zene varaju emotivno,ko tu koga laze

Kad dodje do seksa to je to sto vi nazivate prevara i krsenje vernosti, tu nema izuzetaka ni price o tome da li bilo emotivno ili nije.

A ono sto ja radim, to nije krsenje vernosti, ali izgleda kao "Gde ima dima ima i vatre" ja ne kazem da nema vatre, ali nema ni krsenja vernosti, to je samo vrlo jaka komunikacija i opustenost u razgovoru, telefonom, uzivo, izlasci, i dolazenje moje kod nekog decka i on dolazi kod mene, odnosno ne jedan nego dosta njih.Mozda mogu da vam to opisem, kad je dosao jedan sladak decko kod mene sa drugovima, poznavali smo se on i ja a ja sam mu rekla da dodje kod mene ali da povede i drugove, i onda su oni dosli, i posle 5 minuta on kaze ovom drugom "Opusteno, vidis, jesam li ti rekao?", kod mene je sve opusteno, nema znacajnih pogleda, ni sasaptavanja, ni ogovaranja, ni davanja znacaja razgovorima, sastancima i sedeljkama i setnjama.
 
Hellen:
Е сад, кад таква жена превари мужа, логично је да је то опет урадила из љубави, љубав ју је опет мотивисала да пристане да се ''пода'' и другом мушкарцу.
Само ***** се сексају из задовољства, а без љубави!

Aha znaci ja sam qrva....:mrgreen: pa fino....i to znam sad....
 
muvalo:
Iskreno? Moze da mi bude sve potaman u vezi / braku, dobar frajer je dobar frajer i ladno mogu da se napalim :) Verovatno bih mogla i da konkretizujem celu pricu - da prevarim muza - ali to ne dolazi u obzir JER SAM TAKO RESILA. Zato sam se i udala - hocu da ostanem da ovim konkretnim covekom, a to pored zadovoljstva znaci i zrtvovanje :) : za-bo-ra-vi-ti na ostale frajere, bez obzira koliko im u drugim okolnostima "ne bih oprostila". Eto tako. Provalim da me neko privlaci - dovidjenja, odo kuci, ladan tus i pada izbegavanje tog lika dok me ne prodje...
Tu pricu MUVALO ces ostaviti za nekog drugog, sta hocete vi da kazete, covece!!! Ej MUVALO kad se napalis tu vatru treba i ugasiti, taj dobar dasa ako ti je na poslu, tu vise nema date reci i karaktera, kome to pricas. Pristaces da ga imas pa makar to bilo i na kancelarijskom stolu. nemoj posle ovog da mi odgovoris da je to nemoralno, jer ja znam da je to prirodno, a za moral nije vazno.
 
paradizo:
Tu pricu MUVALO ces ostaviti za nekog drugog, sta hocete vi da kazete, covece!!! Ej MUVALO kad se napalis tu vatru treba i ugasiti, taj dobar dasa ako ti je na poslu, tu vise nema date reci i karaktera, kome to pricas. Pristaces da ga imas pa makar to bilo i na kancelarijskom stolu. nemoj posle ovog da mi odgovoris da je to nemoralno, jer ja znam da je to prirodno, a za moral nije vazno.

Ma bezi bre friku, u svakoj corbi moras da budes mirodjija a nista ne razumes - ne obracaj mi se....
 
topmodelsica:
Kad dodje do seksa to je to sto vi nazivate prevara i krsenje vernosti, tu nema izuzetaka ni price o tome da li bilo emotivno ili nije.

A ono sto ja radim, to nije krsenje vernosti, ali izgleda kao "Gde ima dima ima i vatre" ja ne kazem da nema vatre, ali nema ni krsenja vernosti, to je samo vrlo jaka komunikacija i opustenost u razgovoru, telefonom, uzivo, izlasci, i dolazenje moje kod nekog decka i on dolazi kod mene, odnosno ne jedan nego dosta njih.Mozda mogu da vam to opisem, kad je dosao jedan sladak decko kod mene sa drugovima, poznavali smo se on i ja a ja sam mu rekla da dodje kod mene ali da povede i drugove, i onda su oni dosli, i posle 5 minuta on kaze ovom drugom "Opusteno, vidis, jesam li ti rekao?", kod mene je sve opusteno, nema znacajnih pogleda, ni sasaptavanja, ni ogovaranja, ni davanja znacaja razgovorima, sastancima i sedeljkama i setnjama.
Dobro ti se druzis, to je OK.
 
hanibal77:
evo i veceras procitah kako je mnogo strasnije kad zena vara jer ulaze i svoje emocije u tu prevaru.dok muskarci emotivne svinje samo umacu kitu:roll:
dokle bre?je l vi stvarno verujete u to?ja ne 8-)
Pa eto, ja ne verujem da žena može da vara, a da u to ne unese bar neku lepu emociju, da bar malo ne razmišlja o NJEMU dok je u krevetu sa suprugom (o tome se radi?), i to ne isključivo u seksualnom smislu. Ali takođe ne verujem da je muškarac imalo različit po tom pitanju, i da on, takođe, makar na trenutak, napravi izbor kada prekine švaleraciju... Tj. AKO, naravno :lol:
 
Hellen:
Ма, да, не само што варају само ако су се заљубиле, него што се и сексају само са мушкарцима према којима гаје љубавна осећања, ништа физика, ништа страст...само чиста, невина љубав може жену да одвуче у кревет! (То је зато што у ће супротном бити третирана као *****, бар тако све лепо и паметно рече Парадизо!)
Sa druge strane, "sve su žene qrve, oprosti majko i ti si žena"... :lol:
Pa ko tu koga :mrgreen:
 
hanibal77:
grok grok :mrgreen:
mirka daj nekog smajlija svinju:lol:


Evo stize...malo kasni ali tu je ...
d010.gif
...Sumnjas u mene ?
 
Mirka šizika:
I zene i muskarci varaju iz istih razloga , a gotovo sve se svodi na svesno ili nesvesno trazenje necega ... Ako neko pozeli da van veze dobije nesto onako sa strane (bilo sex , bilo emociju, bilo nesto trece) verovatno mu nesto u vezi fali.

Ja licno ne pomisljam na drugog dok mi je sve potaman.Ne mogu da zamislim da jednog volim a sa drugim spavam. Ne umem da se podelim , vezujem sve za jednog..Ako osetim potrebu da sa drugim nesto podelim , onda prekidam svoju vezu...Prevara je znak za uzbunu...Znak da je vezi dosao kraj ili da nesto debelo skripi.

A to ko iskrenije vara i sa kojim razlogom su generalizacije koje ne volim jer nemaju veze sa zivotom.

aj ne lazi:)
 
paradizo:
Upravo to i ja pricam sve ovo vreme, ali kad ja to kazem, onda me sve zenske psuju, sta je to covece, nigde iskrene duse.

Мислиш на ово:
Ma sto tu ima da se pita otac, da se otac pita on bi skinuo gace svakoj zeni, i zbog toga mu bog nije dao da moze da rodi dete i da bude mama.

musko i kad voli zenu on je spreman da je prevari ili da je po neki put vara, (sta znam ja koji je to kod njega momenat sada) za razliku od zenske koja to mora da radi sa emocijama ili iz ljubavi u protivnom ona nosi sve atribute (po vama)*****, i ona nije omiljena, odnosno obiljezena je kao takva

ja se nadam da zenske sa kojim ja kontaktiram ovde na forumu, (makar ih tako zamisljam)bi trebalo da im muskarac nesto znaci cim sa njim stupe u seksualne odnose, jer se sa tim cinom spajaju duse, i radjaju nove.
 
hanibal77:
evo i veceras procitah kako je mnogo strasnije kad zena vara jer ulaze i svoje emocije u tu prevaru.dok muskarci emotivne svinje samo umacu kitu:roll:
dokle bre?je l vi stvarno verujete u to?ja ne 8-)

Naravno da je glupost da samo zene varaju sa emocijama ili da muskarci to rade bez emocija.
Ljudi se razlikuju.Kao sto postoje super emotivne zene,postoje i takvi muskarci.A nalogno predhodnom,i muskarac i zena mogu biti savrseno racionalani.------>zena moze varati hladne glave i bez emocija!!!!
E sad,sam cin prevare zavisi poprilicno od tipa licnosti.Sinoc bas sedim sa drustvom u gradu i upravo je prevara bila tema.Jednoglasno smo se slozili da se prevara desava kad u vezi nesto fali.Ali zavisi i od tipa licnosti.Neko vara ''sportski'',a neko ne bi ni da je u najgorim mukama sa partnerom....tu nema pravila!
 

Back
Top