Sta je vise primitivno i seljacki metal ili grand?

Dakle?

  • Metalci svakako-ima ih poput kuge u srednjem veku.

  • Grandovci- opasni su, sire se i u navijackim krugovima. Ne mogu ih podneti

  • Podjednako. Smatram da oba sloja ugrozavaju republiku i gradjanske vrline.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sa jedne strane imamo gomilu likova koji nose neudobne martinke, smrde im noge. opijaju se, pevaju o satani iako nemaju blage veze sa time uopste. Na kraju krajeva su obicno konformisti idu u skoli itd, dakle najobicnija deca
Sa druge strane imamo SToju, Seku Aleksic, pevaju o avanturama seoske pesme itd.
STa vi mislite koji od ova dva pokreta su vise primitivni i vise isfolirani?
1482985e_0_uDkYB.jpg

ovo dvoje koje drze ove znakove satane, i time zasluzuju spaljivanje na lomaci, jer propagiraju stvari za koje nisu ni svesni. Doduse naravno daleko od toga da se pridrzivaju bezopasni su skroz. Samo imaju probleme
ili recmo ova sto jedno 99 posto slusa grand, i voli tu vrstu muzike
1293771gskxax.jpg

Na prvi pogled izgleda da je sve ok, ali je poznato da je ta kultura dekadencija i urusava moral. U tom svetu se vise cene novac i tako to radije nego neka druga nacela. Takodje "grandovci" su uglavnom mnogo "opasniji" od metalaca
Ali opet ne treba ni zaboraviti na cinjenicu da imamo mnogo vise metalaca ovih dana nego ljudi koji slusaju grand
znaci u pogledu pretnje koje predstavljaju mozemo svesti na kvantitet protiv kvaliteta
Dakle metalaca je vise, a ovi drugi su jaci kao individue
Koje je vase misljenje

Slusaj brate ja sam metalac i hriscanin sam...a onaj znak kolko ja znam nije satanisticki znak nego je nastao od prvih metalnih grupa <nisam siguran chitao sam pre o tome neki italijan tj njegova baba je pokazivala taj znak nesto ima veze sa okom bla bla otkud znam>

Nemam nista protiv granda ali imam protiv ljudi koji su u fazonu...vidi ga metalac udri...i suprotno..svako slusa sta hoce i sta ga boli *quack quack*


e sad ne znam za metalce ali kolko znam za grandovce imao sam 2 put okrsaj sa nekim budalama koje su pustale stoju dok sam ja prolazio cuteci pored njih sa majicom Iron Maidena... hvala bogu bio mi drugar pa su dobili svoje...

ima dobrih ljudi ali nekako sav taj fazon u srbiji danas je da slusaju grandove pesme (ima izuzetaka koji su dobri) i izigravaju huligane...realno...
 
Нису нормални ти професори грађанског.
А најгоре је што су делимично у праву. Ипак сви некако припадају некој групи.
Али, то не значи да тим групама треба давати толико значаја. Па, мајку му, зар не би бар професори требало да нас уче некој толеранцији и осталим глупостима?

majke mi......
moja nesto pricala o amsterdamu i kaze,onako sokirano:
"A u amsterdamu,sto ima pederaaaaaaaaaaaa"
a ja onako,wtf?:confused:
 
e sad ne znam za metalce ali kolko znam za grandovce imao sam 2 put okrsaj sa nekim budalama koje su pustale stoju dok sam ja prolazio cuteci pored njih sa majicom Iron Maidena... hvala bogu bio mi drugar pa su dobili svoje...

Чекај, побили сте се због Стоје?:neutral:

majke mi......
moja nesto pricala o amsterdamu i kaze,onako sokirano:
"A u amsterdamu,sto ima pederaaaaaaaaaaaa"
a ja onako,wtf?:confused:

:lol:
То је посебна врста људи.
Толико о тим професорима.
Недокучиве личности.
Један час износе своје предрасуде, а наредни говоре о томе како су предрасуде штетне по друштво.:neutral:
 
Чекај, побили сте се због Стоје?:neutral:



:lol:
То је посебна врста људи.
Толико о тим професорима.
Недокучиве личности.
Један час износе своје предрасуде, а наредни говоре о томе како су предрасуде штетне по друштво.:neutral:

:zcepanje::zcepanje:
kako to mocno zvuci...........ubi me ti veceras...............:lol:
pa to i ja kzem...a zena nije losa ovako............samo je malo caknuta...............:lol:
 
pa meni vise ima poente svidjas mi se brko debeli nego All hail satan, koji ce da nas odvuce u pakao na neverending torment ? :think: z:D z:D

Sorry for double post

pogledaj ovo


meni ovo ne lichi na satanizam

imali su album koji je nazvan the number of the beast

i tu je u fazonu bilo opevano u jednoj pesmi kako jedan lik gleda ritual (krishom) satanizma

Tek death metalu se prica o satanizmu ...tako bye with those themes "hail satan"...
 
Oba tipa ljudi su retardirani! Znam ekstra ljude koji slusaju grand i metal,ali nisu pozeri i debili da kad prolaze gradom, da pola grada gleda ih kako su obuceni i slusa njihove pesme na telefonu ili u kolima!Bratislave ja volim da nosim cizme,jednostavno volim takvu obucu i vise mi prijaju od obicnih patika i navikao sam na njih!Njih ne nosim zbog nekog fazona vec, nogavicama pantalona pokrijem gornji deo cizama i one deluju kao da nosim radnicke cipele i dobro mi stoje! Trudim se da izgleam sto neutralnije i izbegavam i jedne i druge, i grandovci i metalci su isti tip ljudi koji se samo razlikuju po oblacenju i po muzici koju slusaju,a zika se svodi samo na krestanje! Sve to jednog dana ljude prodje i unormale se ,samo neko pre a neko posle! Vise metal ne mogu da smislim,a grand ne podnosim jer mi ne odgovara suvise je napadno! Volim da cujem dobar rock,mozda neki tekno,pank i OI ali mi se ne svidja nijedan fazon u kojem bi bio jer su ljudi isti samo sa razlicitim stereotipima prema drugim grupama!
 
Trudim se da izgleam sto neutralnije i izbegavam i jedne i druge, i grandovci i metalci su isti tip ljudi koji se samo razlikuju po oblacenju i po muzici koju slusaju,a zika se svodi samo na krestanje! Sve to jednog dana ljude prodje i unormale se ,samo neko pre a neko posle! ali mi se ne svidja nijedan fazon u kojem bi bio jer su ljudi isti samo sa razlicitim stereotipima prema drugim grupama!

Potpisujem.
911s [SK];11628768:
Inace sam pripadnike i jedne i druge krajnosti klao za kilo mesa i lemao na dobar dan.
Samo muzicki ukusi kao muzicki ukusi su relativna stvar.

Sve si rekao,zato zakljucavam.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top