Paganstvo i Vatikan

Salvantis:
Vidi stakor, ti sigurno rufija znas mnogo bolje, ja sam ovde bio par puta a ti si veteran u diskusijama sa "rufijem", on ti je verovatno idol posto ga non-stop nameces kao temu.

A i inace ti mene mozes samo u dope da poljubis :D

Hhahahaa...opet si glup...ybt. odavno se nisam ovoliko ismejao i nekog ismejao...:lol:
A što se tvog dopeta tiče...mislim da Rufi ima drugačije planove sa njim...:lol:
 
Šakal:
Hhahahaa...opet si glup...ybt. odavno se nisam ovoliko ismejao i nekog ismejao...:lol:
A što se tvog dopeta tiče...mislim da Rufi ima drugačije planove sa njim...:lol:
Pa kad si se poslednji put pogledao u ogledalo :D
A da, ti vrebas iz mraka ....

Nego rufi je ocigledno tvoja opsesija, bolje se ti brini za svoja usta, nego za moje dupe, hm?

eevo ti onaj link inace, kako bese,"kolega Slavantis potpuno se slazem sa vama"
hehe
http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=3374691&highlight=mormoni#post3374691
 
Inace "ismejao si me", al znas kako :D
Licis mi na onog Black knighta iz pajtonovaca:

Monty_Python_2__limbless_Black_Knight.JPG
 
Hehehee...pa opet se blamiraš...ccccc...naravno,taj link sam mogao i ja tebi da bacim...na ovom forumu se niko nije svađao kao ja i Rufi...pa sam ga jedno vreme i lovio po temama...sad si ti zauzeo njegovo mesto pa ćeš videti kako to izgleda kad ti je Šakal u retrovizoru...
 
Šakal:
Hehehee...pa opet se blamiraš...ccccc...naravno,taj link sam mogao i ja tebi da bacim...na ovom forumu se niko nije svađao kao ja i Rufi...pa sam ga jedno vreme i lovio po temama...sad si ti zauzeo njegovo mesto pa ćeš videti kako to izgleda kad ti je Šakal u retrovizoru...

Sto se tebe tice ti si retardvizor.

Lovio si ga po temama

Bre, pa ti si stvarno bolesnik. Vidim da ste vas dvojica imali avantura i avantura...


A evo ti inace jos jedan link, na kome je wikolak (sad se setih), ja i pomalo ti, patentirao legendarni kalogon.

http://forum.krstarica.com/threads/124283&page=3&pp=15

Inace nemo' se brines, ja sam ovde samo danas, pa nisam lud da slusam tvoje satanisticko mrmljamnje o bibliji non-stop.
 
Šakal:
Povlačiš se?Samo danas?Šteta.Stvarno šteta!Ma nema veze,potražiću te ja već na nekom podforumu...na nekoj temi...
Ne povlacim se ja, ali mozes ti da me povuces :D

Mada, zaboravi, vidim da si se nalozio opasno, cim si resio da me trazis, izgleda si neki derpe gadan (cim si imao avanture sa rufijem)
Ono sve to ide uz sektasenje, rituale i ostale gadosti kojima se ponosis.

A mozda to onaj masovni ubica progovara iz tebe ponovo.
Aj stavi noz tom liku u avatar ima bas da mu legne ;)
 
Salvantis:
Ma jok taj je postovao jednu od retkih tema na istoriji na kojoj sam bio, nesto o crnogorcima i mormonima, pa je ovaj stakor poceo nesto da kuka, a zalio mi se jos jedan lik, ne mogu da se setim kako se zvase.
I onda sam morao da patentiram pricu o kalgonu, sir krepera, mormone i ostalo.
Pa bre ovaj jadnik Stakor se odusevljavao, ljubio me u doope u znak zahvalnosti, prosto mi bilo neprijatno. A vidi ga sad kako je nezahvalan i bezobrazan :roll:

E stakor hoces da ja nadjem taj thread?
Mislim nije skoro bilo, ali da se prisetis :lol:

Hahahaaaa...eh kad Wilk vidi ovo...ti patentirao Kalgon...hahahaahaaa...ybt. em si glup em si lažov...ccccc...:razz: :lol:
 
Salvantis:
Ne povlacim se ja, ali mozes ti da me povuces :D

Mada, zaboravi, vidim da si se nalozio opasno, cim si resio da me trazis, izgleda si neki derpe gadan (cim si imao avanture sa rufijem)
Ono sve to ide uz sektasenje, rituale i ostale gadosti kojima se ponosis.

A mozda to onaj masovni ubica progovara iz tebe ponovo.
Aj stavi noz tom liku u avatar ima bas da mu legne ;)

Hehehheee...pa ovde si jedino ti imao avanturu sa Rufijem...:p
Opet si popizdeo...ccccc...smiri se bre...:lol:
 
Šakal:
Hahahaaaa...eh kad Wilk vidi ovo...ti patentirao Kalgon...hahahaahaaa...ybt. em si glup em si lažov...ccccc...:razz: :lol:
Idi lovi rufija, retardvizoru.

Inace pre mesec-dva si me predlagao da vam budem akademik 8-)
Ajde idi procitaj, pa se vrati ka smislis neko objasnjenje (za dvadeset godina recimo, posto si malo spor pored toga sto si malouman)
 
Salvantis:
Idi lovi rufija, retardvizoru.

Inace pre mesec-dva si me predlagao da vam budem akademik 8-)
Ajde idi procitaj, pa se vrati ka smislis neko objasnjenje (za dvadeset godina recimo, posto si malo spor pored toga sto si malouman)

Hehehehe...to je bila zayebancija a ako to drugačije vidiš onda si mnogo gluplji...mada teško da možeš...:lol:
 

Back
Top