Ухвати партнера на бебу...

Све је то супер, али са темом нема баш никакве везе.

Sa temom najvise ima veze koliko se momak na pauzi vadio kod bivse devojke. Ne bi on, ne bi se on zenio, evo oci da mu se kotrljaju:lol:.
Ne bih ja njemu preterano verovala.

Narocito ako su jos uvek u braku.

Postoje zenice koje uvek brane muske, te su prevareni, te su lakoverni, te ih rospije uhvatile...imam takvu zensku osobu u neposrednom okruzenju, sta je ona u stanju da proguta, ni pas s' maslom...
 
Sa temom najvise ima veze koliko se momak na pauzi vadio kod bivse devojke. Ne bi on, ne bi se on zenio, evo oci da mu se kotrljaju:lol:.
Ne bih ja njemu preterano verovala.

Narocito ako su jos uvek u braku.

Postoje zenice koje uvek brane muske, te su prevareni, te su lakoverni, te ih rospije uhvatile...imam takvu zensku osobu u neposrednom okruzenju, sta je ona u stanju da proguta, ni pas s' maslom...
Ма да, а и били су на паузи лол. Какве бре паузе у везама и преваре у том периоду, или сте у вези или не. Правдао се јер му је било тако најлакше, а уствари није морао.
 
Naravno da ne mozes da utices na buducnost...mozes sa nekim imati lep brak i izroditi decu, pa opet da se posle 10 god razidjete i eto opet si samohrana majka
Ali to je drugo, to nije izbor u startu, to je sve zivot pun uspona i padova, i to je ok
A ovo iz teme je izbor koji je u startu osudjen na propast, a to mene licno jako iritira i ljuti, jer sasvim mi je ok da sebe sjebes ako zelis, ali nemas prava svoje dete da osudis na zivot bez porodice i to sopstvenim izborom, uzasno sebicno i jako plitkoumno
E sad moram pitati. Zašto bez porodice? Ima majku. Majka ima valjda neku porodicu. Ako frustracije ne prenosi na dijete ne mora to biti toliko strašno.
 
E sad moram pitati. Zašto bez porodice? Ima majku. Majka ima valjda neku porodicu. Ako frustracije ne prenosi na dijete ne mora to biti toliko strašno.
Je l ti mene zajebavas ovim pitanjem?
Sad ja kao da ti objasnjavam sta je zdrava porodica i kakav uticaj ima na dete kad raste u zdravoj a kakav u bolesnoj ili rasturenoj porodici
Aj ne mlati me glupostima koje znaju i listovi na grani
 
Je l ti mene zajebavas ovim pitanjem?
Sad ja kao da ti objasnjavam sta je zdrava porodica i kakav uticaj ima na dete kad raste u zdravoj a kakav u bolesnoj ili rasturenoj porodici
Aj ne mlati me glupostima koje znaju i listovi na grani
Prvo ja sam kulturno pitao. Pa si baš tako i mogla odgovoriti. Drugo ne ne zajebavam te. Treće ne kažem da je život sa jednim roditeljom nešto čemu treba težiti.
 
Пре неки дан сам се чула са другарицом, присетиле смо се неких догађаја из времена када је Исус ходао земљом...
Елем, њу је дечко преварио док су били на паузи и, десило се....девојка остане трудна, било је ту свега и свачега, претњи њене фамилије ако је не ожени, уцена, суза, преклињања...и реши он да је ожени.
Види се са овом мојом да јој саопшти одлуку, све јој се заклињући на љубав, али мора, ето, беба стиже.
Сећам се да смо обе биле у шоку...да ли у 20. веку то још увек постоји?
Сада је већ 21. век, и чујем да се такве ствари још увек дешавају...скоро сам чула пример да је студенткиња затруднела са типом од тридесетак година, она би да завршава факултет, он би да се жени, притиска је да роди.
Зашто, људи?
Зашто на силу брак?
И како живиш са неким знајући да се није добровољно заклео на вечну љубав, и да воли то дете, не тебе???
Prihvatiti situaciju da dolazi beba kao sopstvenu najpre neodgovornost , a ne udati se ( ne ženiti ) samo iz tog razloga , pa neka bude smak sveta.I potop.
 
Sa temom najvise ima veze koliko se momak na pauzi vadio kod bivse devojke. Ne bi on, ne bi se on zenio, evo oci da mu se kotrljaju:lol:.
Ne bih ja njemu preterano verovala.

Narocito ako su jos uvek u braku.

Postoje zenice koje uvek brane muske, te su prevareni, te su lakoverni, te ih rospije uhvatile...imam takvu zensku osobu u neposrednom okruzenju, sta je ona u stanju da proguta, ni pas s' maslom...
Они су се у међувремену помирили, онда се припојавила трудњача, и дечко морао да призна :mrgreen:
Врв другарица не би ни сазнала да није било трудноће.
 
Ма да, а и били су на паузи лол. Какве бре паузе у везама и преваре у том периоду, или сте у вези или не. Правдао се јер му је било тако најлакше, а уствари није морао.

I Ros se pravdao Rejcel u Prijateljina "BILI SMO NA PAUZI, NIJE PREVARA AKO SMO NA PAUZI:lol:!"

Avaj, slaba vajda od toga...

Ja bih mu rekla, dragi, nemoj da se pravdas, sta god da je zelim vam sve najbolje.
Muska zena. Zenski muskarac. Kako god, nije neki stof za voljenog muskarca.
 
Они су се у међувремену помирили, онда се припојавила трудњача, и дечко морао да призна :mrgreen:
Врв другарица не би ни сазнала да није било трудноће.

Lele, spanska serija...jel obnevideo na momente pa progledao, zaboravio da prijavi seks na pauzi!

Ove cetiri banke iz mene progovaraju, taj ne bi bio dobar muz nijednoj zeni jer je on ZENA.
 
Lele, spanska serija...jel obnevideo na momente pa progledao, zaboravio da prijavi seks na pauzi!

Ove cetiri banke iz mene progovaraju, taj ne bi bio dobar muz nijednoj zeni jer je on ZENA.
Ма, он је испао мекушац и џибер на квадрат...и према једној и према другој.
 
I Ros se pravdao Rejcel u Prijateljina "BILI SMO NA PAUZI, NIJE PREVARA AKO SMO NA PAUZI:lol:!"

Avaj, slaba vajda od toga...

Ja bih mu rekla, dragi, nemoj da se pravdas, sta god da je zelim vam sve najbolje.
Muska zena. Zenski muskarac. Kako god, nije neki stof za voljenog muskarca.
Хтела сам да их поменем у уводном посту, ваљда нам је то свима асоцијација :lol:
 
Није требало, али дошло је...и то са последицама.
Необавезан секс би требало да буде управо то, без обавеза.

Pa ako je bez seks obaveze neka navuce gumicu i vadi na vreme, majka mu stara.

Ja sam stvarno liberalna tu, mogu da izlazim sa nekim pet godina i da se ne poljubim jer mi nesto ne stima i mogu da spavam sa nekim nakon tri dana jer mi nesto stima.

Medjutim, nikada ali NIKADA ne bih dopustila da zavrsi u meni i sa najvecom mogucom zastitom. Drala bih se "silovanjeeeee" jer uvek ali uvek moze da se desi.
I posle mene treba da struzu iznutra i da ga mrzim celog zivota jer mi je to uradio. N. E.

Neko ume da vara dok neko ne ume.
To je onaj tip koji ima drugarice koje ga savetuju, mamu koja ga savetuje, ne voli devojku ali mora, sve mu se jadnom desava van licne odluke.

Fuj.
I zasluzuje da ga ozene.
 
Пре неки дан сам се чула са другарицом, присетиле смо се неких догађаја из времена када је Исус ходао земљом...
Елем, њу је дечко преварио док су били на паузи и, десило се....девојка остане трудна, било је ту свега и свачега, претњи њене фамилије ако је не ожени, уцена, суза, преклињања...и реши он да је ожени.
Види се са овом мојом да јој саопшти одлуку, све јој се заклињући на љубав, али мора, ето, беба стиже.
Сећам се да смо обе биле у шоку...да ли у 20. веку то још увек постоји?
Сада је већ 21. век, и чујем да се такве ствари још увек дешавају...скоро сам чула пример да је студенткиња затруднела са типом од тридесетак година, она би да завршава факултет, он би да се жени, притиска је да роди.
Зашто, људи?
Зашто на силу брак?
И како живиш са неким знајући да се није добровољно заклео на вечну љубав, и да воли то дете, не тебе???
decko je prevari dok su bili na pauzi???
 
Je l ti mene zajebavas ovim pitanjem?
Sad ja kao da ti objasnjavam sta je zdrava porodica i kakav uticaj ima na dete kad raste u zdravoj a kakav u bolesnoj ili rasturenoj porodici
Aj ne mlati me glupostima koje znaju i listovi na grani

I jedan roditelj je porodica, ako je taj roditelj stabilna i zdrava ličnost. Mislim da je to @đavolčić hteo da kaže. Pri tom taj roditelj dovljno je da sam živi u stabilnom okruženju (koje mogu da čine i prijatelji, ne nužno roditeljevi roditelji) i da dete oseća sigurnost.
 
I jedan roditelj je porodica, ako je taj roditelj stabilna i zdrava ličnost. Mislim da je to @đavolčić hteo da kaže. Pri tom taj roditelj dovljno je da sam živi u stabilnom okruženju (koje mogu da čine i prijatelji, ne nužno roditeljevi roditelji) i da dete oseća sigurnost.
Стоји то, али негде ће у подсвести увек знати да га један родитељ није желео. Не знамо шта је у главама деце и колико пате, умеју то јако добро да сакрију да не би повредили некога :(
Да не причам о школи и темама Чиме се бави твој отац, или Каква је моја мама...
 
I jedan roditelj je porodica, ako je taj roditelj stabilna i zdrava ličnost. Mislim da je to @đavolčić hteo da kaže. Pri tom taj roditelj dovljno je da sam živi u stabilnom okruženju (koje mogu da čine i prijatelji, ne nužno roditeljevi roditelji) i da dete oseća sigurnost.
Kad kazem porodica mislim na kompletnu strukturu otac majka dete i ostali
Sigurnost ce da oseca, to nisam dovela u pitanje, ali nedostatak oca ne moze da popune babe dede prijatelji rodbina. Moze jedino neki novi "vd otac" ako se posreci da majka nadje nekog takvog
 
Pa ako je bez seks obaveze neka navuce gumicu i vadi na vreme, majka mu stara.

Ja sam stvarno liberalna tu, mogu da izlazim sa nekim pet godina i da se ne poljubim jer mi nesto ne stima i mogu da spavam sa nekim nakon tri dana jer mi nesto stima.

Medjutim, nikada ali NIKADA ne bih dopustila da zavrsi u meni i sa najvecom mogucom zastitom. Drala bih se "silovanjeeeee" jer uvek ali uvek moze da se desi.
I posle mene treba da struzu iznutra i da ga mrzim celog zivota jer mi je to uradio. N. E.

Neko ume da vara dok neko ne ume.
To je onaj tip koji ima drugarice koje ga savetuju, mamu koja ga savetuje, ne voli devojku ali mora, sve mu se jadnom desava van licne odluke.

Fuj.
I zasluzuje da ga ozene.
Ne mora da svrsi da bi zatrudnela
Ali mora da stavi kondom ako je kezual seks
Ne kapiram kako se to ulazi u kres semu i ne stavi se kondom. Pa trudnoca je najmanji problem koji mozes da zakacis tako

Drugo, ako su ono dvoje raskinuli, pauzirali, zovite kako ocete, onda on nije varao realno
 
Ne mora da svrsi da bi zatrudnela
Ali mora da stavi kondom ako je kezual seks
Ne kapiram kako se to ulazi u kres semu i ne stavi se kondom. Pa trudnoca je najmanji problem koji mozes da zakacis tako

Drugo, ako su ono dvoje raskinuli, pauzirali, zovite kako ocete, onda on nije varao realno
Ево и недоумице из Пријатеља, да ли пауза значи раскид и да ли је то варање :lol:
 

Back
Top