mora li uvek sex?

PrincRima

Zainteresovan član
Poruka
105
Ima jedan lep grafit, "Nije sve u sexu, ima nesto i u drzanju za ruke". Licno proverio i zakljucio da je istinit. Drzanje za ruke stvarno moze da bude lepse i od samog sexualnog cina. I ne kazem ovo samo zato sto sam u "volim sex i rado ga se secam" raspolozenju, nego zato sto stvarno lepotu romanticnog setanja poredim sa intimnim cinom. Da li , da bi nekoga zauvek zapamtili i sa tim nekim doziveli bliskost, moramo pod obavezno da odradimo uvod u produzenje vrste, ili se i romantika pamti i racuna?
I poruka licne prirode...kaze Puskin, a ja Puskina bas volim, "Ceo moj zivot bio je zalog neizbeznog susreta sa tobom". Zar nije fantastican?
 
Ti si neki bas dobar decko, i tvoja devojka je srecna sto te ima. :)
Retki su oni koji razmisljaju tako. Inace, takvo misljenje je cesto zastupljeno kod nas, devojaka, kojim takva vrsta bliskosti znaci mnogo vise od samog seksa. Moj decko i ja smo godinu dana zajedno, a zbog mog potpunog neiskustva jos nismo dosli do samog vodjenja ljubavi. :oops:
Iskreno - meni je dobro i ovako, bas nista mi ne nedostaje! Volim kad se drzimo za ruke, tad imam utisak kao da pripadamo jedno drugome, bukvalno, volim kad se ljubimo, mazimo, grlimo, dodirujemo. :twisted:
I to mi je dovoljno. Srecna sam. Naravno, uskoro cemo ukljuciti i seks, ali bojim se da ce onda sva romantika nestati. Nadam se da nece, i da ce nas to jos vise zbliziti (inace, mislim da seks udaljava osobe koje se ne poznaju mnogo i kod kojih ne postoje neka osecanja, a da zblizava osobe u ljubavi). Ali, svakako da ne nameravam da iskljucimo i te sitne romanticne gestove. Njih se nikada ne bih mogla odreci! Oni dokazuju da ljubav postoji i izvan spavace sobe, i da tu osobu zaista volimo u svakoj situaciji.
 
Naravno da ne. Sex je divna stvar, ali zasto uvek i po svaku cenu?! Nekad je cak i lepse kada strast zameni prava ljubav, onako smirena, opustena. E onda stvarno uzivas. Ti jesi to za razliku od vecine muskaraca lepo skapirao i u pravu si. Romantiku i bliskost ni najbolji sex ne moze da zameni. Mada ne mislim nista lose, hocu reci: ZIVEO I SEX! :D
 
hm da,nemora uvek sex,ali je cinjenica da sa nekim nemozesh da budesh toliko blizak ako niste spavali.Tako upoznash neku "drugu" stranu te osobe,neshto,neznam ni ja shta :D .A to da romantika nestaje jednostavno nije tacno.Ali ako neko bash ne zeli sex,i to je ok
 
pricao sam sa vise devojaka o drkanju.devojke drkaju vise od muskaraca.razvaljuju se.dok uce,dok se kupaju,dok leze u krevetu, dok......ja sam bio sokiran.mislim da devojkama vise i nije toliko interesantan sex sa nama kad mogu i sa prstom.sa nama moraju i da se oznoje...da nas trpe, slusaju...a ovako, samo zatvori oci i.....
 
Najlepse i najromanticnije je kada nakon vodjenja ljubavi lezis zagrljen uz svoju ljubav, pricas nesto lepo....ma ne moras ni da pricas, dovoljno je samo da osetis svoju ljubav kako dise, da cujes njeno srce kako kuca i uzivas u toj tisini i bliskosti trenutka.
 
PrincRima:
Ima jedan lep grafit, "Nije sve u sexu, ima nesto i u drzanju za ruke". Licno proverio i zakljucio da je istinit. Drzanje za ruke stvarno moze da bude lepse i od samog sexualnog cina. I ne kazem ovo samo zato sto sam u "volim sex i rado ga se secam" raspolozenju, nego zato sto stvarno lepotu romanticnog setanja poredim sa intimnim cinom. Da li , da bi nekoga zauvek zapamtili i sa tim nekim doziveli bliskost, moramo pod obavezno da odradimo uvod u produzenje vrste, ili se i romantika pamti i racuna?
I poruka licne prirode...kaze Puskin, a ja Puskina bas volim, "Ceo moj zivot bio je zalog neizbeznog susreta sa tobom". Zar nije fantastican?

:D :D :D
Konacno!!! - mislim nesto korisno i od tebe! :wink:
 
PrincRima:
Ima jedan lep grafit, "Nije sve u sexu, ima nesto i u drzanju za ruke". Licno proverio i zakljucio da je istinit. Drzanje za ruke stvarno moze da bude lepse i od samog sexualnog cina. I ne kazem ovo samo zato sto sam u "volim sex i rado ga se secam" raspolozenju, nego zato sto stvarno lepotu romanticnog setanja poredim sa intimnim cinom. Da li , da bi nekoga zauvek zapamtili i sa tim nekim doziveli bliskost, moramo pod obavezno da odradimo uvod u produzenje vrste, ili se i romantika pamti i racuna?
I poruka licne prirode...kaze Puskin, a ja Puskina bas volim, "Ceo moj zivot bio je zalog neizbeznog susreta sa tobom". Zar nije fantastican?
 
PrincRima:
Ima jedan lep grafit, "Nije sve u sexu, ima nesto i u drzanju za ruke". Licno proverio i zakljucio da je istinit. Drzanje za ruke stvarno moze da bude lepse i od samog sexualnog cina. I ne kazem ovo samo zato sto sam u "volim sex i rado ga se secam" raspolozenju, nego zato sto stvarno lepotu romanticnog setanja poredim sa intimnim cinom. Da li , da bi nekoga zauvek zapamtili i sa tim nekim doziveli bliskost, moramo pod obavezno da odradimo uvod u produzenje vrste, ili se i romantika pamti i racuna?
I poruka licne prirode...kaze Puskin, a ja Puskina bas volim, "Ceo moj zivot bio je zalog neizbeznog susreta sa tobom". Zar nije fantastican?
Bato, trkom do nekog seksologa. Za ruku se drži posle dobrog seksa.
 

Back
Top