ako prevarish, samo zato shto ne mozzesh da ga drzzish u gacama mesec dana i malo jache...
onda si degen.
 
@tema
jedan moj poznanik je prevario svoju zzenu, 10 dana nakon shto mu je ona rodila dete.
nije mogao da izdrzzi da ne yebe neko vreme.
meni je to bilo bash gadno.
prevara k`o prevara i nije strashna, ali ako prevarish, samo zato shto ne mozzesh da ga drzzish u gacama mesec dana i malo jache...
onda si degen.

i mene je moj bivsi muz varao dok sam sa bebom bila na moru....posle sam saznala...ali boze moj, neposten covek nemoze biti posten ni u vernosti...:rolleyes:
 
ma da... nije mogao da izdrzi...:roll: kako bi izdrzao u samici...

stvarno nisam neka chistunica, ali takve stvari me izbace iz takta...

mislim, i uz sve to, ja sam tamo neko deseto nebitno bice (a ko zna kojim je sve idiotima isprichao)...
barem malo poshtovanja pokazzi.
i shta? sledeci put kad ih sretnem na ulici, shetaju bebu, ja treba da se nasmejem i pomislim...
bozze, kakva jadnica...
ja nikad ne bih volela da neko za mog choveka pomisli, bozze kakav jada, muchenik...
on je moje i zelim da o njemu misle najbolje.

sad, ja uopshte nisam protiv prevare.
ne govorim "nikad necu to uraditi", jerbo ne znam da li cu il` necu...
samo znam da postoje okolnosti u kojima je to nedopustivo.

@olja
da si znala pa i ti njega da varash dok si na moru. :D
 
stvarno nisam neka chistunica, ali takve stvari me izbace iz takta...

mislim, i uz sve to, ja sam tamo neko deseto nebitno bice (a ko zna kojim je sve idiotima isprichao)...
barem malo poshtovanja pokazzi.
i shta? sledeci put kad ih sretnem na ulici, shetaju bebu, ja treba da se nasmejem i pomislim...
bozze, kakva jadnica...
ja nikad ne bih volela da neko za mog choveka pomisli, bozze kakav jada, muchenik...
on je moje i zelim da o njemu misle najbolje.

sad, ja uopshte nisam protiv prevare.
ne govorim "nikad necu to uraditi", jerbo ne znam da li cu il` necu...
samo znam da postoje okolnosti u kojima je to nedopustivo.

da... ili ono, bio sam pijan ybg-a... hehe... toliko bednih i jeftinih izgovora... al nekako bash ono shto je najogavnije jeste prevariti zenu dok je trudna ili bolesna... to je bash dno dna...
 
@olja
da si znala pa i ti njega da varash dok si na moru.

ma kakvi...ja sam bila sa bebom a to znaci da sam tada bila mama 100%.... a i ja kad sam prevarila posle 2 dana sam sve rekla i rasturila brak....nikad, ali nikad ne sedim na dve stolice.....tacka tacka tackica :D....
 
Većina devojaka (i muškaraca) danas misli da je monogamija vrsta origamija i ako ti je stalo do nekog ti si emotivac koga treba slomiti i uništiti i napraviti od njega robota koji će se ponašati kao i ostali, po modi
ahahahahahaha... genijalno...

inace, ceo post je dobar, mada malo preemotivan... i ne moze se reci da je takvo gledanje na stvari (odnose) zbog ovog ili onog MENTALITETA.
 

Back
Top