[B]Ženski Vokabular[/B]

МУЖЧЫНА

Početnik
Poruka
20
Ovo su svima nama dobro poznate reči koje žene izgovaraju medjutim one nemaju isto značenje koje muškarac čuje i misli da imaju, elem ili ti na primer :

"Jesam li ti rekla" :arrow: Vidiš da si ispao glup
"pa slušaj ponekad šta ti govorim" :arrow: reč >ponekad< je ustvari reč >uvek< ili je moramo zameniti za reč stalno
"Mogao bi mi pomoći malo" :arrow: Radi nešto ne izležavaj se po ceo dan uz tv
"Umorna sam" :arrow: Nemam želju za sexom
"Boli me glava" :arrow: Imam zelju ali ne bih sa tobom
"Podsećaš me na moga(tvoga) oca" :arrow: ugojio si se i postao dosadan
"Maaaccoooo volim te" :arrow: lova ili nešto slično joj treba

"Mogao bi ponekad da me češkaš malo po ledjima ili izmasiraš" :arrow: Sex sa predigrom je takodje lep


muški - dodaj te po koju pametnu iz rečnika vaših partnerki

ženske - ukoliko imate drugo značenje za neke reči pomozite da napišemo svi zajedno rečnik kako bi više prestale govoriti drugaricama " pa on mene u opšte ne razume" :lol:
gde reč razume takodje ima drugi smisao a to je > sluša < ( u smislu biti poslušan) :wink:

pomozite nam da se razumemo pa vas možda i shvatimo
 
;-) "Umorna sam" Nemam želju za sexom
"Boli me glava" Imam zelju ali ne bih sa tobom
"Podsećaš me na moga(tvoga) oca" ugojio si se i postao dosadan
"Maaaccoooo volim te" lova ili nešto slično joj treba

"Mogao bi ponekad da me češkaš malo po ledjima ili izmasiraš" Sex sa predigrom je takodje lep

ako kazem da sam umorna i da me boli glava,onda je to tako.zelim sex,ali ne tada.
ako me podseca na mog oca,onda preterano brine o meni i zvoca,pa je zato "isti moj cale".
ne izjavljuje se ljubav samo ako ti nesto treba,a pogotovo ne novac!
zakljucak:mislim da ti nisi pogodna osoba za pravljenje recnika.ima strucnijih ljudi za to,zato to prepusti njima.
 

Back
Top