Sta radite da bi odrzavali svoje telo?

DELIRIA_girl:
ZA DEVOJKE KOJE NISU U FORMI I NIJE BAS PREPORUCLJIVO TRCANJE OD 50KM I VISE JER CE IM SE SMUCITI DOBICE UPALU MISICA I NA KRAJU ODUSTATI
SAMO POUSTENO ,AKO IMATE NEKI PARKIC U BLIZINI PREDVECE ILI UJUTRU PRETRCIS PAR KRUGOVA NISTA PRETERANO...I TAKO SVAKI DAN...
ZELJENI REZULTAT ZAGARANTOVAN... PLUS OSECACES SE MNOGO BOLJE NEGO DA SE PREMARAS :idea: :idea: :idea:
devojke koje nisu u formi i ne mogu da istrce 50km...
ne mogu ni 3, ako cemo realno...
 
DJ_MaRe:
DELIRIA_girl:
ZA DEVOJKE KOJE NISU U FORMI I NIJE BAS PREPORUCLJIVO TRCANJE OD 50KM I VISE JER CE IM SE SMUCITI DOBICE UPALU MISICA I NA KRAJU ODUSTATI
SAMO POUSTENO ,AKO IMATE NEKI PARKIC U BLIZINI PREDVECE ILI UJUTRU PRETRCIS PAR KRUGOVA NISTA PRETERANO...I TAKO SVAKI DAN...
ZELJENI REZULTAT ZAGARANTOVAN... PLUS OSECACES SE MNOGO BOLJE NEGO DA SE PREMARAS :idea: :idea: :idea:
devojke koje nisu u formi i ne mogu da istrce 50km...
ne mogu ni 3, ako cemo realno...
I devojke koje nisu u formi ce dobiti upalu misica i posle malo duze setnje...
Ako se devojka boji pocetka praktikovanja neke aktivnosti zbog upale misica~ pa ta onda i nije za sport... vec za neke vezbice iz tinejdzerskih casopisa. Ako je upala misica najstrasniji bol na svetu... blah... sta ce ta devojka raditi kada se bude poradjala ili (ne daj b(B)oze) pala i poderala nogu!!!!! ((((:
Ako je to toliko strasno, neka popije jedan aspirin i resen ,problem'...
 
DJ_MaRe:
DELIRIA_girl:
ZA DEVOJKE KOJE NISU U FORMI I NIJE BAS PREPORUCLJIVO TRCANJE OD 50KM I VISE JER CE IM SE SMUCITI DOBICE UPALU MISICA I NA KRAJU ODUSTATI
SAMO POUSTENO ,AKO IMATE NEKI PARKIC U BLIZINI PREDVECE ILI UJUTRU PRETRCIS PAR KRUGOVA NISTA PRETERANO...I TAKO SVAKI DAN...
ZELJENI REZULTAT ZAGARANTOVAN... PLUS OSECACES SE MNOGO BOLJE NEGO DA SE PREMARAS :idea: :idea: :idea:
devojke koje nisu u formi i ne mogu da istrce 50km...
ne mogu ni 3, ako cemo realno...

znam,znam... :(
 
Black_Swan:
ni ja ne radim nista....al mnogo sam bre mrsava stvarno moram vise da jedem or something...

D4ch4:
jedi testenine

pa jedem!i to najvise od svega....


Black_Swan ::
ni ja ne radim nista....al mnogo sam bre mrsava stvarno moram vise da jedem or something...


Bliznakinja:
Такође...још сам + мала

ja sam visoka,al opet..ko chachkalica



mrzi me da quoteujem
 
Black_Swan:
Black_Swan:
ni ja ne radim nista....al mnogo sam bre mrsava stvarno moram vise da jedem or something...

D4ch4:
jedi testenine

pa jedem!i to najvise od svega....


Black_Swan ::
ni ja ne radim nista....al mnogo sam bre mrsava stvarno moram vise da jedem or something...


Bliznakinja:
Такође...још сам + мала

ja sam visoka,al opet..ko chachkalica



mrzi me da quoteujem
Ма не зна се шта је горе ,кеве ми :(
 
... radim sve i svasta...

3.gif
10.gif
8.gif
 

Back
Top