Bice nam dobro...

...samo ne reci "volim te"...

Jeste li cesto u ovakvoj situaciji?
Sa nekim ste zbog nekih totalno desetih stvari, a on/ona se zaljubi...
I sta onda?
:confused:

ne nisam bila, kod mene se uvek znalo....:mrgreen:....i uvek je bila makar zaljubljenost, osim ovog sadasnjeg onosa....e tu smo pravila postavili i trudimo se da ne produbljujemo odnos....ne bih ni mogla da volim nekoga ko se nije ni potrudio da se zblizimo a hvala bogu i on se drzi pravila...:cool:
 
ne nisam bila, kod mene se uvek znalo....:mrgreen:....i uvek je bila makar zaljubljenost, osim ovog sadasnjeg onosa....e tu smo pravila postavili i trudimo se da ne produbljujemo odnos....ne bih ni mogla da volim nekoga ko se nije ni potrudio da se zblizimo a hvala bogu i on se drzi pravila...:cool:

Kud ces blize zblizavanje od "odnosa" :)
Nije prisao dovoljno blizu? :)
 
...samo ne reci "volim te"...

Jeste li cesto u ovakvoj situaciji?
С времена на време се догоди.

Sa nekim ste zbog nekih totalno desetih stvari, a on/ona se zaljubi...
Ма довољно је да она протумачи неке моје потезе да јој се као набацујем па да пукне та 10. ствар. Ово код млађих од 20 (поготово малолетница) је у много већем проценту него код мојег годишта, а поготово код старијих тога скоро и нема.
С клинкама не мож' више ни нормално разговарати, а да се не протумачи као покушај мувања. :roll: :rolleyes:

Наставиш даље. ;-)
 
Znam samo da je bilo, ja pricam o Markovim konacima, pamet mi na 1000 milja od glave, i odjednom, vidim, taj me muva, i ja ga naravno odmah pitam "Jel ti to mene muvas?", on odobri, ja sednem, da se ne srusim, ne znam sta nesreci da kazem, obicno mu odmah zadam da premesta neku planinu, brdo, brezuljak. Prethodno obavezno pozovem Boga "O Boze"
 

Back
Top