FROJD JE BIO GENIJE

AcaBg82:
Neverovatno je kako lako mozete da vidite sa 95% sigurnosti da li je devojka za kres ili ne, pomocu par pitanja koja sa tim nemaju blage veze.

Tipa opisi mi cup?
Koliki je grlic?
Kako bi usla u jezero?
i slicno.
Taj test je zatvorenog tipa, mislim ima već postavljena pitanja i ne ide pitanje kako bi ušla u jezerro, već šta osećaš kada se nalaziš pored jezera ili mora!
 
AcaBg82:
cup ti pokazuje koliko je neko otvoren uzak grlic je zatvorenost, veliki je otvorenost preterana, a osrednji je otvorenost po meri

pun cup znaci punocu u sebi , u dusi, da je osoba ispunjena

prazan znaci prazninu u dusi

a ja lupao glavu čitajući one debele knjižurine, kud ne naleti ranije na ovaj siže.
 
AcaBg82:
Neverovatno je kako lako mozete da vidite sa 95% sigurnosti da li je devojka za kres ili ne, pomocu par pitanja koja sa tim nemaju blage veze.

Tipa opisi mi cup?
Koliki je grlic?
Kako bi usla u jezero?
i slicno.

Hmmm... ja taj razgovor vidim ovako:

"Ćao!"
"Ćao!"
"Opiši mi ti ćup!"
"Htela bih, što da ne."
"Koliki je grlić?"
"Pa najviše od nazad, da ne kažem doggy style"
"Kako bi ušla u jezero?"
"U usta? Ma nema problema, može!"
 
Kurt2:
Hmmm... ja taj razgovor vidim ovako:

"Ćao!"
"Ćao!"
"Opiši mi ti ćup!"
"Htela bih, što da ne."
"Koliki je grlić?"
"Pa najviše od nazad, da ne kažem doggy style"
"Kako bi ušla u jezero?"
"U usta? Ma nema problema, može!"

I šta bi čika sigmund rekao? Kakav zaključak se može izvesti iz ovih odgovora? :lol:
 
Neverovatno mi je , Aco, koliko ti truda ulažeš za nalženje fora da kresneš neku! Još ćeš i psihologiju da diplomiraš samo da bolje shvatiš kako nešto da povališ! Čitaj malo Junga, on će ti objasniti zašto toliko energije ulažeš u muvanje devojaka. Imaš najjači libido na svetu, on vlada čak i tvojim intelektualnim sposobnostima.
 
Liblet:
Neverovatno mi je , Aco, koliko ti truda ulažeš za nalženje fora da kresneš neku! Još ćeš i psihologiju da diplomiraš samo da bolje shvatiš kako nešto da povališ! Čitaj malo Junga, on će ti objasniti zašto toliko energije ulažeš u muvanje devojaka. Imaš najjači libido na svetu, on vlada čak i tvojim intelektualnim sposobnostima.

Aca ima alat.On tako kaze.Ako vi pricate o Aci iz Arilja, mom bivsem decku, on kaze alat da ima.

A ja Fjorda nisam citala, a sta kaze Fjord? Ja samo vidim da si ti za Acu, cini mi se tebi se to sve svodi na prevrtanje, guranje, safljenje, kao kod Ace?
 

Back
Top