Zasto zene ne igraju igrice?

Zbog cega ne igrate kompjuterske igrice?

  • Ne znam , nisam nikad probala.

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    31
  • Anketa je zatvorena .
Hm... dobro pitanje... Valjda nisu toliko naklonjene tehnici... Mob i slicne "igracke" su vecini dovoljni ;)
Moracu da se raspitam. Primetio sam to i pre, ali nisam obracao posebnu paznju.

Ako mene pitate... ja se igram vec 23 godine... Da ne pomislite da sam neki mator... imam samo 4 godine vise od toga :lol:
 
Vec bila tema davno..mada ne znam kakve veze ima sa ljubavlju i sexom?:D
Ukratko:
Socio-kulturoloshko-drushtvena polna diferencijacija to uslovljavaja a verujem da sa godinama broj zena u svetu igara raste..novije generacije su vishe polno ravnopravne shto se izlozenosti tiche nego shto smo mi bili.Slichna stvar kao i sa fudbalom recimo ili sportom generalno.A ako postoji veca ravnopravnost u izlozenosti u startu kad se odraste ostaje veca zastupljenost i zena jer svi mi matori koji se toga totalno nismo bataili igramo kao vrsta blaze navike zaostale iz detinjstva.
I neverovatno je da ako neka i igra 99% je u pitanju Sims..ne znm shta zenski um tu toliko zaintrigira..ja sam mozda instalirao i malo pogledao..nisam imao zelju dalje,smorilo me.
 
Pa rekoh da ne igram Sims:?
Izometrijski RPG sve nastalo izmedju 1996.-2002.,..recimo..
Baldurs Gate,Icewind Dale,Fallout,Planescape Torment,Devine Divinity,Beyond Divinity...moze i Newervinter Nights,Dungeon Siege,Diablo,Temple of elemental evil...i tako...
 
Pa nema bash mnogo veze s ljubavlju, nego se osecam bezveze kad o tome pricam u muskom drustvu, nekako ne razumem zasto nema vishe zena u tome...i stalno mislim da jednostavno nikad nisu probale i to je to...

Tj negde sam na pola , nisam zaludjenik da se uzivim i za nedelju besanih noci skontam sve cake u igrici i pocnem da pricam u game-terminima , a opet u zenskom drustvu ne mogu to ni da pomenem. Ni tamo ni ovamo , ono: bezveze razgovor i na jednoj i na drugoj strani...:|
 
Pa nema bash mnogo veze s ljubavlju, nego se osecam bezveze kad o tome pricam u muskom drustvu, nekako ne razumem zasto nema vishe zena u tome...i stalno mislim da jednostavno nikad nisu probale i to je to...

Tj negde sam na pola , nisam zaludjenik da se uzivim i za nedelju besanih noci skontam sve cake u igrici i pocnem da pricam u game-terminima , a opet u zenskom drustvu ne mogu to ni da pomenem. Ni tamo ni ovamo , ono: bezveze razgovor i na jednoj i na drugoj strani...:|

Ja imam obichaj da kad se udubim igram odredjeni rpg do kraja...mislim studiozno po par sati svakog dana ako nadjem vremena..zato mi se i ne pochinje jer znam da cu se nd avezati dok ne zavrshim..previshe vremena mi treba za to...a imam gomilu igara koje nikada nisam igrao...
 
Pa da , vi se u to udubljujete. Vi to odradite kao dobar ispit , do kraja i finish s desetkom.
Vi mozete satima o tome da razglabate.
A ja volim da sednem i da se zabavljam , da se zaokupljam s njom dok mi je interesantna.Sad ako me stvarno zainteresuje zaokupljacu se ja s njom dosta dugo.Ali nemam neku potrebu sve da ih probam...
Mislim kapiras zasto kazem da sam ni tamo ni ovamo?

Tako da shvatam ja odlicno zasto nisam ''tamo'' , ali me sad interesuje malo da vidim ovu drugu problematiku, tj sta je sa ''ovamo''...sta je to sto prosecnu zenu odbija od igrica...
 
Pre desetak godina sam igrala Princa i Doom .. i bila sam vrlo posvecena .. dok ne predjem nivo ne kuvam ni ruchak .. ili zasednem pa celu noc .. ujutro deca ustaju da idu u skolu, a ja sva ponosna jer sam preshla nekoliko nivoa oko kojih su se oni muchili .. meni je to bila odlichna vezba za reflekse i vijuge .. ali kad sam pocela da sanjam chudovishta rekoh sebi - dosta je :)
 
Nisam više paljevina za to, mada sam imala periode da po ceo dan tučem pasijans :roll:

One vesele sa zumiranjem su interesantne, ali kada se želudac navikne, pređem za nekoliko dana i batalim... ustvari nisam imala RAM za ta čuda, sad kada imam crkO mi čitač, mada idem sutra da kupim nov :) :) :) :) :)

Ali, ionako mi je sada prilično dosadno da es zamajavam igricama..... osim toga, nemam mesta na disku. Hm, meni treba ceo nov komp za igrice :?
 

Back
Top