СРБИЈА НА ПРОДАЈУ

Pa to... Nece da daju u zakup, jer im je neprijatno da 'izdaju zemlju'. Onda je prodaju, pa popiju pare, a onda kukaju kako im drugi otimaju zemlju, dok oni jadni nemaju za rakije i leba :rotf::rotf:

Многи Срби са Косова су протерани са својих огњишта и немају да преживе у Србији. Али шта то тебе брига.
 
Многи Срби са Косова су протерани са својих огњишта и немају да преживе у Србији. Али шта то тебе брига.

Pa kad nisu prodavali na vreme, kad i svi ostali... Pa da me je briga - nije. Nazalost, i njih su Srbi zajebali, a neki drugi. I to pitaj dedu, te komunjare su takodje bili Srbi. I sta sad? Srbi su uvek sami sebi bili najveci neprijatelji, to i sam znas, zato mi ne propagiraj Velikosrpsku ideju, muka mi je od toga.
 
Pa kad nisu prodavali na vreme, kad i svi ostali... Pa da me je briga - nije. Nazalost, i njih su Srbi zajebali, a neki drugi. I to pitaj dedu, te komunjare su takodje bili Srbi. I sta sad? Srbi su uvek sami sebi bili najveci neprijatelji, to i sam znas, zato mi ne propagiraj Velikosrpsku ideju, muka mi je od toga.

Срби нису себи највећи непријатељи, него смрадови антисрпски. Запад је подржао убиство Драже и антисрпске комуњаре и тита. Запад је подржао "демократе" антисрпске, шиптарске терористе да убијају и отму Србима огњишта.

Мука ти није од антисрпских манијака. То говори довољно о теби ко си и шта си.
 
Срби нису себи највећи непријатељи, него смрадови антисрпски. Запад је подржао убиство Драже и антисрпске комуњаре и тита. Запад је подржао "демократе" антисрпске, шиптарске терористе да убијају и отму Србима огњишта.

Мука ти није од антисрпских манијака. То говори довољно о теби ко си и шта си.

E pa tu si se zajebo... Najveci antisrbi najglasnije vice 'Srbija, Srbija...' Pravi rodoljubi cute i rade za dobro Majke Srbije. Evo ti primer Seselja i Slobe...
 
E pa tu si se zajebo... Najveci antisrbi najglasnije vice 'Srbija, Srbija...' Pravi rodoljubi cute i rade za dobro Majke Srbije. Evo ti primer Seselja i Slobe...

Ти си скроз се зезнуо. Пишеш болесноумне антсрпске бљувотине, на које би се и усраше задивиле. Шешељ је доказао да је Србин, а ти си доказао да си антисрбин.
Милошевић је био лош, али сте ви "демократе" на нивоу хдз-а.
 
Срби нису себи највећи непријатељи, него смрадови антисрпски. Запад је подржао убиство Драже и антисрпске комуњаре и тита. Запад је подржао "демократе" антисрпске, шиптарске терористе да убијају и отму Србима огњишта.

Мука ти није од антисрпских манијака. То говори довољно о теби ко си и шта си.

Zakasnio si sa prodajom dedovine pa si besan? Iso bi da ratujes? :mrgreen:
 
Ти си скроз се зезнуо. Пишеш болесноумне антсрпске бљувотине, на које би се и усраше задивиле. Шешељ је доказао да је Србин, а ти си доказао да си антисрбин.
Милошевић је био лош, али сте ви "демократе" на нивоу хдз-а.

Ево сад сам већи Србин, јер пишем на ћирилицу. Болесноумне антисрпске бљувотине не умем да пишем, нисам ишао у ту школу, тј. академију. Шешељ је доказао да је Србин јер је највише деце убедио да иду да гину у туђи рат, и доказано је највише говора мржње ширио, тако да смо по томе сад у свету "чувени, цењени и познати". А "ми" демократе смо на нивоу на коме је најбоље бити у овом моменту, па теби свидело се то - или не, можеш само да се нервираш. Србија, ипак, иде у Европу ;)
 
Sve je na prodaju. I sve ima svoju cenu.

Е тешко теби са ПИЛЕЋИМ МОЗГОМ....:roll: Није све у животу на продају глупсоне један не продаје се дедовина, не продаје се поштење, достојанство, свој мир, своја слобода и наравно образ....и још много тога што ти никада нећеш разумети......
 
Е тешко теби са ПИЛЕЋИМ МОЗГОМ....:roll: Није све у животу на продају глупсоне један не продаје се дедовина, не продаје се поштење, достојанство, свој мир, своја слобода и наравно образ....и још много тога што ти никада нећеш разумети......

prodao si dedovinu pa sad ratom 'oćeš da otmeš nazad? :cool:
 
nista cudno. demokrata prosecan bi prodao i rodjenu majku, veru, oca, decu - ma sve bi prodao za pare, pa sta je u toj celoj prici i neka tamo srpska zemlja? naravno nista...

Тачно. Они земљу и немају а о пореклу и дедовини и да не причам... имају само пуне масне гузице... праве правцате машине за гов*а... а ту похлепу и грамзивост им је управо Запад пробудио...
 
demokrate su rasprodale srpske generale, predsednike, premijere, oficire, srpske firme i rudnike , sad kad vise nemaju sta da prodaju sad bi da prodaju srpsku zemlju.

a ako zemlja ne bude dobro isla ko zna mozda kao hasim taci budu optimali srbe i prodavali njihove organe...

poenta cele prica jeste da demokrate ne znaju nista da stvore, da naprave . sve sto znaju jeste da prodaju.....

njihovo demokratsko ekonomsko "umece" se svodi na sledece:

prodaj prodaj, izdaj izdaj, uzmi kredit. pa opet prodaj prodaj, izdaj izdaj, uzmi kredit. i tako u krug.
 
Никад нисмо тако ниско пали као народ и држава.... На власти су неотитоисти, поражене снаге са Осме седнице, само увијени у демократску обланду.
Са друге стране су псеудо-националисти који величају и даље Авној и одлуке са тог скупа. То је демократија: јеврејска лаж подметнута Србима као кукавичје јаје.
Али, долази дан када ће нове, просвећене Духом, националне снаге повести Србију и народ путем свеопштег препорода и бољитка. Прво се мора очистити екуменизам (и остала јерес) у СПЦ и васпоставити чисто Православље како би нас Господ благословио, и друго: укинути демократију и све странке јер то прави поделу у народу, а увести сталеже као природне представнике друштва.
До тада, пропадаћемо и даље...али: "не бива воскресенија без смрти!", каже Његош.
Поздрав шаљем у име родољубиве организације "Све за Отаџбину!".
 

Back
Top