Sta je vise primitivno i seljacki metal ili grand?

Dakle?

  • Metalci svakako-ima ih poput kuge u srednjem veku.

  • Grandovci- opasni su, sire se i u navijackim krugovima. Ne mogu ih podneti

  • Podjednako. Smatram da oba sloja ugrozavaju republiku i gradjanske vrline.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A pesme od sleyera koje pevaju o nekom idiotskom ratu, ili recimo one goth satano pesme koje velicaju Djavola z:D z:D z:D
To nije seljacki i primitivno? z:D
Sto se Slayera tice moras da se potrudis da razumes metal i prodres u sustinu svega toga.To je ono sto razlikuje pozere metalce i metalce, a sto se tice velicanja djavola to je namenjeno onima koji veruju u njega.
 
A pesme od sleyera koje pevaju o nekom idiotskom ratu, ili recimo one goth satano pesme koje velicaju Djavola z:D z:D z:D
To nije seljacki i primitivno? z:D

Ima bolesnih ali nisu svi...To je stvar koje grandovci ne mogu da shvate,njima su SVI metalci narkomani satanisti...
Dok metalci bi sve grandovce spalili na lomaci i odsekli bi im noge zajedno sa Air max-om...
Sta sve nema kod nas:mrgreen:...
Npr u Americi,pogotovu 80-tih mrzeli su se rokeri i diskaci(ne znam kako drugacije da ih nazovem)....Takodje metalci i pankeri....
 
A pesme od sleyera koje pevaju o nekom idiotskom ratu, ili recimo one goth satano pesme koje velicaju Djavola z:D z:D z:D
To nije seljacki i primitivno? z:D
Daj molim te, ko tebe tjera da slushash pjesme chija ti se poruka ne svidja? :eek: Problem je shto grand pjesme nemaju poruke. "Ti mi se svidjash brko debeli" :ok:

Nije mi jasna poenta.Ja volim da slusam Sistem of down.Kakve oni veze imaju sa mojim prethodnim postom?
Nisam odgovarao tebi nego temi :)
 
realno ovo je grand zemlja

mozemo da s ekurcimo na forumu

ali

budmo raelni

kolkoljudi igra grand licitaciju isl.


i sav onaj show


to je srpska realsnost


selo i muka uboga


ima i mateaca deila

i granovaca debila

i jednih i dugih emancipovanih u manjini

i to je tooo


bratzo Marry mE?????
Slazem se da je ono nazalost grand zemlja.To je tuzno tako da nebi trebalo time da se ponosimo.
 
Ima bolesnih ali nisu svi...To je stvar koje grandovci ne mogu da shvate,njima su SVI metalci narkomani satanisti...
Dok metalci bi sve grandovce spalili na lomaci i odsekli bi im noge zajedno sa Air max-om...
Sta sve nema kod nas:mrgreen:...
Npr u Americi,pogotovu 80-tih mrzeli su se rokeri i diskaci(ne znam kako drugacije da ih nazovem)....Takodje metalci i pankeri....


Greshish ...
 
Ima bolesnih ali nisu svi...To je stvar koje grandovci ne mogu da shvate,njima su SVI metalci narkomani satanisti...
Dok metalci bi sve grandovce spalili na lomaci i odsekli bi im noge zajedno sa Air max-om...
Sta sve nema kod nas:mrgreen:...
Npr u Americi,pogotovu 80-tih mrzeli su se rokeri i diskaci(ne znam kako drugacije da ih nazovem)....Takodje metalci i pankeri....
Pa slusaj bato razumem ja to, ali je glavni problem sto su metalci katastrofalno slabi. Tj kako fizicki tako i psihicki uglavnom pa zato i ne mogu da ostvare pretnje (bilo je reci o tome u uvodnom postu) :D
Tako da valjda to odrzava neku ravnotzu izmedju granda i metala, sto su grandovci jaci a metalci su brojniji i guess.
Inace to oko air max patika. Pa air max patike su pre svega sportske i namenjene su ocuvanju stopala i kolena z:D.
 
Pa slusaj bato razumem ja to, ali je glavni problem sto su metalci katastrofalno slabi. Tj kako fizicki tako i psihicki uglavnom pa zato i ne mogu da ostvare pretnje (bilo je reci o tome u uvodnom postu) :D
Tako da valjda to odrzava neku ravnotzu izmedju granda i metala, sto su grandovci jaci a metalci su brojniji i guess.
Inace to oko air max patika. Pa air max patike su pre svega sportske i namenjene su ocuvanju stopala i kolena z:D.

Slabo znas...Prosetaj se malo kalisem uvece pa ces videti:mrgreen:
Metalaca je manje,ali se lako u*****ju od njih,samo je problem sto ih je manje...
Bas suprotno sto ti kazes:mrgreen:
Najveci problem fensera,koji nemaju metalci je kurcenje,mnogo se kurce,dok kod metalaca to nisam primetio....
 
Ja slusam metal vec 12 godina,fenser sam,uz metal slusam sve vrste muzike,metal ponajvise i najcesce kod kuce.Ne izlazim na mesta gde se pusta rok i metal,nerviraju me neuredni kosijaneri koje ni kombajn ne bi rascesljao i nijedna kiselina na svetu sprala prljavstinu sa njih.
Grand ne slusam preterano,nema mnogo smisla u njihovim tekstovima,ali da budem iskren,idem po diskotekama gde se pusta to jer realno tamo su najbolje ribe,uvek cu pre da pridjem lepo sredjenoj fenserki nego u armaturu zarasloj metalki.
Veca uniformisanost od metalaca ne postoji,nikad mi nije bilo jasno to,al nema ni veze.Drago mi je sto nisam jedan od tih.
 
Sa jedne strane imamo gomilu likova koji nose neudobne martinke, smrde im noge. opijaju se, pevaju o satani iako nemaju blage veze sa time uopste. Na kraju krajeva su obicno konformisti idu u skoli itd, dakle najobicnija deca
Sa druge strane imamo SToju, Seku Aleksic, pevaju o avanturama seoske pesme itd.
STa vi mislite koji od ova dva pokreta su vise primitivni i vise isfolirani?
1482985e_0_uDkYB.jpg

ovo dvoje koje drze ove znakove satane, i time zasluzuju spaljivanje na lomaci, jer propagiraju stvari za koje nisu ni svesni. Doduse naravno daleko od toga da se pridrzivaju bezopasni su skroz. Samo imaju probleme
ili recmo ova sto jedno 99 posto slusa grand, i voli tu vrstu muzike
1293771gskxax.jpg

Na prvi pogled izgleda da je sve ok, ali je poznato da je ta kultura dekadencija i urusava moral. U tom svetu se vise cene novac i tako to radije nego neka druga nacela. Takodje "grandovci" su uglavnom mnogo "opasniji" od metalaca
Ali opet ne treba ni zaboraviti na cinjenicu da imamo mnogo vise metalaca ovih dana nego ljudi koji slusaju grand
znaci u pogledu pretnje koje predstavljaju mozemo svesti na kvantitet protiv kvaliteta
Dakle metalaca je vise, a ovi drugi su jaci kao individue
Koje je vase misljenje

Moje misljenje je da je tebi ispran mozak, ali ozbiljno.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top