СРБИЈА НА ПРОДАЈУ

Све време ме не разумеш....Говорим ти да је потребно бранити државу и народ када то је неопходно, а не говорим ти о Косову. За то је, сада, потребна дуга и мудра политика.

Šta da ti kažem... Naviko sam da se džapam ovde s "patriotama", pa sve mislim da s njima imam posla.
 
Šta da ti kažem... Naviko sam da se džapam ovde s "patriotama", pa sve mislim da s njima imam posla.
Разумем.... Космет није једноставно питање, не треба никад да одустанемо али ни да срљамо. Треба имати мудрости и стрпљења.
Сада смо веома слаби али кад ојачамо морамо направити тај историјски споразум са Албанцима на Косову.
 
Ja sam za opciju RAT.....Licno sam spreman za tu opciju...gerilski...u zemljama koje podrzavaju Shiptare i rat na samom Kosovu...Ko moze zabraniti jednoj suverenoj zemlji odbranu teritorije...a ako se Sergij uzda i u Boga i u demokrate to je malo sizofreno....
Ко се узда у демократе? О чему причаш, јадо? И ја сам за РАТ али кад се створе услови или ако нема друго решење. Сада би то било самоубиство....
И ти си за рат? Брате, смешно је и тужно... (да не цртам оне "демончиће"-смајлије).
Па ви (флоринци) нисте били у стању да одбраните свој манастир на Авали када је упала група кримоса, сви сте се уплашили. А хоћеш да идеш на Косово?
" Буди веран у малом да ти се повери велико.." , овако Господ саветује нас.
 

Back
Top