Zene dustveno priznatih lopova

Da li biste trosili muzevljev "prljav" novac?

  • Ne bih se bunila i trosila bih novac

  • Rekla bih mu da to ne radi i odbila bih taj novac


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Znaci to sto ih on sada izrabljuje je ok posto nije on prvi poceo. To je kao kad bi te neko silovao i posle dodje neki drugi ali to je ok posto te je pre toga silovao tamo neki Dzordz na primer :)
Ал' ти је поређење, стварно безвезе...они су поробљени, баш као што хоће и нас да поробе.;) Није да ми није жао, служе Американцима као резерват људи на којима се врше разни експерименти, али и то ће једном престати....
 
Бљак!
Непоштено зарађен новац- заиста бљак!
Гајим презир према таквим људима!

А када бих се удала за неког ко је у брак ушао поштен, па се временом пролоповисао, гарант би ми пао у очима, било би готово међу нама.

Васпитање.
Ček, a šta je to nepošteno zarađen novac?
 
Није тачно да поштен човек не може да заради.

Ево ја сам окружена људима из струке, који су своје знање и стручност успели добро да наплате.
Реч је о докторима. Летос сам волонтирала у Немачкој и кад сам рекла да сам из Бг-а, један од Немачких доктора ми је питао за два профана са факса који су лично мени водили вежбе.


to sevilja, nije bogatstvo. to je srednja klasa a ne pricamo o tome. pricamo o diplomatama, politicarima, aristokratiji, umetnicima, krupnoj burzoaziji, investitorima, menadzerima multinacionalnih kompanija... ljudima koji imaju preko, recimo 250 miliona evra na racunu. neko zanimljiv, inspirativan, uspesan koga volis i za koga si se udala. da li bi trosila pare takvog muza - ako kazes da ne bi, ok sto ti neko ne bi verovao.
 
Није тачно да поштен човек не може да заради.

Ево ја сам окружена људима из струке, који су своје знање и стручност успели добро да наплате.
Реч је о докторима. Летос сам волонтирала у Немачкој и кад сам рекла да сам из Бг-а, један од Немачких доктора ми је питао за два профана са факса који су лично мени водили вежбе.


to sevilja, nije bogatstvo. to je srednja klasa a ne pricamo o tome. pricamo o diplomatama, politicarima, aristokratiji, umetnicima, krupnoj burzoaziji, investitorima, menadzerima multinacionalnih kompanija... ljudima koji imaju preko, recimo 250 miliona evra na racunu. neko zanimljiv, inspirativan, uspesan koga volis i za koga si se udala. da li bi trosila pare takvog muza - ako kazes da ne bi, ok sto ti neko ne bi verovao.

Мојра, добар доктор данас може да има и више од 250.000 хиљада евра на рачуну.;)
Ако си добар, и ако фармацеутска кућа хоће да заступаш њихов производ, добијаћеш силне паре.

Ево примера:
Један профа са факултета, заступао је једну Италијанску фарм. кућу. Закаснили су му са исплатом само недељу дана, па су се искупили тако што су му поклонили 4 Ролекса- два спортска, два свечана ( зе њега и за сина). Тај човек толико зарађује да има новца да купује Коњевићеве слике, и разне друге антиквитете...

п.с. наравно, мораш бити мноооого добар у свом послу. Конкретно, тај човек поставља дијагнозу на вратима.;)
 
pricamo o diplomatama, politicarima, aristokratiji, umetnicima, krupnoj burzoaziji, investitorima, menadzerima multinacionalnih kompanija... ljudima koji imaju preko, recimo 250 miliona evra na racunu. neko zanimljiv, inspirativan, uspesan koga volis i za koga si se udala. da li bi trosila pare takvog muza - ako kazes da ne bi, ok sto ti neko ne bi verovao.

Mislila sam da pričamo o lopovima, a ne o ljudima koji imaju poslove koji se dobro plaćaju.
 
Pa ja ne znam da li su oni po pravilu lopovi. To je teška optužba. Ako nemate dokaze onda ne napadajte ljude. Zašto bi ijedna od gore pomenutih grupa po difoltu bila lopovska?
Ako se mislilo na one koje svi smatraju lopovima onda ja povlačim svoj post u kome sam govorila o osudama i ponašanju. Tamo sam govorila o stvarnim lopovima koji se kriju iza naizgled legalnih poslova. Nisu sve dipomate lopovi, nisu svi politicari lopovi, nisu svi direktori lopovi.
 
Nisu sve dipomate lopovi, nisu svi politicari lopovi, nisu svi direktori lopovi.

Тачно...али нису сви ни БОГАТИ, а о њима се овде прича....


Мислим, како поштеним радом политичар може да се обогати? Или дипломата? Какав профит он ствара?
 
Možda ima i toga, ali kao što Sevilja kaže, ne možeš naterati nekoga na nešto ako sam nije sklon tome. Ipak ne govorimo o nekom malom prekršaju. I to ne umanjuje odgovornost nijednog od to dvoje. Samo korišćenje novca, tako stečenog, iz neznanja nije saučesništvo. Sve ostalo jeste.


Ma samo sam htjela reci da zene i te kako imaju uticaj na muzeve,samo ako hoce,pa u pozitivnom i negativnom smislu...mozda sam se lose izrazila prije...:)


А тако обогаћених је у Србији??? Колики проценат?


(Ако не рачунамо малог Марка који је вукао гајбице преко студентске, или њему подобне савремене политичаре и бизМисмене...:mrgreen:)

:lol: Da to za Marka je stvarnooo ....eto vrijedan momak,sa svojih 10 prsta zaradio i otvorio diskoteku...kako se nama to ne desi...:lol:
 
Па и Чеда, беше, радио у Максију...има и слика.:lol:
А пре два месеца Мишковић и он да се побију, малтене.:lol:

Јој, припаде ми мука одједном.:|

Ето, мислим да бисмо могли ту двојицу да назовемо богатим- контроверзни бизМисМен и контроверзни политичар.:shock:
Маре је депласиран, а и није више међу нама.:lol:

А онај Џајић, нпр. баш није морао да краде, сигурно је имао милоне и без тога.:-|

Е, и Новак Ђоковић је богат:!:

И тако...
 
Klinci se ne foliaju.Oni kazu ono sto misle.Foliraju se odrasli najceasce.jedno misle,drugo kazu a trece rade.nema mesta ljtnji.Svako kaze ono sto misli.Sama tema je sta bi bilo kada bi bilo...I dalje verujem da vecina...najveci broj bi da su u mogucnosti....jasno sam se ogradila od prljavog i krvavog novca..za ostalo..provizije male i velike su u celom svetu normalna stvar.gomila ljudi ne zivi od svojih plata vec od provizija za odradjen posao.Vrhunski menadzeri u velikim concernima,bankama i slicno..prakticno imaju blanko chek..u mnogo manjim firmama pa i kod nas mnogi menadzeri mogu da biraju godisnje destinaciju ..gde ih firme salju..prakticno tamo gde pokazu prstom..Evo..ona gospodja Milka sto radi kod Miskovica..sto mu vodi posao..zena sigurno za ono sto radi u toj firmi ne prima platu ..vec procenat..proviziju ..kako god..e sada zamislite kada dodje kuci sa izvodom iz banke i njen muz kaze..Bre Milka zaradila si te pare na monopolistickim poslovima jer je firma u kojoj radis takva..ja to ne mogu da prihvati i slicno..aaaaa..i poenta nije u tome..vec da svako od nas zivi u skladu sa novcem koji ima....rezultati ankete uglavnom potvrdjuju ono sto sam napisala..
 
Sta mislite o zenama ljudi koji su se na neposten nacin obogatili, a da nisu uhvaceni na tome? Znaci mislim na zene raznih politicara, funkcionera, biznismena i drugih koji su se obogatili preko masnih provizija ( koje su naravno zabranjenje zakonom ), korupcije i na slican nacin sto prolazi lako u nasoj zemlji. Da li biste se bunili ili ne biste pitali muzice odakle mu pare nego biste uzivali u njima? Jako me zanima kako biste se poneli, ali zamolio bih samo iskrene komentare inace ova tema gubio smisao. I da li zene koje to prihvataju osudjujete kao nepostene ili smatrate da je to ok?


OPSTANAK... zenka je procenila da je to dobro za produzetak njene vrste... priroda uglavnom sve odradi sama...
 

Back
Top