Paganstvo i Vatikan

Šakal:
'' Neka se ne nađe u tebe koji bi vodio sina svog ili kćer svoju kroz oganj,ni vračar,ni koji gata po zvezdama,ni koji gata po pticama,ni uročnik,ni bajač,ni koji se dogovara sa zlim duhovima,ni opsenar ni koji pita mrtve!Jer je gad pred Gospodom ko god tako čini,i za takve gadove tera te narode Gospod Bog tvoj ispred tebe'' (5. Mojsijeva 18,10-12)

'' I ko god se dotakne u poloju posečenog mačem ili umrlog ili kosti čovečije ili groba,nečist da je sedam dana.'' (4. Mojsijeva 19,16)

'' Još reče Gospod Mojsiju: Kaži sveštenicima sinovima Aronovim,i reci im: Za mrtvacem da se ne skvrni nijedan u narodu svom.'' (3. Mojsijeva 21,1)

Izostavio sam ''A''...
 
Šakal:
'' Neka se ne nađe u tebe koji bi vodio sina svog ili kćer svoju kroz oganj,ni vračar,ni koji gata po zvezdama,ni koji gata po pticama,ni uročnik,ni bajač,ni koji se dogovara sa zlim duhovima,ni opsenar ni koji pita mrtve!Jer je gad pred Gospodom ko god tako čini,i za takve gadove tera te narode Gospod Bog tvoj ispred tebe'' (5. Mojsijeva 18,10-12)

'' I ko god se dotakne u poloju posečenog mačem ili umrlog ili kosti čovečije ili groba,nečist da je sedam dana.'' (4. Mojsijeva 19,16)

'' Još reče Gospod Mojsiju: Kaži sveštenicima sinovima ronovim,i reci im: Za mrtvacem da se ne skvrni nijedan u narodu svom.'' (3. Mojsijeva 21,1)
Idiiiiiiiiiiiiii :shock:

"Ateista" koji nista drugo ne radi osim citiranja biblije? Cudno i uvrnuto....

Ybte zamisli ovog mracnog lika iz stakorovog avatra, kako u transu mrmlja neke odlomke iz biblije i juri neku plavusu nozem po livadi :shock:

Vrlo, vrlo uznemiravajuce.....
 
Salvantis:
Idiiiiiiiiiiiiii :shock:

"Ateista" koji nista drugo ne radi osim citiranja biblije? Cudno i uvrnuto....

Ybte zamisli ovog mracnog lika iz stakorovog avatra, kako u transu mrmlja neke odlomke iz biblije i juri neku plavusu nozem po livadi :shock:

Vrlo, vrlo uznemiravajuce.....

Hm...ti i dalje sliniš po monitoru a rekao si da ćeš da odlepršaš odavde...ccccc...:lol: :arrow: :razz:
Ne,ovu temu neću ja upropaštavati...na ostalima...gledaj u retrovizor...:twisted:
 
Šakal:
Hm...ti i dalje sliniš po monitoru a rekao si da ćeš da odlepršaš odavde...ccccc...:lol: :arrow: :razz:
Ne,ovu temu neću ja upropaštavati...na ostalima...gledaj u retrovizor...:twisted:
Odavde?
Pa tek sam dosao na ovu temu, a stvarno je smesno kad mi takav luzer nesto kao naredjuje ovde. Rekoh bas si mi protresao, tj potresao mLogo.

A ono nikad se ne zna sa takvim likovima koji drze masovne ubice u avatru, opsednuti su biblijiskim citatima i sline na rufima :shock:
 
Salvantis:
Odavde?
Pa tek sam dosao na ovu temu, a stvarno je smesno kad mi takav luzer nesto kao naredjuje ovde. Rekoh bas si mi protresao, tj potresao mLogo.

A ono nikad se ne zna sa takvim likovima koji drze masovne ubice u avatru, opsednuti su biblijiskim citatima i sline na rufima :shock:

Ma pogrešno si me ukapirao...opet...taman posla...pa ja ovako mogu do prekosutra...radim i zayebavam tebe...milina...a ti upropaštavaš i dalje svoj loš monitor...ybg.
Nego,opet ti pominješ Rufija...ma izgleda da između vas dvojice postoji nešto...ma priznaj!Ustvari i nije potrebno...očigledno je...fuj...bre!:razz:
 
Šakal:
Ma pogrešno si me ukapirao...opet...taman posla...pa ja ovako mogu do prekosutra...radim i zayebavam tebe...milina...a ti upropaštavaš i dalje svoj loš monitor...ybg.
Nego,opet ti pominješ Rufija...ma izgleda da između vas dvojice postoji nešto...ma priznaj!Ustvari i nije potrebno...očigledno je...fuj...bre!:razz:
RUFIJA :shock:
Pa ti mu i tepas :lol: :lol: :lol:

Ne samo Stakore da si ti prvi samo o njemu pricao, non-stop, dok ti nisam skrenuo paznju koliko je to bolesno, nego mu i tepkas. I jos si priznao da te to uopste ne vredja. Nije valjda da si vec zaboravio.
To "fuj" verovatno jer si se setio neke drage uspomene, zar ne? Ustvari bolje da ne znamo.
Fuj, bljak, ogromno fuj i ostalo.

Koji moj los monitor :confused: Smanji malo to sto uzimas, udara ti izgleda bas gadno na onaj ostatak mozga.

Nego da se vratimo na pricu o sektama, sto je ovde i tema zar ne?
Ili je tema "poremecene masovne ubice koje se kriju u mraku i mrmljaju neke nepovezne odlomke iz biblije".
A da, to je.
 
Hehehhee...još si tu...pa lepo...
Izbroj koliko si ga ti puta pomenuo a koliko ja...toliko si opsednut Rufijem da si i na politici počeo da ga pominješ...ček da iskopiram da ne obrišeš...pošto imaš običaj i to da radiš...
Ma da,ukapirao sam zašto balaviš po monitoru...napisao sam ti na politici...da se ne ponavljam...
 
Šakal:
Hehehhee...još si tu...pa lepo...
Izbroj koliko si ga ti puta pomenuo a koliko ja...toliko si opsednut Rufijem da si i na politici počeo da ga pominješ...ček da iskopiram da ne obrišeš...pošto imaš običaj i to da radiš...
Ma da,ukapirao sam zašto balaviš po monitoru...napisao sam ti na politici...da se ne ponavljam...

....taj vladika je ovde da vam saopsti istorijske podatke o duklji , a ne da vas zavadja......
 
Šakal:
Hehehhee...još si tu...pa lepo...
Izbroj koliko si ga ti puta pomenuo a koliko ja...toliko si opsednut Rufijem da si i na politici počeo da ga pominješ...ček da iskopiram da ne obrišeš...pošto imaš običaj i to da radiš...
Ma da,ukapirao sam zašto balaviš po monitoru...napisao sam ti na politici...da se ne ponavljam...
"Jos sam tu"???
Maloumna recenica, ali dobro nije prva.

To balavljenje je nesto o cemu ti pricas, ali neka zadzri te telesne izraze za sebe, kao i pricu o "rufiju" kako mu vec tepkas, i o njegovim "kolicinama", cime se ponosis.

A mislim da postaje jasno zasto si rakao da ga zoves "kolicina"
FUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ

Vrati se na pricu o sektama i satanistima, zasto stalno ides na "balavljenje" "rufija"???
 
Salvantis:
"Jos sam tu"???
Maloumna recenica, ali dobro nije prva.

To balavljenje je nesto o cemu ti pricas, ali neka zadzri te telesne izraze za sebe, kao i pricu o "rufiju" kako mu vec tepkas, i o njegovim "kolicinama", cime se ponosis.

A mislim da postaje jasno zasto si rakao da ga zoves "kolicina"
FUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ

Vrati se na pricu o sektama i satanistima, zasto stalno ides na "balavljenje" "rufija"???

Eto,opet si glup...ybt. pitam se imaš li ti u toj tintari mozga uopšte ili razmišljaš dupetom!?
Meni se čini da si ti pominjao neko balavljenje na politici,pisao si o tome kako sliniš po monitoru...da bacim link...čisto da te podsetim!?
 
Salvantis:
Ma ja lika ne znam, ti si mi, ako se ne varam pricao da ih je Rufim razbijao sve ovde.
A ovaj stakor mu tepa i zove ga "rufi", plus vec je rekao da ga smatra kolicinom, sta god to u "veselom" drustvu znacilo.
Aaa..jel, komšo, jel to tebi Rade ju ju pričao kao nas je Rufim razbijao sve ovde?
Jest, ono. Jest, ne mogu da grešim dušu, al od smeha.
Ne tepa mu Šakal Rufi, za sve nas je taj čovek sa hiljadu nikova, kratko - Rufi.
 
Salvantis:
Sta onaj radeyuyu je "rufi"?????!

Ybte ovde se ne zna ko je sta i ko koga? A svi ovog nesretnika sa cvikerima.

Vidiš koliko si gloop...hahahahaaa....:lol: :arrow: :razz:
Meni se čini da mnogi misle drugačije...oni koji me znaju ovde...ovu našu diskusiju smatraju izuzetno zabavnom jer je prate...a to ko koga...pa to se vidi...ja tebe...:razz:
 
Bi2:
Aaa..jel, komšo, jel to tebi Rade ju ju pričao kao nas je Rufim razbijao sve ovde?
Jest, ono. Jest, ne mogu da grešim dušu, al od smeha.
Ne tepa mu Šakal Rufi, za sve nas je taj čovek sa hiljadu nikova, kratko - Rufi.
Ma jok taj je postovao jednu od retkih tema na istoriji na kojoj sam bio, nesto o crnogorcima i mormonima, pa je ovaj stakor poceo nesto da kuka, a zalio mi se jos jedan lik, ne mogu da se setim kako se zvase.
I onda sam morao da patentiram pricu o kalgonu, sir krepera, mormone i ostalo.
Pa bre ovaj jadnik Stakor se odusevljavao, ljubio me u doope u znak zahvalnosti, prosto mi bilo neprijatno. A vidi ga sad kako je nezahvalan i bezobrazan :roll:

E stakor hoces da ja nadjem taj thread?
Mislim nije skoro bilo, ali da se prisetis :lol:
 
Šakal:
Vidiš koliko si gloop...hahahahaaa....:lol: :arrow: :razz:
Meni se čini da mnogi misle drugačije...oni koji me znaju ovde...ovu našu diskusiju smatraju izuzetno zabavnom jer je prate...a to ko koga...pa to se vidi...ja tebe...:razz:
Vidi stakor, ti sigurno rufija znas mnogo bolje, ja sam ovde bio par puta a ti si veteran u diskusijama sa "rufijem", on ti je verovatno idol posto ga non-stop nameces kao temu.

A i inace ti mene mozes samo u dope da poljubis :D
 

Back
Top