Sta je vise primitivno i seljacki metal ili grand?

Dakle?

  • Metalci svakako-ima ih poput kuge u srednjem veku.

  • Grandovci- opasni su, sire se i u navijackim krugovima. Ne mogu ih podneti

  • Podjednako. Smatram da oba sloja ugrozavaju republiku i gradjanske vrline.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa demokratija kao drzavno uredjenje je drugacije od republike jednostavno.
A ne moze postojati u monarhiji, vec bi mogla biti jedino parlamentarna monarhija :D
Nego nije to tema!
Vec da zakljucimo koja od ove dve grupe je stetnija!

demokratija je oblik politickog poretka
republika i monarhija su vrste drzavnog uredjenja

ps. ja rekoh, gori su kvaziandergraundovci nego open fenseri i folkeri
 
hahahahaha
ne mogu prestati da se smijem, što je najgore u stvarnosti se smijem!
Dokaz kako školsko gradivo udara u mozak mladim umovima koji pokušavaju guzici da nabiju reputaciju govoreći nešto tako da ono na kraju nema nikakve veze sa mozgom.
pa ti si totalno puko decko jer ja ne idem uopste u skolu vec na faks z:D
A moja reputacija je do sada vec valjda poznata :roll:
 
http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=11625257#post11625257 pogledajte temu ako vas ovo zanima :)...
Mislim da gradnovaca skoro pa i nema na ovom forumu,takodje mislim da na ovaj forum dolaze normalni i pametniji ljudi u RL-u :)
Pa bas na ovoj temi su ti pozeri tj metalci popljuvani u ogromnoj meri :think:
a da izgleda Grandovaca ovde uopste i nema izgleda z:D. To ne valja cim je balans porusen, mi obicni ljudi moramo da trpimo prevlast neke grupe. Nama normalnima je u interesu da bude ujednacen broj metalaca i Grandovaca.
 
ahahahha jao jest Krsta je fertilisana samo urani andergraundoci su ovde, intelektualci, individue, isl...
:rotf::rotf::rotf:
Ti ne razumes da automatski kada postanes metalac, postajes urban i napredan, razlicit od drugih (ne ne ne to nije bitno sto iam vise metalaca nego ijednog drugog soja, bitno je da su oni individue!!!!) a ne ko ovi zaostali seljacine grandovci koji slusaju grand i nose AIR MAX Seljacine jedne umesto da nose martinke, i farbaju nokte u crno. i pustaju neuredne masne kose :evil:
 
:rotf::rotf::rotf:
Ti ne razumes da automatski kada postanes metalac, postajes urban i napredan, razlicit od drugih (ne ne ne to nije bitno sto iam vise metalaca nego ijednog drugog soja, bitno je da su oni individue!!!!) a ne ko ovi zaostali seljacine grandovci koji slusaju grand i nose AIR MAX Seljacine jedne umesto da nose martinke, i farbaju nokte u crno. i pustaju neuredne masne kose :evil:

to nisu metalci.......................
 
Pa bas na ovoj temi su ti pozeri tj metalci popljuvani u ogromnoj meri :think:
a da izgleda Grandovaca ovde uopste i nema izgleda z:D. To ne valja cim je balans porusen, mi obicni ljudi moramo da trpimo prevlast neke grupe. Nama normalnima je u interesu da bude ujednacen broj metalaca i Grandovaca.

U pravom zivotu broj metalaca i gradnovaca moze se opevati u ovoj pesmi:
u korist grandovaca :confused:
Forum je druga stvar :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top