Starije = Bolje?

mlado...da hrska...i da se lepi...
imam drugaricu i zali se kako su njeni vrsnjaci ovakvi ili onakvi jer muvaju klinke...PA AKO SI BAJA SMUVAJ ZENU< A NE DETE...

Ima tu neshto, ali mislim da ipak kod zhena sigurnije mozhesh da izvalish da li imash prodju ili ne! Ako te zheli znacesh, tako da i nije neka nauka, ali sharmirati recimo udatu, zadovoljnu zhenu je umetnost!

verujem da je zena sexualno sa oko 35 na vrhuncu a muskarac oko 25.:D

Slazhem se i ovo uopshte nije losha kombinacija!
 
Ima tu neshto, ali mislim da ipak kod zhena sigurnije mozhesh da izvalish da li imash prodju ili ne! Ako te zheli znacesh, tako da i nije neka nauka, ali sharmirati recimo udatu, zadovoljnu zhenu je umetnost!

Ako si mislio na šarmiranje, to je moguće i nije neka extra umetnost.
Ako si mislio na zavođenje, u ovoj kombinaciji udata+zadovoljna, to ti je jalov posao i čisto gubljenje vremena.
Slazhem se i ovo uopshte nije losha kombinacija!

Za sex nije loša, za nešto više i ne baš
 
.......starije zene su mnogo opasnije od klinki,starke znaju tachno shta zele i kako do toga da dodju ,plus su namazanije totalno ogoljene od laznog morala jedino shto posle hopa cupa vole neke da se razneze kao klinke da su te kuco maco ,ali to samo neke .................
 
.....ja sam u vechitom trazenju i ne konzumiram ja njih vec one mene ,ja im dodjem ko rent a car .........................sa automatskim menjachem ,sednu i voze ...........

Nije shija nego vrat :)

.......starije zene su mnogo opasnije od klinki,starke znaju tachno shta zele i kako do toga da dodju ,plus su namazanije totalno ogoljene od laznog morala jedino shto posle hopa cupa vole neke da se razneze kao klinke da su te kuco maco ,ali to samo neke .................

Je l` to kao neka zamerka? Nego shta ce nego da se raznezi, kakve veze ima da li je klinka ili 'starka', kao da se sa starenjem gubi zelja za neznoshcu .. ili valjda mislish da su momci zaduzeni za trpanje, ali nikako nisu za neznost sa starkama?! U krevetu ne postoje godine, nema manje i vishe .. chim dodje do skidanja gaca oboje ste jednaki u svojoj zelji, koja ne zavisi od broja godina, pa kao, ja imam manje godina i manju zelju, a ona vishe godina i vecu zelju .. i znash shta, Kambodza, ti pishesh o seksu sa starijim zenama kao da te neko pushkom naterao i prilichno neukusno to sve zvuchi .. te rent a car, te ovo, ono .. kao da si zigolo pa te placaju za to neshto kite .. i onda, eto, nevoljno, ali mora se od neceg ziveti.
 
.......starije zene su mnogo opasnije od klinki,starke znaju tachno shta zele i kako do toga da dodju ,plus su namazanije totalno ogoljene od laznog morala jedino shto posle hopa cupa vole neke da se razneze kao klinke da su te kuco maco ,ali to samo neke .................

Mislim da samo sad vise poznajem sebe, sta zelim i kako da dodjem do toga....I vise uzivam, istina...A pored sexa uvek ocekujem i druzenje, i mazenje i masazu i setnju i vecericu da spremim i sve te slatke stvari koje se mogu raditi u paru...i posle svako svojoj kuci ide :lol:
 
Nije shija nego vrat :)



Je l` to kao neka zamerka? Nego shta ce nego da se raznezi, kakve veze ima da li je klinka ili 'starka', kao da se sa starenjem gubi zelja za neznoshcu .. ili valjda mislish da su momci zaduzeni za trpanje, ali nikako nisu za neznost sa starkama?! U krevetu ne postoje godine, nema manje i vishe .. chim dodje do skidanja gaca oboje ste jednaki u svojoj zelji, koja ne zavisi od broja godina, pa kao, ja imam manje godina i manju zelju, a ona vishe godina i vecu zelju .. i znash shta, Kambodza, ti pishesh o seksu sa starijim zenama kao da te neko pushkom naterao i prilichno neukusno to sve zvuchi .. te rent a car, te ovo, ono .. kao da si zigolo pa te placaju za to neshto kite .. i onda, eto, nevoljno, ali mora se od neceg ziveti.

...........shta cu kad sam iskren prema bogu i forumu ,nije valjda da te dotiche ovo shto ja pishem,moji tekstovi nisu upereni ni prema kome lichno ,to su chisto moja zapazanja nafilovana sa dosta shlaga i jagoda i nisu uperena ni prema kome ,inache starke su bile moje omiljene patike u mladosti imao sam u 6 razlichitih boja ....:lol:
 
Ne moze svako da nas napali, bre, pa ja nisam ista sa svakim, sa nekim lezim i drndam sebe dok on zabada za svoj racun, kao da mi stavlja dildo, jednostavno se odradjuje i udovoljava ribici i kiti, dok smo mi, svako u svom svetu .. a sa nekim drugim posle sexa imam upalu misica i jedva cekam sledeci susret.

Ovo sam citirao samo da bih te pitao šta uopšte tražiš sa tim prvim? A u vezi cele ove teme... nisam hteo da se upuštam, ali kao vrlo kompetentan i 8) moram Veselici da stanem na stranu i to potpuno...

U vezi iskustva...ko je netalentovan, njemu će i godine doneti jako malo, ali ako je devojka talentovana, ženstvena, premazana, koketa...e onda će i sa 40 biti sve to isto samo puta deset! Takva žena kada se preda, to je neverovatna kombinacija želje, iskustva i emocije...to je vrhunski seks, vrhunska emocija i uvek doživljaj za pamćenje...sa sve maženjem i nežnošću (koji su ovde iskritikovani-ne znam zašto) i svačim još lepim što može da sledi. Ne pričam na osnovu uzorka od 1, već sa pokrićem.

I sve mačo i žigolo priče takođe padaju u vodu. Zadovoljiti "matorku" je žešći test fizičke spreme, potencije, ponekad i obdarenosti, a o zavodničkim sposobnostima i zrelosti neću ni da pričam... Neka se niko ne javi da mi replicira ako nije bio sa zgodnim, lepim i poželjnim "matorkama" jer o njima pričam.;)

Nema "očajnih domaćica": zgodna žena je uvek zgodna žena, i ona može biti seksualno ugrožena samo u nekom glupom filmu ili u nečijim snovima. Ona može naći seks uvek i svuda, a i prevazišla je odavno sve tabue tako da "mladi pastuv" je za nju samo klinac, pa makar bio i zgodan, ali je to za nju smešno dete, nikako seksualna zver.

Nisu "lake": Ako neko misli da će lako smuvati zgodnu "matorku", vrlo greši. Prvo, pošto se nekom 20 godina mlađem svidela, zašto taj neko misli da se nije svidela jo gomili njih od 18 do 58, od kojih su mnogi šarmantiji, jači, iskusniji , stabilniji i situiraniji od "mladog pastuva"? Pa nisu prošli! Drugo, kako je "lako" smuvati kad je ta za svojih 4 i kusur banki čula sve te priče, odigrala sve igre, i nekog mnogo mlađeg čita kao bukvar? Kako njoj biti tajanstven, poželjan, jači? Ne baš lako.

"Matorka" je opasan teren i vrlo lako može srušiti iluzije nekome ko među devojkama funkcioniše kao "baja"....i po pitanju tehnike i po pitanju obdarenosti (ako su je trudnoće promenile).

Sa "matorkom" se može doći do seksa vrlo brzo, ali ne i lako!
Svi misle da je "matorki" najpotrebniji seks, a upravo sam objasnio da čak i da jeste tako, najmanje joj je potreban od nekog klinca koji će možda onda da odlepi pa da joj slini i smara porukama. Takva ima za to ili neku kombinaciju ili će radije i sa bivšim da se "pohvata" nego da se cima sa decom (ko sa decom spava, popišan se budi;))

"Matorkama" najviše fali emocija, pažnja, ličnost! Onaj ko ima to i ko joj pruži to. Ko je zavede, nasmeje, opusti, pokaže joj se dorastao ili zreliji...može njeno telo dobiti na tanjiru, isto veče, to je najmanji problem, a dobiće i mnogo više od toga. Njoj je dosta svih vrsta ludaka, očajnika, samoživih, slatkorečivih itd. Njoj treba samo pravo muško. Zato mi je kompliment i nagrada svaka žena sa kojom sam bio, jer od njih sam samo dobio, i to puno i lepo i ne, ništa materijalno, nego nešto vredno što ćemo i one i ja nositi u srcu. Žena je žena, imala 18 ili 48. Ako se odlučim da sam njen muškarac onda sam njen, sa svim obavezama i pravima prema nekom s kim sam u vezi. Moj stav. Tačka.
 

Back
Top