Бан за све који Косово* назову државом

Па сада кажеш да је лажни председник, и да је признао, то је лажно - пошто је "лажни председник"
lazni je jer je prekrsio ustav, i vec je trebao da bude razresen, ali znamo da nije i da kosovo dobija sve vise atributa drzavnosti, i cak je i makron
podsjetio na obveze Beograda u dijalogu s Prištinom, obećavši podršku Francuske da sve obveze preuzete Briselskim sporazumom prije godinu dana budu ispunjene.

znaci vucic je njemu zahvalan sto umesto njega narodu otvara oci da je kosovo nezavisno, da se vucic obavezao da ispuni sporazum

nije potpisao franzusko-nemacki sporazum? puj pike ne vazi?

i sada bi ti mene da banujes ako kazem "drzava kosovo"?

cime li je vas makron ucenio, ja ne znam

Шта још крије Скај

Кад се узме у обзир да Србија годинама уназад Француској препушта врло уносне послове (управљање београдским аеродромо и изградња метроа су само неки од њих) и да сада наставља прескупо да плаћа пријатељство с овом земљом, поставља се питање да ли Макрон и француска полиција имају неки материјал који им олакшава преговоре.


Пре свега се ту мисли на Скај апликацију, коју су управо Французи “пробили”, а одакле се родио случај Вељко Беливук. Недавно је из Скај апликације испливала и веза дојучерашњих представника државног врха са кланом Дарка Шарића, а ту се спомиње и име Оскар, за које многи сматрају да се иза њега крије Вучић. Ове сумње изразио је и он сам.

Адвокат Иван Нинић повезао је ове ствари у једну – Скај апликацију, Оскара и Вучићеву посету Макрону.
 
Мој искрен предлог. Постоје различита политичка мишљења и путеви и све је то јасно и у реду, али зна се шта стоји у уставу и шта мора да се поштује.Слобода мишљења је у реду , док се не крши устав. Устав Србије, и чији су грађани већина , каже да је Косово и Метохија - Србија.


Предлог усвојен.
Ја по кући проширио овај ваш предлог.
А за бановање изабрао сам држање за ноге преко отвореног прозора
да ветар мало олади главу...
 
Moje slobodno misljenje kaze da je Kosovo Drzava

Moje misljenje zasnovano je na praksi kaze da institucije Srbije (Vuçiçi) potpisuju sve ono sto se smatra elementima drzavnosti, u korist Kosova

Ako Drzava Srbija daje drzavnost u svim elementima Kosovu, osim nekog formalnog priznanja, sta mozemo da kazemo, osim da je Kosovo drzava u dosta ociju, a u drugim ocima je neformalno drzava

Ali drzava
Слажем се, само мислим да ми не смемо да је признамо јер је то пораз и штета, шта год урадио Вучић, Дачић или Саво Бачић. Значи, свесни смо нашег народа доље који живи у држави Србији.
 
Предлог усвојен.
Ја по кући проширио овај ваш предлог.
А за бановање изабрао сам држање за ноге преко отвореног прозора
да ветар мало олади главу...
Хахахахаха смешан цинизам
 
Ал јбг - постоји. То што Вучић лаже да је лажна је и даље лаж.
Гледам немачке програме, мало мало па Косово, нико га више не спомиње у контексту Србије.
Један занимљив податак је да припадник војске Србије уколико жели да оде у неко место на Косову мора да тражи одобрење да напусти територију Србије.
Дакле?


И да се разумемо да сам и ја бесна што је тако, али тако је бар за сад.
Danke Deutschland & Co su na silaznoj putanji, evo ekonomske “snage” Francuske u poređenju sa Kinom, Deutschland je vis a vis China tu negde, al još ljudi žive u devedesetim, usladile im se.

E6DB9BFA-907D-459C-AFAA-B1EB603928D9.jpeg
 

Back
Top