Devojke i njihov IQ

Pa rekao si da znas gomilu devojaka sa faxom a nemaju nista u glavi - ja sam cula za seljacku pamet a ona bas i nema veze sa skolom. Tako da...momci nemojte potcenjivati nas frizerke, mi se samo foliramo, da bi vas brze osvojile :-)
 
Da to je tacno znam ljude koji su zavrsili fax a bas nisu siva eminencija, ali jako malo koji nisu zavrsili a bas su pametni i nacitani...

A narocito firzerke, mislim bez uvrede. Samo kazem misljenje... Iz iskustva.
 
Individualno... Skola je olaksica u \ivotu, ali nije garancija za neke stvari.
Znam ribice sa visokom skolom da se nisu ni malo snasle u zivotu, a isto tako znam one koje su nesto u zivotu uradile bez skole. Snalazljivost + inteligencija. Takodje znam skolovane devojke sa kojima i nemam neku temu, a i one 'neskolovane' koje su interesantni govornici. I suprotno.
Zivotna skola, e to je vec nesto drugo.
 
Joya!:
Individualno... Skola je olaksica u \ivotu, ali nije garancija za neke stvari.
Znam ribice sa visokom skolom da se nisu ni malo snasle u zivotu, a isto tako znam one koje su nesto u zivotu uradile bez skole. Snalazljivost + inteligencija. Takodje znam skolovane devojke sa kojima i nemam neku temu, a i one 'neskolovane' koje su interesantni govornici. I suprotno.
Zivotna skola, e to je vec nesto drugo.


Slazem se sa tobom :) kao i uvek.

Ipak biti frizerka u Srbiji bar ukazuje da riba ne ume da se snadje nego radi za neku sicu los posao....

Narvno tesko je OVDE raspravljati o ovoj temi iz prostog razloga sto frizerke i sl o kojima ja pricam ne umeju ni kompjuter da ukljuce.....

Njima je glavna stvar u zivotu da idu da slusaju zvezde Granda i da ih startuju tipovu u skupim kolima.
 
Kad je postavljena ova tema, pomislio sam u sebi "ovog jadnika ce rastrgnuti"... medjutim kako je tema odmicala... forumasice nisu shvatile osnovnu nelogicnost napisanu u prvom postu ove teme... sad, postavlja se pitanje da li su nase forumasice zaista fakultetski obrazovane... ili im je jednostavno zao... ili same nemaju neku jasnu sliku sveta oko sebe, a ni izrazenu moc zapazanja... a ja sumnjam da im je zao...
 
Silent Bob:
Kad je postavljena ova tema, pomislio sam u sebi "ovog jadnika ce rastrgnuti"... medjutim kako je tema odmicala... forumasice nisu shvatile osnovnu nelogicnost napisanu u prvom postu ove teme... sad, postavlja se pitanje da li su nase forumasice zaista fakultetski obrazovane... ili im je jednostavno zao... ili same nemaju neku jasnu sliku sveta oko sebe, a ni izrazenu moc zapazanja... a ja sumnjam da im je zao...


:):) Hihihihi!
 
Alex#6:
Posto sam novi na ovom forumu,prvo zelim pozdraviti sve forumase,a pogotovo
forumasice. ;-)

Mozda je bila ovakva slicna tema ali novi sam pa...

Zanima me sta vi mislite da li je velika razlika izmedju devojaka koje fakultetski
skolovane i onih koje su nesto manje skolovane...mislim na njihov IQ...
Sta me navelo na ovu temu?
ovako...kao prvo,ne potcenjujem nikog ali mi se desilo da npr.muvam frizerku
koja ne moze shvatiti da je muvam iako joj to bukvalno direktno kazem dok recimo
neke devojke koje npr.studiraju,shvate to da im bukvalno ne stignem ni 3 reci reci...

Ne kazem da su sve neskolovane glupe,niti da su sve studentkinje pametne ali iz mog iskustva se ispostavilo da manje skolovane cure imaju puno,naglasavam puno manji IQ od skolovanijih cura...

Zanimaju me vasa misljenja o tome...

p.s.izvinjavam se frizerkama,nemam nameru nikog vredjati ali govorim samo iz mog iskustva... ;-)

Nadam se da si ovu temu postavio kao salu, ali ako ne....:

Ako mislis da je skola potrebna kako bi neko bio inteligentan, razmisli...ako imas....
Hoces da kazes ti i ostatak muskog sveta ste savrseno inteligentni????
A to sto (verovatno) imas fakkultet ne cini te pametnim, ali ako ti je to nesto , ta diploma ili cinjenica sto studiras, ako ti to daje samopouzdanje onda samo napred vredjaj druge...
Ne mogu da verujem da postoji sovinista koji bi postavio temu sa nazivom koji dovodi u pitanje neciji IQ. Ocigledno tvoj nije jako visoko...hahahha kako smesnog naroda ima

P.S.
Ako te ne mrzi reci mi kakav si ti to fax zavrsio i kako je to unapredilo tvoj IQ, jesi se testirao pre i posle zavrsenih studija kako bi utvrdio napredak???
 
Aleksej_BASO:
Hahaha stvarno.


Obrazovanje nema NIKAKVE veze sa inteligencijom... ;)
ne znam sta ti je smesno kada si toliko informisan kako da ne znas da ljudi koji se bave ovom tematikom (IQ, inteligencija,...)nisu dosli do jedinstvene definicije. Za neke je to nesto s cime se rodimo nesto kao potencijal , a za neke je nesto sto se razvije tokom zivota....Look it up :)
 
Pa to što vi sada ovde... Valjda je taj EQ. Mada ja stvarno ne znam šta je to. Radila sam neki online test i bio mi je 40 :lol: Ali nije dobar, anketa je, a i ne slažem se sa nekim "tačnim odgovorima", skroz su neprimenjivi na opšte situacije...
Elem, ne znam kada me neko muva, ali mislim da ustvari znam nego se pravim da ne znam, pa čak ubedim sebe da ne znam. To sve ako mi je lik baš, ekstra, odbojan...
Ako nije onda ne lažem sebe, ali lažem njega... Kao - ti i ja? Ma daaaj, nije mi ni palo na pamet :?
 
A onaj test bio - u avionu ste i počne on da se trese, kako ćete odreagovati?
I sad bi situacija kako paničimo blah, i naravno - ne znam kako bih odreagovala.
Jbt, nisam bila nikada u avionu, otkud znam :?
Kao, minus vam je ako ne znate svoje reakcije unapred :? :? :?
 
Aleksej_BASO:
Ipak biti frizerka u Srbiji bar ukazuje da riba ne ume da se snadje nego radi za neku sicu los posao....
QUOTE]
U frizerskom salonu devojka kaze frizeru koji je ujedno i vlasnik salona (mlati zesce pare) "malopre sam citala Scandal i spominje se rec elita; sta je to elita?" Frizer se zamisli za trenutak i progovara "kako bih ti to objasnio - ja sam ti elita, idem na Kubu za NGD". :shock:
 
It's a bravery to...:
ne znam sta ti je smesno kada si toliko informisan kako da ne znas da ljudi koji se bave ovom tematikom (IQ, inteligencija,...)nisu dosli do jedinstvene definicije. Za neke je to nesto s cime se rodimo nesto kao potencijal , a za neke je nesto sto se razvije tokom zivota....Look it up :)
Po definiciji inteligencija je sposobnost snalazenja u novonastaloj situaciji...
 
Aleksej_BASO:
Slazem se sa tobom :) kao i uvek.

Ipak biti frizerka u Srbiji bar ukazuje da riba ne ume da se snadje nego radi za neku sicu los posao....

Narvno tesko je OVDE raspravljati o ovoj temi iz prostog razloga sto frizerke i sl o kojima ja pricam ne umeju ni kompjuter da ukljuce.....

Njima je glavna stvar u zivotu da idu da slusaju zvezde Granda i da ih startuju tipovu u skupim kolima.
Aleks... skroz si promasio...
Imam prijateljicu frizerku. Skroz je OK lik. Cak su joj i matorci prilicno imucni tako da skupa kola ima bez da mora brine da li ce da je startuju tipovi sa skupim kolima.
Drugo, skoro smo isli zajedno na neki parti i pokupi me ona i kao hajde sa mnom da zavrsim dve frizure... dva puta po 20 minuta i sto eurica u dzep... pa ti gledaj...
 
Aleksej_BASO:
Ej cudo jedno ali nije to bez razloga...

Da je imala nesto u glavi ne bi bila frizerka ili kasirka, itd...


ovo cak i ako je sala, dno dna je! :evil:

kako te, bre, nije sramota?

koliko god godina da imas, ne moze da opravda ovu budalastinu.
ovakav stav se nosi iz kuce, i tome su te verovatno naucili roditelji. strasno!
 
Chubbchubb:
Po definiciji inteligencija je sposobnost snalazenja u novonastaloj situaciji...

Po definiciji je za tu frizerku bila "novonastala situacija" da je neko muva :-D
a ove sto su zavrsile fax su verovatno vec navikle na takve stvari pa odmah to primete.
kao sto kazu u South Parku: "There is a time and place for everything, and it is called college" :lol:

Kakva glupost! :?
 
ja nemam nista ni protiv frizerki ni protiv skolovanih,ima i pametnih i glupih svuda...ali neskolovana i neobrazovama devojka u 21 veku...mozda nekog vredjam ali osim u nekim posebnim okolnostima nije bas pohvalna situacija..
 

Back
Top