Stilizovan srpski grb

Šta mislite o sadašnjem grbu Srbije????

  • Super je i dobro je odrađen, ne treba ga stilizovati

  • Grb je dobar samo ga treba stilizovati tj. doraditi

  • Treba uzeti isti / sličan onom koji je imala SRJ bez krune

  • Treba usvojiti grb Stare Raške, plavi sa tri potkovice

  • Super je i dobro je odrađen, ne treba ga stilizovati

  • Grb je dobar samo ga treba stilizovati tj. doraditi

  • Treba uzeti isti / sličan onom koji je imala SRJ bez krune

  • Treba usvojiti grb Stare Raške, plavi sa tri potkovice


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ko je poslao tenkove crvene armije u Jugoslaviju?

ПОСЛАТИ некога да погине и БОРИТИ су две различите ствари. Додуше, ви, комуњаре то најбоље знате. Када су на Батини Дунав могли прелазити пешке преко српских лешева, бравар је био.... где? Када су руси убијани/умирали у Волгограду, твој идол је био.... где?

Иста говна...
 
ПОСЛАТИ некога да погине и БОРИТИ су две различите ствари. Додуше, ви, комуњаре то најбоље знате. Када су на Батини Дунав могли прелазити пешке преко српских лешева, бравар је био.... где? Када су руси убијани/умирали у Волгограду, твој идол је био.... где?

Иста говна...

Moj idol se borio i drug Tito se borio za oslobodjenje
 
Moj idol se borio i drug Tito se borio za oslobodjenje

Не разумем како "ослобођење" подразумева окупацију Мађарске, Бугарске....

Стварно се трудим да се спустим на твој интелектуални ниво и да пискарам са тобом, али већ глава почиње да ме боли. Осећам се некако.... заглупљено као СКОЈ-евац. Немој ми замерити, али нећу пар дана одговарати на твоје постове.
 
Не разумем како "ослобођење" подразумева окупацију Мађарске, Бугарске....

Стварно се трудим да се спустим на твој интелектуални ниво и да пискарам са тобом, али већ глава почиње да ме боли. Осећам се некако.... заглупљено као СКОЈ-евац. Немој ми замерити, али нећу пар дана одговарати на твоје постове.

Nisi ti dugo citao istoriju
 
Pa ko onda,ako su ih drugovi ubili,ubili su ih sa razlogom

9543.jpg


9544.jpg


Ovo su tebi drugovi?
 
Стилизовати грб - треба.
Сматрам да су крст и оцила довољни и јасни, чак и без (!) штита. Круна није нужна, јер достојне властеле - немамо, а тајкуни :mafijas: би желели али нису достојни, ови бивши, претенденти тек :per: , да не спомињем...
Значи крст часни и оцила/тетраграм и то строго обла не коцкаста или "В", наго стилизована "С".
Тробојка и посебно грб.
Маните се хералдике, то је од латина :pop3: , није то Српско - наши су част морал честитост речју врлине а не да се кинђуримо и шепуримо крпама.
Ако ћемо по традицији и стилизовано, а и лакше се гравира на споменике потецијалним херојима/жртвама палим за државу...
 
Poslednja izmena:

Back
Top