Zasto zene ne igraju igrice?

Zbog cega ne igrate kompjuterske igrice?

• Ne znam , nisam nikad probala.

glasova: 0 0,0%

• Ukupno glasova
    31
  • Anketa je zatvorena .

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
42.455
Hm... dobro pitanje... Valjda nisu toliko naklonjene tehnici... Mob i slicne "igracke" su vecini dovoljni ;)
Moracu da se raspitam. Primetio sam to i pre, ali nisam obracao posebnu paznju.

Ako mene pitate... ja se igram vec 23 godine... Da ne pomislite da sam neki mator... imam samo 4 godine vise od toga :lol:

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.116
Vec bila tema davno..mada ne znam kakve veze ima sa ljubavlju i sexom?:D
Ukratko:
Socio-kulturoloshko-drushtvena polna diferencijacija to uslovljavaja a verujem da sa godinama broj zena u svetu igara raste..novije generacije su vishe polno ravnopravne shto se izlozenosti tiche nego shto smo mi bili.Slichna stvar kao i sa fudbalom recimo ili sportom generalno.A ako postoji veca ravnopravnost u izlozenosti u startu kad se odraste ostaje veca zastupljenost i zena jer svi mi matori koji se toga totalno nismo bataili igramo kao vrsta blaze navike zaostale iz detinjstva.
I neverovatno je da ako neka i igra 99% je u pitanju Sims..ne znm shta zenski um tu toliko zaintrigira..ja sam mozda instalirao i malo pogledao..nisam imao zelju dalje,smorilo me.

Zefirra

Iskusan
Poruka
6.123
Pa nema bash mnogo veze s ljubavlju, nego se osecam bezveze kad o tome pricam u muskom drustvu, nekako ne razumem zasto nema vishe zena u tome...i stalno mislim da jednostavno nikad nisu probale i to je to...

Tj negde sam na pola , nisam zaludjenik da se uzivim i za nedelju besanih noci skontam sve cake u igrici i pocnem da pricam u game-terminima , a opet u zenskom drustvu ne mogu to ni da pomenem. Ni tamo ni ovamo , ono: bezveze razgovor i na jednoj i na drugoj strani...:|

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.116
Probaj Arcanum.

Imam "original"..kupio pre jedno 2-3 godine u Merkatoru...nikada nisam stigao da se udubim..malo igrao i batalio..kad se nadje vremena.. trenutno imam ambiciju da zapochnem Icewind Dale,ali izjalovilo se...to nisam igrao a stoji mi najmanje godinu dana...isto neka nasha budjava"original"kompilacija...1. i 2. i neke expanzije za oba valjda...

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.116
Pa nema bash mnogo veze s ljubavlju, nego se osecam bezveze kad o tome pricam u muskom drustvu, nekako ne razumem zasto nema vishe zena u tome...i stalno mislim da jednostavno nikad nisu probale i to je to...

Tj negde sam na pola , nisam zaludjenik da se uzivim i za nedelju besanih noci skontam sve cake u igrici i pocnem da pricam u game-terminima , a opet u zenskom drustvu ne mogu to ni da pomenem. Ni tamo ni ovamo , ono: bezveze razgovor i na jednoj i na drugoj strani...:|

Ja imam obichaj da kad se udubim igram odredjeni rpg do kraja...mislim studiozno po par sati svakog dana ako nadjem vremena..zato mi se i ne pochinje jer znam da cu se nd avezati dok ne zavrshim..previshe vremena mi treba za to...a imam gomilu igara koje nikada nisam igrao...

Zefirra

Iskusan
Poruka
6.123
Pa da , vi se u to udubljujete. Vi to odradite kao dobar ispit , do kraja i finish s desetkom.
Vi mozete satima o tome da razglabate.
A ja volim da sednem i da se zabavljam , da se zaokupljam s njom dok mi je interesantna.Sad ako me stvarno zainteresuje zaokupljacu se ja s njom dosta dugo.Ali nemam neku potrebu sve da ih probam...
Mislim kapiras zasto kazem da sam ni tamo ni ovamo?

Tako da shvatam ja odlicno zasto nisam ''tamo'' , ali me sad interesuje malo da vidim ovu drugu problematiku, tj sta je sa ''ovamo''...sta je to sto prosecnu zenu odbija od igrica...

Poruka
4.650
Pre desetak godina sam igrala Princa i Doom .. i bila sam vrlo posvecena .. dok ne predjem nivo ne kuvam ni ruchak .. ili zasednem pa celu noc .. ujutro deca ustaju da idu u skolu, a ja sva ponosna jer sam preshla nekoliko nivoa oko kojih su se oni muchili .. meni je to bila odlichna vezba za reflekse i vijuge .. ali kad sam pocela da sanjam chudovishta rekoh sebi - dosta je :)

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.368
Nisam više paljevina za to, mada sam imala periode da po ceo dan tučem pasijans :roll:

One vesele sa zumiranjem su interesantne, ali kada se želudac navikne, pređem za nekoliko dana i batalim... ustvari nisam imala RAM za ta čuda, sad kada imam crkO mi čitač, mada idem sutra da kupim nov :) :) :) :) :)

Ali, ionako mi je sada prilično dosadno da es zamajavam igricama..... osim toga, nemam mesta na disku. Hm, meni treba ceo nov komp za igrice :?

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.