Muska kosa...kakvu je volite?

Zefirra

Iskusan
Poruka
6.123
...Dugu , srednju, kratku, celavost,
...crnu , smedju , plavu ,crrrvenu :)

...dakle pitanje..Lozite li se uopste na njegovu 'frizuru' i na kakvu?...:mrgreen:


...moj licni fetis je kosa do pola ledja , pomalo talasasta i sjajna (cista) crna ili egzoticno crvena...

...jednom sam se setala s deckom , a pored nas proslo lepo grdjeno mace sa bakarno crvenom dugom kosom...a ja stoka (pored mog rodjenog decka :D) zablenula se , maltene da mi se jezik vukao po podu )

...tako da sad moj decko ima kosu malo duzu od ramena,i dalje pusta 8)...
 
Zefirra:
...Dugu , srednju, kratku, celavost,
...crnu , smedju , plavu ,crrrvenu :)

...dakle pitanje..Lozite li se uopste na njegovu 'frizuru' i na kakvu?...:mrgreen:


...moj licni fetis je kosa do pola ledja , pomalo talasasta i sjajna (cista) crna ili egzoticno crvena...

...jednom sam se setala s deckom , a pored nas proslo lepo grdjeno mace sa bakarno crvenom dugom kosom...a ja stoka (pored mog rodjenog decka :D) zablenula se , maltene da mi se jezik vukao po podu )

...tako da sad moj decko ima kosu malo duzu od ramena,i dalje pusta 8)...

:shock: :shock: :shock:

Ma nista... :idea:
 
...ja ne znam kom zivom bicu moze da se ne svidja kosa mog decka...
...ja placem dan i noc sto nemam takvu kosu...normalan sampon , i bez regeneratora...a ono ko sa pantene reklame...duga i ravna...a ipak bujna i malo uvijena na krajevima...a sija se ko ogledalo...
...aaaaaah...
 
Crn,crn,crn.....mnogo crn,sav taman,pa jos visok,mnogo krupan-kad stane pred tebe da pomislis smracilo se.Kolena da ti klecaju.Samo....ima jedna caka.Posle prvog kontakta,otkrijes da je direktni potomak Kromanjonca....i da obozava sebe,da je zaljubljen u sebe.Dobro,prastam mu-ko u njega ne bi bio zaljubljen?Sav divan,sarmantan,smeker,faca-od miline da ga prosetas.Nemas cak ni suparnicu-ne stigne covek da se okrene oko sebe da primeti neku,ogledalo mu stalno u rukama,zauzet posmatranjem svog odraza.Fantazija....E,onda ti jednog dana iskoci osigurac,padne mrak na oci,i jutro posle se probudis pored nekog plavusana,plave kose i jos plavljih ociju.A ti sretna....Malo imas grizu savesti zbog prevare,ali posle nekog vremena skontas da MR Fatality nije ni primetio da si zbrisala-bio u to vreme zauzet trazenjem zagubljenog ogledala....I ti presrecna sa tamo nekim plavusanom,kojeg ne da nisi primecivala,nego si mislila da su svetli davno izumrla vrsta i da ne postoje.......ZAKLJUCAK crn,plav,smedj....totalno nebitno.Mentoli su danas evoluirali,kamufliraju se odlicno,i ne nalaze se u prodaji u prepoznatljivom pakovanju.Samo da je kratko osisan,da ne skupljam dlake po stanu jos i za njim......
 

Back
Top