Cedi sve dozvoljeno

Salvantis:
Al' pazi kad TI to kazes :lol:
Ista osoba koja na svakoj temi o Mladicu upotrebljava iskljucivo prazne recenice tipa "znas ti dobro", "znamo svi sta je bilo", i slicne, kao jedini "argument", ovde hoce da vidi cinjenice da je Ceda narkos :D :D :D

Ok, ako hoces da vidis cinjenice izvoli:

1354015934451fca78b53fe193584329_orig.jpg


Sad da izgleda kao narkos, izgleda; a kad nesto izgleda kao medved, ide kao medved i zvuci kao medved, onda uglavnom i jeste medved :wink:
Pa znamo, izneti su dokazi na sudu, pale presude njegovim potčinjenima, a i nedavno presuđeno da je u Srebrenici bio genocid, šta bi još hteo?
A Čeda po meni i inače nije lepotan, ne samo na toj slici nego uopšte, moram priznati da nikad nisam razumeo one devojke s transparentima ''Čedo oženi me'', ali sve to nije dokaz da je narkoman.
 
malamargo:
A posle LDP fasisti....
Нису фашисти, то смо (барем сам ја) закључили.

Али, и то смо такође видели, они сами много воле да друге називају фашистима, без много везе с реалном основом за то.
 
Salvantis:
LDP nije samo beskorisna, vec izuzetno stetna organizacija, protiv koje svaki normalan pripadnik ove nacije ima moralnu obavezu da se bori.

Naime, pravi problem je jedna sira, izuzetno organizovana grupacija, ciji je LDP zapravo sam istureni, politicki deo (kao kod teroristickih organizacija u S.Irskoj i Palestini, gde postoji zvanicni politicki, i nezvanicni vojno-teroristicki deo). Raznorazne NVO, 'nezavisni intelektualci' i slican olos, godinama rade sve na unistavanju ove nacije i drzave, a od skora imaju i politicku partiju koja im se savrseno uklapa u mehanizam antisrpskog delovanja.

LDP se nikakao ne sme potcenjivati; izuzetno organizovana, po delovanju slicna sektama, a po retorici i ideologiji najekstremnijim fasistickim organizacijama (iako sa drugacijim ciljevima, no sa istim metodama); uz ogromna finansijska sredstva iz inostranstva, vezama sa mafijom, kao i sa apsolutnom podrskom mocnih medija koje u potpunosti kontrolisu, ova partijica ima veliku mogucnost da u narednim godinama jos vise ojaca, sto bi bila najgora moguca opcija za drzavu Srbiju i srpski narod u celini.

Najjednostavnije, LDP se moze uporediti jedino sa bolescu, virusom, koji napada Srbiju.
A koliko ce mocni postati, od nas zdravih zavisi.


bravo majstore sta sroci...
Ajd sad i neku o diktaturi proletarijata,narodnim neprijateljima i drugu Titu(Slobi,Kostunici,...ime po potrebi pa da se slatko nasmeje nas nekoliko normalnih na ovom forumu...
Pa ljudi vecina ovde pati od zesce paranoje.....A ja se jedino plasim samoproklamovanih spasilaca Drzave (nacije,crkve,vere,rase...staviti po potrebi....

da bi pricali o tome ko je a ko ne fasista morate prvo da znate neke (bar) odlike fasizma...
da iscitate neke knjige,malo obrazovanja nije na odmet,a i zdravog razuma...

toliko ,smoriste me
 
nesha taxista:
moram priznati da nikad nisam razumeo one devojke s transparentima ''Čedo oženi me'', .

Kako nesho to nisi razumeo. Pa osete devojke narocito ove nase gde ce biti love.
Ceda milioner a nikada nista konkretno nije radio osim sto je bio potpredsednik vlade i za to vreme nacrtao jedan pesacki prelaz.Mozda je naplacivao zebrarinu za prelazak preko istog pa zgrnuo milione.
 
Englez:
:roll: Ne može se hapsiti neko za nešto što ne stoji, u samoj osnovi. Ne može se otcepiti nešto što već odavno nije naše. To je činjenica koju ti i tvoji istomišljenici nikako nećete da prihvatite ili ne želite da razmislite šta nas je dovelo u ovakvu poziciju.

jedna od glavnih odlika neuroza je negiranje stvarnosti...
o tome je i pokojni Djindja pricao.....

pozdrav onima koji vide i cuju
 
malamargo:
..
da bi pricali o tome ko je a ko ne fasista morate prvo da znate neke (bar) odlike fasizma...
da iscitate neke knjige,malo obrazovanja nije na odmet,a i zdravog razuma...
А ово исто треба да важи - и за тебе. И све вас који олако потежете неке тешке речи.

Да се не бисте тако без смисла бацакали с тим речима, и прилепљивали их коме вам год падне на памет.

(Обично - свима онима који се до у миилиметар не слажу свашим погледима на свет).
 
nesha taxista:
Pa znamo, izneti su dokazi na sudu, pale presude njegovim potčinjenima, a i nedavno presuđeno da je u Srebrenici bio genocid, šta bi još hteo?
A Čeda po meni i inače nije lepotan, ne samo na toj slici nego uopšte, moram priznati da nikad nisam razumeo one devojke s transparentima ''Čedo oženi me'', ali sve to nije dokaz da je narkoman.
Ne razumes se ti mnogo u sud, cim si u na primer, u pet postova tvrdio one besmislice o sudskoj nadleznosti:
http://forum.krstarica.com/threads/139971&page=3

A sto se tice cede i simptoma narkomanije, to je ipak pitanje za medicinske strucnjake. Meni kao laiku, ona bolesna boja lica, i crni kolutovi oko ociju, definitivno govore da nesto sa njim nije u redu. Sto se drugih dokaza tice Bagzi je davao izjave pred sudom o cedinim narkomanskim navikama, mada ni njega ne uzimam preterano ozbiljno.

Uostalom ako je narkoman, to mozda moze samo da mu bude olaksavajuca okolnost :D
 
Norma Kampl:
Не бих да браним Џерија, јер, уосталом, рекла сам да су за мене ти критеријуми о претешкој употреби појединих речи за све једнаки.

Али не могу а да не приметим:

Не знам ко би био први, или који већ на тој имагинарној листи.

Али зар ви не примећујете како и ваше изражавање итекако улази у конкуренцију за сам врх листе?

Рецимо, , с оним о Коштуници као "клерофашисти".

(А тек, да ли да поменем и онај позив на суицид истом политичару?)

Isti(klerofasista) je zajedno sa klerom(crkva) i fasistima (SPS,SRS) pozivao "narodnog heroja" da se ubije...

Njemu poziv na suicid ocigledno nije stran

misli,misli.......
 
malamargo:
bravo majstore sta sroci...
Ajd sad i neku o diktaturi proletarijata,narodnim neprijateljima i drugu Titu(Slobi,Kostunici,...ime po potrebi pa da se slatko nasmeje nas nekoliko normalnih na ovom forumu...
Pa ljudi vecina ovde pati od zesce paranoje.....A ja se jedino plasim samoproklamovanih spasilaca Drzave (nacije,crkve,vere,rase...staviti po potrebi....
da bi pricali o tome ko je a ko ne fasista morate prvo da znate neke (bar) odlike fasizma...
da iscitate neke knjige,malo obrazovanja nije na odmet,a i zdravog razuma...
toliko ,smoriste me
Nemam pojma o kakvoj 'diktaturi proleterijata' i drugu Titu pricas, ocigledno neke samo tebi jasne halucinacije :confused:
Smanji to sto uzimas....

PS inace ko ti je to rekao da si ti 'normalna'? Mama?
 
Salvantis:
Ne razumes se ti mnogo u sud, cim si u na primer, u pet postova tvrdio one besmislice o sudskoj nadleznosti:
http://forum.krstarica.com/threads/139971&page=3

A sto se tice cede i simptoma narkomanije, to je ipak pitanje za medicinske strucnjake. Meni kao laiku, ona bolesna boja lica, i crni kolutovi oko ociju, definitivno govore da nesto sa njim nije u redu. Sto se drugih dokaza tice Bagzi je davao izjave pred sudom o cedinim narkomanskim navikama, mada ni njega ne uzimam preterano ozbiljno.

Uostalom ako je narkoman, to mozda moze samo da mu bude olaksavajuca okolnost :D
Ma sve je to lepo, ali ništa nisi osporio u vezi presuda, a za narkomaniju sam priznaješ da nemaš dokaz, osim ako u to ne ubrajamo tvoje oštro oko.
 
malamargo:
I

misli,misli.......
Ја итекако мислим, и увек врло пажљиво и опрезно, као скептик по природи, одвагам пре него што донесем неке закључке. И зато, нека опет - ово важи и за тебе, још више. Да пажљивије анализираш читаву ЛДП-овску причу, и не примаш се исувише лако.
 
Salvantis:
Nemam pojma o kakvoj 'diktaturi proleterijata' i drugu Titu pricas, ocigledno neke samo tebi jasne halucinacije :confused:
Smanji to sto uzimas....

PS inace ko ti je to rekao da si ti 'normalna'? Mama?

Dete,ocigledno ti je deda partizan sipao svasta u glavu kad si bio mali(recnik ti je takav,a i konstrukcija recenice),ali si jadan sve pomesao jer si jos piskio u pelene .....

informisi se o fasizmu pa onda, sa nekim cinjenicama,svesno promisljenim mozda i mozes nesto da kazes na tu temu.......
 
Norma Kampl:
Нису фашисти, то смо (барем сам ја) закључили.

Али, и то смо такође видели, они сами много воле да друге називају фашистима, без много везе с реалном основом за то.
Ja sam zakljucio da koriste fasisticke metode: nasilje, govor mrznje, pozivanje na obracun sa neistomisljenicima, nepriznavanje ustavnog poretka, revolucionarnu "pravdu", slepa odanost fireru i partijskim ideoloskim guruima (poput sere lukovica, teofila, zivkova)....

Dakle eksteremisticka organizacija najgore vrste, mesavina nacista, komunista i obicne sekte.
 
malamargo:
Dete,ocigledno ti je deda partizan sipao svasta u glavu kad si bio mali(recnik ti je takav,a i konstrukcija recenice),ali si jadan sve pomesao jer si jos piskio u pelene .....

informisi se o fasizmu pa onda, sa nekim cinjenicama,svesno promisljenim mozda i mozes nesto da kazes na tu temu.......
Dete ti i sad i piskis i kakis, sto u pelene sto po ovom forumu. A kad zavrsis makar osnovnu skolu mozes da dajes svoje misljenje.

Dotle vrati se celodnevnom blejanju u cedinu sliku, makar neces da ispadas tolika glupaca u drustvu ;)
 
malamargo:
Isti(klerofasista) je zajedno sa klerom(crkva) i fasistima (SPS,SRS) ..
...
А и ово, опет... Није ваљда да сте толико неразумни. Као мутави, навалили с тим.

Зар нисмо већ закључили да је употреба ових појмова, у овом контексту, благо речено - ступидна?

Пардон. Или ступидна, (последица - испраног мозга) или злонамерна.

Вреди ли понављати:

Знате ли ви уопште - шта је то уистину - фашизам?

И шта је "клер".

Очигледно не знате, јер не бисте бесомучно као зомбији, понављали, и трпали те појмове тамо где им место није.
 
Salvantis:
Ja sam zakljucio da koriste fasisticke metode: nasilje, govor mrznje, pozivanje na obracun sa neistomisljenicima, nepriznavanje ustavnog poretka, revolucionarnu "pravdu", slepa odanost fireru i partijskim ideoloskim guruima (poput sere lukovica, teofila, zivkova)....

Dakle eksteremisticka organizacija najgore vrste, mesavina nacista, komunista i obicne sekte.
Све тачно.
Али, наравно, они ипак - нису фашисти у оном правом и пуном смислу тог појма.

Него, и с обзиром на ово што си на крају рекао, смем ли рећи да су и - својеврсно - фарсично понављање, разноврсних елемената? Гротеска и апсурд.
 
malamargo:
Dete,ocigledno ti je deda partizan sipao svasta u glavu kad si bio mali(recnik ti je takav,a i konstrukcija recenice),ali si jadan sve pomesao jer si jos piskio u pelene .....
.
Ово је опет оно типично "држ'те лопова".

informisi se o fasizmu pa onda, sa nekim cinjenicama,svesno promisljenim mozda i mozes nesto da kazes na tu temu......
А ово, по ко зна који пут, важи пре свега - за тебе.
 
Salvantis:
Ja sam zakljucio da koriste fasisticke metode: nasilje, govor mrznje, pozivanje na obracun sa neistomisljenicima, nepriznavanje ustavnog poretka, revolucionarnu "pravdu", slepa odanost fireru i partijskim ideoloskim guruima (poput sere lukovica, teofila, zivkova)....

Dakle eksteremisticka organizacija najgore vrste, mesavina nacista, komunista i obicne sekte.

Bice da je Ceda izveo tenkove na ulice bbeograda,vadio pistolj na taksiste,prosvetare ,pretio koga ce i kada da ubije,vozio kamion sa soderom,sunjao se po mraku u po Herceg novom ,vozio hladnjace sa lesevima,eliminisao sve razoruzano i neenaoruzano musko stanovnistvo jednog grada,izvodio ljude iz voza samo zato sto su druge vere-pa su nestali,sigurno je on pucao na premijera, i takve stvari...

pa stavi nesto na drugi tas ,ajd neku tesku rec ,kao "vidi se" ili " zna se" ili "cuo sam"

Za siru naobrazbu na temu fasizma ,procitati E.From, Anatomija ljudske destrukcije-ima u bibliotekama,V.Frankl,Zasto se niste ubili(zapisi jednog lekara iz konc logora, a na temu zla sasvim je dovoljno S.Pek ,Ljudi lazi.......
 
Norma Kampl:
А и ово, опет... Није ваљда да сте толико неразумни. Као мутави, навалили с тим.

Зар нисмо већ закључили да је употреба ових појмова, у овом контексту, благо речено - ступидна?

Пардон. Или ступидна, (последица - испраног мозга) или злонамерна.

Вреди ли понављати:

Знате ли ви уопште - шта је то уистину - фашизам?

И шта је "клер".

Очигледно не знате, јер не бисте бесомучно као зомбији, понављали, и трпали те појмове тамо где им место није.

izvinjavam se ,samo koristim recnik kakav se na ovom forumu koristi,a pogotovo sto je nekim ocigledno potreban Vujaklija
 

Back
Top