Zene dustveno priznatih lopova

Da li biste trosili muzevljev "prljav" novac?

  • Ne bih se bunila i trosila bih novac

  • Rekla bih mu da to ne radi i odbila bih taj novac


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
vreca i zakrpa, lonac i poklopac... :D
moralni kodeksi supruznika koji su dugo u braku reeeeetko (skoro nikad) su medjusobno bitno razliciti.

Стога тешко да бих ја могла наћи тако неког за мужа...:(

А, кад овако рационално размишљам...па, не бих се баш гадила пара и лагодног живота, чини ми се...:roll:
 
Sta mislite o zenama ljudi koji su se na neposten nacin obogatili, a da nisu uhvaceni na tome? Znaci mislim na zene raznih politicara, funkcionera, biznismena i drugih koji su se obogatili preko masnih provizija ( koje su naravno zabranjenje zakonom ), korupcije i na slican nacin sto prolazi lako u nasoj zemlji. Da li biste se bunili ili ne biste pitali muzice odakle mu pare nego biste uzivali u njima? Jako me zanima kako biste se poneli, ali zamolio bih samo iskrene komentare inace ova tema gubio smisao. I da li zene koje to prihvataju osudjujete kao nepostene ili smatrate da je to ok?

Pazi, ova tema uopste nije o mladim sponzorusama vec o zenama koje su decenijama u braku sa tim ljudima. Recimo, upoznali se u mladosti, zavoleli i negde u 40. njen muzic poceo da uzima masne provizije. Dakle, mislim na te slucajeve. Mogu biti i mladji parovi, ali da zene nisu tipicne sponzorusice.

Na zalost vrlo cesto zene nisu upucene u biznis muza,ok im je to da je on biznismen,i time se dice...a opet ima i onih koje nisu ni malo naivne,cak mislim da i te kako stoje iza poslovnih poteza...
Ima i onih koje su se udale znajuci da je on neki mracan tip i bilo im cool...ali dzaba im pare ,garderoba,nakit,parfemi jer nemaju gdje da pokazu,nose...jer ne izlaze iz kuce...


A sada kada bi se mm poceo baviti nekim sumnjivim poslom,ili naprasno donosio velike kolicine novca...normalno da bih insistirala da znam o svemu...mislim ne mogu zamisliti da bi se bilo sta moglo desiti bez mog znanja,tako ako bi do toga doslo moglo bi ali samo uz moju saglasnost...tako funkcionisemo,u svemu se moramo sloziti i ja i on...
Ne,ne mogu zamisliti da se bavimo necim nelegalnim i mirno da spavamo...nikako.
 
Dobro je shto ima ovoliko svetica. Nocas cu mirnije spavati, sigurno.

Dobro jutro LePiafe, kako si spavao?
Mogu da te pitam ja jednu stvar, ali iskreno da mi kažeš?
Da se tvoja žena u po braka počne baviti prostitucijom, ali ne uličnom nego onom za visoku klasu, elitu mislim, za velike sume novca, da li bi se ti bunio protiv toga, ili ne bi pravio pitanje i trošio bi te pare?
 
Dobro jutro LePiafe, kako si spavao?
Mogu da te pitam ja jednu stvar, ali iskreno da mi kažeš?
Da se tvoja žena u po braka počne baviti prostitucijom, ali ne uličnom nego onom za visoku klasu, elitu mislim, za velike sume novca, da li bi se ti bunio protiv toga, ili ne bi pravio pitanje i trošio bi te pare?

Solidno sam spavao, samo sam prerano probudjen.

Dakle, necu odgovoriti na tvoje pitanje da li bih podnosio da mi se zhena bavi prostitucijom. Takodje, necu odgovoriti ni na pitanje da li bih bio sa nekim ko kasapi starice po mrachnim ulicama i uzima im zembilje.

Jer
pitanje u postu #1 je bilo, podsetimo se:
Sta mislite o zenama ljudi koji su se na neposten nacin obogatili, a da nisu uhvaceni na tome? Znaci mislim na zene raznih politicara, funkcionera, biznismena i drugih koji su se obogatili preko masnih provizija ( koje su naravno zabranjenje zakonom ), korupcije i na slican nacin sto prolazi lako u nasoj zemlji. Da li biste se bunili ili ne biste pitali muzice odakle mu pare nego biste uzivali u njima? Jako me zanima kako biste se poneli, ali zamolio bih samo iskrene komentare inace ova tema gubio smisao. I da li zene koje to prihvataju osudjujete kao nepostene ili smatrate da je to ok?

Tako da, ako zhelish da me pitash da li bih odbio finansijsko-emotivnu vezu sa zhenom koja se obogatila shvercom cigareta, odgovor je - ne, ne bih. Da li bi mi smetalo? Da, ali eto...
 
Dakle, necu odgovoriti na tvoje pitanje da li bih podnosio da mi se zhena bavi prostitucijom. Takodje, necu odgovoriti ni na pitanje da li bih bio sa nekim ko kasapi starice po mrachnim ulicama i uzima im zembilje.

Jer
pitanje u postu #1 je bilo, podsetimo se:


Tako da, ako zhelish da me pitash da li bih odbio finansijsko-emotivnu vezu sa zhenom koja se obogatila shvercom cigareta, odgovor je - ne, ne bih. Da li bi mi smetalo? Da, ali eto...

Nisam želela to da te pitam.

Samo sam htela da mi kažeš kako ne bi podneo da ti se žena bavi prostitucijom i od iste obogati (jer mi se čini da je to nešto što bi moglo da ti bude neprihvatljivo), ali najiskrenije, (može i ovo sa kasapinom - otimačem zembilja), pa ja onda da ti kažem da si ti lažni moralista i licimur, a ti znaš da nisi, nego znaš da zaista tako osećaš i da ne bi mogao to da prevaziđeš iz duboko ličnih a nikako društveno prihvaćenih razloga, ali uvek se, eto, nađe neko ko će tvoj lični stav da omalovaži i podrugljivo te nazove svecem.

Pa da vidiš kako je to.

Dakle, za moje pitanje tebi je nebitno je o kakvoj se "neprihvatljivoj" situaciji radi, jer ono što je (ne)prihvatljivo za mene, ne mora biti i za drugog.

Ali ti nisi odgovorio meni, nego postavljaču teme na uvodni post, tako da ja sad ne mogu da sprovedem do kraja svoj genijalni plan.
 
Dakle, za moje pitanje tebi je nebitno je o kakvoj se "neprihvatljivoj" situaciji radi, jer ono što je (ne)prihvatljivo za mene, ne mora biti i za drugog.
Upravo tako. Ali ovde imamo jedan andjeoski hor koji unisono peva istu pesmu. Poshto i morski prasici znaju da andjela u realnom svetu nema ni za kvartet, onda je jasno da ovde na Forumu imamo sijaset lazhnjaka.
Nisam se bavio pojedinachnim sluchajevima, niti imam nameru, pa nema ni potrebe da reagujesh kao da sam tebe lichno prozvao.
 
Upravo tako. Ali ovde imamo jedan andjeoski hor koji unisono peva istu pesmu. Poshto i morski prasici znaju da andjela u realnom svetu nema ni za kvartet, onda je jasno da ovde na Forumu imamo sijaset lazhnjaka.
Nisam se bavio pojedinachnim sluchajevima, niti imam nameru, pa nema ni potrebe da reagujesh kao da sam tebe lichno prozvao.

I sad je u redu, jer nisi mislio ni na koga konkretno?
Pa dobro.
 
Upravo tako. Ali ovde imamo jedan andjeoski hor koji unisono peva istu pesmu. Poshto i morski prasici znaju da andjela u realnom svetu nema ni za kvartet, onda je jasno da ovde na Forumu imamo sijaset lazhnjaka.
Nisam se bavio pojedinachnim sluchajevima, niti imam nameru, pa nema ni potrebe da reagujesh kao da sam tebe lichno prozvao.

Ево, ја са фалширам у анђеоском хору. (У паклу је ионако боље друштво и бвољи провод! ;) )

У току кризе деведесетих мој муж је дао неку лову да му неки бизмисмен обрне и за неколико месеци нам је вратио скоро удвостручену! Знали смо да је у питању нека не баш легална трговина...али нама је та лова спасла живот! И не, никада се нисам постидела тога...(да се разумемо, није у питању била трговина дрогом или оружјем, обични прехрамбени производи...али на велико и заобилазећи порезе и законе).
 
Sta mislite o zenama ljudi koji su se na neposten nacin obogatili, a da nisu uhvaceni na tome? Znaci mislim na zene raznih politicara, funkcionera, biznismena i drugih koji su se obogatili preko masnih provizija ( koje su naravno zabranjenje zakonom ), korupcije i na slican nacin sto prolazi lako u nasoj zemlji. Da li biste se bunili ili ne biste pitali muzice odakle mu pare nego biste uzivali u njima? Jako me zanima kako biste se poneli, ali zamolio bih samo iskrene komentare inace ova tema gubio smisao. I da li zene koje to prihvataju osudjujete kao nepostene ili smatrate da je to ok?

Ne osudjujem ih, sto bih ih ja osudjivala, svako ima svoj izbor...
 
aha, da mi muz primi mito od Slovenaca ( :) ), pajta se sa dilerima droge, k'o Canak (valjda njegovoj deci ne prodaju?), i "kontroverznim biznismenima", laze narod sa tv ekrana o boljitku u demokratiji (krali su i diktatori) i onda za te pare, kao, kupim tasnicu :(. Ili veliki prostor za modnu kucu, ili vozam ferari...
Jok, vala, ja!
Ne zato sto sam andjeo.
Andjeli nemaju potrebe da se bakcu tim stvarima, njima nista ne treba.
Nego zato sto me majka vaspitala.
I Marko Miljanov :)...
 
aha, da mi muz primi mito od Slovenaca ( :) ), pajta se sa dilerima droge, k'o Canak (valjda njegovoj deci ne prodaju?), i "kontroverznim biznismenima", laze narod sa tv ekrana o boljitku u demokratiji (krali su i diktatori) i onda za te pare, kao, kupim tasnicu :(. Ili veliki prostor za modnu kucu, ili vozam ferari...
Jok, vala, ja!
Ne zato sto sam andjeo.
Andjeli nemaju potrebe da se bakcu tim stvarima, njima nista ne treba.
Nego zato sto me majka vaspitala.
I Marko Miljanov :)...

Ljubim te POSTENU....:lol::lol:
 

Back
Top