Sta radite da bi odrzavali svoje telo?

miloshjan:
Ne zamerite, ali mrzi me da citam sve ovo.

Moj recept je sledeci:

Jedem i pijem bukvalno sve i to u velikim kolicinama.

A kako sam uvek u top formi. Lako!
- 50 do 75 km voznje bicikla dnevno
- 2 do 5 km trcanja
- 100 do 150 trbusnjaka
- 150 do 200 sklekova, ali cesto je taj broj i veci jer pokusavam da oborim rekord koliko mogu da ih uradim od jednom (za sada je to 67).
- jedno 50-ak zgibova
i naravno ponekada bazen, fudbal i basket

To je dovoljno da ste normalne tezine + imate trbusnjake + imate snage mnogo i mnogo ste izdrzljivi.
E brate sad ga pretera!!!Pa kako bre stignes sve za 24h?!Ja tako ne bih izdrzala ni dan...

A sto se mene tice,treniram 2h dnevno veslanje,zadovoljna sam svojim izgledom i nisam se nikad preopterecivala stvarima kao sto su tezina,izgled itd. mada bih mogla malo da smanjim "pozadinu",ali neka,dobro mi je i ovako!!!
 
Vrlo simpaticna tema. Imam jedino da kazem da sam za 2 meseca skinula 17 kg i nije mi bilo uopste toliko tesko.
Jednostavno nisam uopste jela (ponekad i samo jednu breskvu dnevno), sad mi se organizam navikao i bar jednom nedeljno skinem po kilo. Bitno je jedino da se odreknete onoga sto najvise volite (u mom slucaju pepsi, cips, mc donalds,...) i mislim da nemate u cemu da pogresite.
naravno iscrpljujte organizam velikom kolicinom vezbi svaki dan i nedozvolite da sedite ni pet minuta a da nista ne radite.
REZULTAT JE PROVEREN!!!!!!!!!!
SAMO JE BITNO IMATI MOTIVACIJU!!
 
plavusa ana:
Vrlo simpaticna tema. Imam jedino da kazem da sam za 2 meseca skinula 17 kg i nije mi bilo uopste toliko tesko.
Jednostavno nisam uopste jela (ponekad i samo jednu breskvu dnevno), sad mi se organizam navikao i bar jednom nedeljno skinem po kilo. Bitno je jedino da se odreknete onoga sto najvise volite (u mom slucaju pepsi, cips, mc donalds,...) i mislim da nemate u cemu da pogresite.
naravno iscrpljujte organizam velikom kolicinom vezbi svaki dan i nedozvolite da sedite ni pet minuta a da nista ne radite.
REZULTAT JE PROVEREN!!!!!!!!!!
SAMO JE BITNO IMATI MOTIVACIJU!!
Mozda jeste efikasno, ali sumnjam da je imalo zdravo tako naglo promeniti nacin ishrane, cak siguran sam 90% da to moze dovesti do ozbiljnih poremecaja!!!!!!!!!!!
Ti mozda sagorevas svoju mast, ali sta je sa vitaminima, proteinima, ugljenim hidratima koji su potrebni za normalno funkcionisanje organizma???
A to za te breskve!!!!!!
Cak i da ti je poslo za rukom, mora da si pri kraju dana bila toliko slaba da cak i da si htela nisi ni kasiku mogla da podignes, jedino ako si po ceo dan sedela i nista nisi radila!!!!!!!!
 
plavusa ana:
Vrlo simpaticna tema. Imam jedino da kazem da sam za 2 meseca skinula 17 kg i nije mi bilo uopste toliko tesko.
Jednostavno nisam uopste jela (ponekad i samo jednu breskvu dnevno), sad mi se organizam navikao i bar jednom nedeljno skinem po kilo. Bitno je jedino da se odreknete onoga sto najvise volite (u mom slucaju pepsi, cips, mc donalds,...) i mislim da nemate u cemu da pogresite.
naravno iscrpljujte organizam velikom kolicinom vezbi svaki dan i nedozvolite da sedite ni pet minuta a da nista ne radite.
REZULTAT JE PROVEREN!!!!!!!!!!
SAMO JE BITNO IMATI MOTIVACIJU!!

ako to radis tek 2 meseca nije veliki problem da sad prestanes...i to ODMAH!!!!! ja sam inace,tako "zivela" skoro 2 godine,a posle toga sam bila 6 meseci u bolnici,sve vreme u zivotnoj opasnosti....zato,nemoj da se zezas nego se obrati nekom za pomoc na vreme!veruj mi,prosla sam kroz pakao i nikome ne preporucujem nikakve dijete,samo se trudite da zivite zdravo i bez kompleksa!
 
Shinoda:
Keeper:
joGooOOD:
vreo flert medju kolegama :twisted:

a glavicama u pubertetu je na pameti samo 'vrelo' i 'flert' :twisted:

:lol:
xex a ti si kao u pubertetu razmisljao kako da kloniras ovcu, kako da izdvojis dnk tog i tog virusa , naravno da nam je u glavi sam vrelo i flert kada kiptimo od hormona??? :lol: :lol: :lol:

eh batitze, meni je u pubertetu bilo i izflertovano i vrelo, al mi nije to na nos (postove) izlazilo :lol:
 
problem u dijetama je kad se prestaje kilaza se vrati na staro.Evo ja se recimo maximalno trudim ali ne znam u cemu je fora???doruckujem uvek do 12,posle uglavnom ne jedem slatkise(jedino 1 u nedelju dana),rucam do 6-7,ne veceram a uvece vezbam.SVAKO VECE!ali mi nesto ne ide,... :? :shock: ebem ti metaboliiiiiiiiiizzzzzzzzzzzaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :wink:
 
joGooOOD:
problem u dijetama je kad se prestaje kilaza se vrati na staro.Evo ja se recimo maximalno trudim ali ne znam u cemu je fora???doruckujem uvek do 12,posle uglavnom ne jedem slatkise(jedino 1 u nedelju dana),rucam do 6-7,ne veceram a uvece vezbam.SVAKO VECE!ali mi nesto ne ide,... :? :shock: ebem ti metaboliiiiiiiiiizzzzzzzzzzzaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :wink:
Vidish, mogla bi da malo vise pocnes da volis svoje telo takvo kakvo je i da ga prihvatis!!!!!!!! :wink:
Kazes imas dechka, pa ako njemu ne smeta, sto bi tebi smetalo, ako bas oces da smrsas, nemoj toliko da vezbas nego idi vozi bicikl,rolere i TRCI!!!!!!!
 
joGooOOD:
problem u dijetama je kad se prestaje kilaza se vrati na staro.Evo ja se recimo maximalno trudim ali ne znam u cemu je fora???doruckujem uvek do 12,posle uglavnom ne jedem slatkise(jedino 1 u nedelju dana),rucam do 6-7,ne veceram a uvece vezbam.SVAKO VECE!ali mi nesto ne ide,... :? :shock: ebem ti metaboliiiiiiiiiizzzzzzzzzzzaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :wink:

nisam sigurna ali mislim da si ti u jednom topicu rekla da imas problem sa stomakom..kupi pojas za mrsavljenje preko bioclinice,znaci FENOMENALAN JE!
 
miss:
plavusa ana:
Vrlo simpaticna tema. Imam jedino da kazem da sam za 2 meseca skinula 17 kg i nije mi bilo uopste toliko tesko.
Jednostavno nisam uopste jela (ponekad i samo jednu breskvu dnevno), sad mi se organizam navikao i bar jednom nedeljno skinem po kilo. Bitno je jedino da se odreknete onoga sto najvise volite (u mom slucaju pepsi, cips, mc donalds,...) i mislim da nemate u cemu da pogresite.
naravno iscrpljujte organizam velikom kolicinom vezbi svaki dan i nedozvolite da sedite ni pet minuta a da nista ne radite.
REZULTAT JE PROVEREN!!!!!!!!!!
SAMO JE BITNO IMATI MOTIVACIJU!!

ako to radis tek 2 meseca nije veliki problem da sad prestanes...i to ODMAH!!!!! ja sam inace,tako "zivela" skoro 2 godine,a posle toga sam bila 6 meseci u bolnici,sve vreme u zivotnoj opasnosti....zato,nemoj da se zezas nego se obrati nekom za pomoc na vreme!veruj mi,prosla sam kroz pakao i nikome ne preporucujem nikakve dijete,samo se trudite da zivite zdravo i bez kompleksa!

ma ja sam to radila pre godinu dana i veruj mi nista mi se ne desava. jos uvek nisam preterano mrsava i vodim zdrav zivot unosenjem svih potrebnih sastojaka u organizam. mislim da sam bila dovoljno jaka licnost za drzanje ovakve dijete. ovde je potrebno da imas jako misljenje o sebi i da ne zelis da postanes bulimicar ili anoreksicar.
OVU DIJETU NE MOGU DA DRZE SVI!!!!
vrlo je bitno imati veoma otporan organizam. ja na primer nijednom nisam pala u nesvest. a i posle dijete se nisam ni gram ugojila, niti sam bila nesto iscrpljena. sad treniram plivanje svaki dan i aerobik takodje svaki dan.
 
Shinoda:
plavusa ana:
Vrlo simpaticna tema. Imam jedino da kazem da sam za 2 meseca skinula 17 kg i nije mi bilo uopste toliko tesko.
Jednostavno nisam uopste jela (ponekad i samo jednu breskvu dnevno), sad mi se organizam navikao i bar jednom nedeljno skinem po kilo. Bitno je jedino da se odreknete onoga sto najvise volite (u mom slucaju pepsi, cips, mc donalds,...) i mislim da nemate u cemu da pogresite.
naravno iscrpljujte organizam velikom kolicinom vezbi svaki dan i nedozvolite da sedite ni pet minuta a da nista ne radite.
REZULTAT JE PROVEREN!!!!!!!!!!
SAMO JE BITNO IMATI MOTIVACIJU!!
Mozda jeste efikasno, ali sumnjam da je imalo zdravo tako naglo promeniti nacin ishrane, cak siguran sam 90% da to moze dovesti do ozbiljnih poremecaja!!!!!!!!!!!
Ti mozda sagorevas svoju mast, ali sta je sa vitaminima, proteinima, ugljenim hidratima koji su potrebni za normalno funkcionisanje organizma???
A to za te breskve!!!!!!
Cak i da ti je poslo za rukom, mora da si pri kraju dana bila toliko slaba da cak i da si htela nisi ni kasiku mogla da podignes, jedino ako si po ceo dan sedela i nista nisi radila!!!!!!!!

postoje vitamini i proteini koji se
uzimaju a imaju jako malo kalorija. oligovit je super sredstvo za takve
stvari. ne steti, lekari ga preporucuju kad smo bolesni za brzi oporavak.
tako imas mnogo vise energije nego kad nisi na dijeti. zato uvek mozes da vezbas i kad te bole noge, ne smeta ti.
 
sad prochitah sve postove iz ove teme.iiii nadjoh stosta za sebe,jer sam si uvrtila u glavu da sam se pocela debljati.vec vjezbam,samo doruckujem.pijem litre i litre jogurta i puno voca i povrca,bez hleba.
inace , cula sam da je meso jako dobro,i da ga mozete jesti koliko god hocete,ali ne ako je peceno u litri ulja,nego npr. peka i tako nesto.

mama kao mama,kaze mi da sam luda,drustvo takodje ,momak da sam nenormalana i da on nista nije primjetio,ali ja hocu bar da dobijem trbusnjake.bar to.ustvari,meni je jedino stomak problemnije velik,ali posto sam ja visoka i hmmmm... odojkaske gradje on mi se cini kao problem.ostalo je ok.uh,jesam se ja nepotrebno raspisala!!!! :lol: :wink:
 
Ernesto_Che:
bleach:
mortishaaa:
aaaaaaaaa nista :roll:
ubuduce cu da pokusavam da izbegavam ovu temu (8

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Don't worry be happy ((:
PEACE
jaoj bre... ti si taaako kuuuuuuuuuuuuuuuuul 8) 8) 8) 8)
Tish, bas si lik 8)

nemojte da ste zle...objasnite i nama, neupucenima...
i ja bih volela da znam :rollingeyes:

P.S. ja sam prekrsila ono sto sam rekla :embarassed: (8
 
Fiorella:
miloshjan:
Ne zamerite, ali mrzi me da citam sve ovo.

Moj recept je sledeci:

Jedem i pijem bukvalno sve i to u velikim kolicinama.

A kako sam uvek u top formi. Lako!
- 50 do 75 km voznje bicikla dnevno
- 2 do 5 km trcanja
- 100 do 150 trbusnjaka
- 150 do 200 sklekova, ali cesto je taj broj i veci jer pokusavam da oborim rekord koliko mogu da ih uradim od jednom (za sada je to 67).
- jedno 50-ak zgibova
i naravno ponekada bazen, fudbal i basket

To je dovoljno da ste normalne tezine + imate trbusnjake + imate snage mnogo i mnogo ste izdrzljivi.
E brate sad ga pretera!!!Pa kako bre stignes sve za 24h?!Ja tako ne bih izdrzala ni dan...

Lepo... Biciklisticka staza od 25-og do Ade i nazad je 25km i nju predjem za nekih 50 minuta. Za trcanje mi treba najvise 1 sat, a ostalo pred spavanje ili dok se smaram.
 
ZA DEVOJKE KOJE NISU U FORMI I NIJE BAS PREPORUCLJIVO TRCANJE OD 50KM I VISE JER CE IM SE SMUCITI DOBICE UPALU MISICA I NA KRAJU ODUSTATI
SAMO POUSTENO ,AKO IMATE NEKI PARKIC U BLIZINI PREDVECE ILI UJUTRU PRETRCIS PAR KRUGOVA NISTA PRETERANO...I TAKO SVAKI DAN...
ZELJENI REZULTAT ZAGARANTOVAN... PLUS OSECACES SE MNOGO BOLJE NEGO DA SE PREMARAS :idea: :idea: :idea:
 

Back
Top