Ухвати партнера на бебу...

Велики број бракова "преживи" , док чека да деца "ојачају," да би се развели.
Прође време,прође и љутња...изглади се,заборави или једноставно прећути.

Још један доказ да је толеранција битна за брак.
E hebo takav zivot...bolje pusti razvedi se nadji nekoga da budes srecan

Majka mog najboljeg druga je napravila mladju sestru da bi zadrzala muza za koga je znala da se svalera sa njihovom dadiljom...sta je dobila...jos par god nesrecnog braka. Da bi on na kraju presekao kad su deca malo porasla i otisao sa dadiljom za stalno, razveli se, ona sad sama docekala starost a on sa tom dadiljom vec 30 god u skladnom braku
Sta je dobila? Nista. Bacila najbolje godine. Jjebes ti to...gutaj, guraj, spasavaj na sve moguce nacine (njen je jako glup nacin) i opet si sam na kraju
 
E hebo takav zivot...bolje pusti razvedi se nadji nekoga da budes srecan

Majka mog najboljeg druga je napravila mladju sestru da bi zadrzala muza za koga je znala da se svalera sa njihovom dadiljom...sta je dobila...jos par god nesrecnog braka. Da bi on na kraju presekao kad su deca malo porasla i otisao sa dadiljom za stalno, razveli se, ona sad sama docekala starost a on sa tom dadiljom vec 30 god u skladnom braku
Sta je dobila? Nista. Bacila najbolje godine. Jjebes ti to...gutaj, guraj, spasavaj na sve moguce nacine (njen je jako glup nacin) i opet si sam na kraju
Sam si i dok spasavas.Treba se potruditi naravno ali ponekad je bas besmisleno. Izgubiš sebe da sačuvas zajednicu.
 
Велики број бракова "преживи" , док чека да деца "ојачају," да би се развели.
Прође време,прође и љутња...изглади се,заборави или једноставно прећути.

Још један доказ да је толеранција битна за брак.

Tolerancija jeste bitna za brak, ali postoji i nešto što se zove granica tolerancije.
 
A nemam pojma... Mislim da kad vec dodjes u situaciju da nesto spasavas vec je to propalo. Ne mozes ljubav da restartujes, kad se ohladi nece da se budi opet...barem je moje iskustvo takvo... Ja sam naucila na tezi nacin da ne treba da guram vucem pokusavam da spasim jer je dzaba...samo gubis vreme a sve vreme si nesrecan
Bolje se razidji, pati, pa preboli, pa ce proci i naci ces novu osobu....
A i deca vide kad ne valja i kad se roditelji guraju na silu, sve deca vide, hebes ti to... Bolje dobar razvod nego los brak
 
Романтични филмови праве забуну.
Потпуно криве истину.
Идеализују стварност.
"Нађи другог"...идеш од претпоставке да други стоје у реду и чекају на тебе и твоје дете...

Знам више парова који су опстали чекајући зрелије године свог детета.
Досегну нови степен љубави, за који брзоплети квитери ни не знају да постоји.

Зна се када се бориш а када не, свако за свог партнера.
 
Границу свака индивидуа зна, за себе.
То је исти баја коме си рекла "да".
Шта се у међувремену десило?
Можда је до мене?
У међувремену много тога може да се деси, а и нико од нас није исти после 20 година.
Мењамо се.
 
Тешка глупост
mnogi pametniji od mene to rekli, mnogi traze dnk test, ne bi verovao koliko test kosta i koliko ljudi ne bira da uradi proveru ako nesto ili bilo sta posumnja... a mnogi ni ne slute.

a koga zanima procenat rezultata testova, poz ili neg...neka nadju nekoga ko radi te provere pa ce biti ovakvi :eek:
 
mnogi pametniji od mene to rekli, mnogi traze dnk test, ne bi verovao koliko test kosta i koliko ljudi ne bira da uradi proveru ako nesto ili bilo sta posumnja... a mnogi ni ne slute.

a koga zanima procenat rezultata testova, poz ili neg...neka nadju nekoga ko radi te provere pa ce biti ovakvi :eek:
Можда код нових генерација то тако иде, немам појма.

Мојој генерацији, патријархалној, донекле, је то незамисливо.
 
Можда код нових генерација то тако иде, немам појма.

Мојој генерацији, патријархалној, донекле, је то незамисливо.
Vec neko vrijeme svako malo izadje ta statistika da je trecina testiranih kukavicje jaje.
Ali trecina testiranih.
Znaci dvije trecine muskaraca koji traze test ocinstva jeste otac djeteta.
Zanimljivo bi bilo vidjeti procenat ostanka u braku nakon takvog fijaska
 
Велики број бракова "преживи" , док чека да деца "ојачају," да би се развели.
Прође време,прође и љутња...изглади се,заборави или једноставно прећути.

Још један доказ да је толеранција битна за брак.
I nastave da žive kao cimeri. Pa dobro, ako to nekome odgovara...
 
Vec neko vrijeme svako malo izadje ta statistika da je trecina testiranih kukavicje jaje.
Ali trecina testiranih.
Znaci dvije trecine muskaraca koji traze test ocinstva jeste otac djeteta.
Zanimljivo bi bilo vidjeti procenat ostanka u braku nakon takvog fijaska
Јесте занимљиво.
Доста говори о поверењу, којег отворено нема.
 

Back
Top