Stilizovan srpski grb

Šta mislite o sadašnjem grbu Srbije????

  • Super je i dobro je odrađen, ne treba ga stilizovati

  • Grb je dobar samo ga treba stilizovati tj. doraditi

  • Treba uzeti isti / sličan onom koji je imala SRJ bez krune

  • Treba usvojiti grb Stare Raške, plavi sa tri potkovice

  • Super je i dobro je odrađen, ne treba ga stilizovati

  • Grb je dobar samo ga treba stilizovati tj. doraditi

  • Treba uzeti isti / sličan onom koji je imala SRJ bez krune

  • Treba usvojiti grb Stare Raške, plavi sa tri potkovice


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ништа ти не брини за мој енглески,ово што сам написао је најближе оној Вуковој ''читај као што је написано''.:cool:А вашки нећу да причам пошто вашке немају језик него рилицу.:whistling:

rekoh "naški" to se odnosi na tebe:hahaha:
 
Kruna je kopija spanske

800px-Spanish_Royal_Crown.svg.png


i ja sam pre za Nemanjicku
 
Mi smo ti PRAVO SLAVNI hriscani, dakle slavimo pravo hriscanstvo, u izvornom obliku, sa puno ljubavi i topline, tako da nas ne zanimaju ta neka crkvena sektasenja, hriscanski separatizam i otimanje o znamenja... :andjeo:

pa ja znam da su oni sitničavi...bila jednom tema o smajlijima pa su im neki suviše izgledali katolički zbog krsta...a sad kao na grbu im ne smeta to :rotf:

dugo sam na ovom forumu...već neke znam ka će prdnut..a ne šta će loopit tek :hahaha1:
 
Samo da podsetim sadačnji grb je bio predložen na referendumu za državna obeležja početkom devedesetih i NIJE dobio potrebnu većinu... tako da izvodi se zaključak da su sadašnji simboli u Srbiji NAMETNUTI...

No daleko od toga da želim da osporim sadašnje srpske simbole, već samo hoću da vidim da li još neko misli da je sadašnji srpski grb LOŠE odrađen ili uradjen svejedno???!!!

Sadašnji grb je uradjen traljavo na brzaka isto kao što je i Voja uradio Ustav za tri dana.Niko ga nam nije nametnuo, tim više što ima elemenata sa nemačkog i španskog grba.
Naši stručnjaci su stručno uprskali stvar, dakle, sadašnji grb je loše uradjen.
 

Back
Top