smrtna kazna za pedofile

da li ste za smrtnu kaznu u slucaju pedofilije?

  • da

  • ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ako je bolestan zar mislis da on zna razliku izmedju dobrog i loseg? Zasto mislis da ce da se kaje? Treba da spava na ekserima, da su mu zidovi od pleksiglasa i da moze svako da ga vidi, bode stapovima, vilama.... Jedino takva "soba" je primerena

A i sta mi imamo od njegovog kajanja??? Ebe mi se da li se kaje....o tome je trebao da razmislja pre nego sto je pocinio ono.
 
За случајеве попу овог који се догодио у Старим Лединцима, али и сваку врсту силовања (насилну обљубу), гласао би за смртну казну.
 
Pre par godina ovde se dogodio sledeci slucaj:

Policija je uhvatila jednog zloglasnog ubicu i pedofila koji je bio tako strasan da su od njega svi strepeli i bojali ga se...Zvali su ga "Besta del Guamachito"...

Osudjen je na maksimalnu kaznu zatvora i kada su ga odneli u zatvor policija ga je stavila medju evangeliste (koji navodno nisu bas tako opasni zatvorenici...)

U zatvoru postoji zatvorski zakon koji ne trpi pedofile i silovatelje..

Cuvari su to znali i cuvali su novopridoslog...

Evangelisti su ga odmah izbacili iz svojih redova...

Nesretnik je krenuo prema mestu gde su bili strazari sa druge strane..

Ostali zarobljenici su setali u velikom krigu oko njega.

Odjednom, krug se poceo suzavati....Stotinak najgorih ubica je okrizivao pedofila sa svih strana.

Gvardija je uletela ali, bilo je kasno...Krug se zatvorio... Gvardija je bez milosti lupala dugim pendrecima po golim misicavim telima robijasa koji nisu odstupali, a evangelisti su pevali: "haleluja, halelija, haleluja...."

Nakon par minuta krug se odjednom, sam od sebe otvorio..

U sredini je lezao pedofil sa prerezanim grkljanom, a velika gvozdena sipka mu je virila iz straznjice...

Zatvorska pravda je pokazala svoje lice...
 
Pa sto majku mu!!!!???

Na kakav nacin BRE !!!

Pa da ga ubiju :neutral: Prvo dozivotna bi bila mnogo veca kazna za njega , iako covek iz prve pomisli "Najbolje je da je mrtav" . To je kratkotrajno, ocas posla ga ubijes i rodi se novi on :lol: Sala .

Moje misljenje efikasnije je je da naprave zatvor predodredjen samo za to sa veoma "raspoloznim" strazarima, "divnom" hranom i da im se maksimalno oteza zivot ali da ga ubiju , ne !
 
Ne, veliki sam protivnik smrtne kazne...

Da...veliki sam zagovornik smrtne kazne.

Istovremeno sam veliki protivnik smrtne kazne streljanjem, sem u slučaju dezerterstva u ratu i izdaje zemlje.

Za zločine smrtna kazna treba da je što surovija. Jedino tako će počinitelj osetiti bar deo užasa koji je naneo, a i delovaće odvraćajuće na potencijalne zločince.
 
Pa dobro...:D shatro nauka.....:D
Ништа што у својој основи нема математику није наука.Право је технологија крађе развијане кроз векове.Ниједан правник никад неће имати нити урадити неки конкретан задатак.И када пишу законе напишу их тако да они буду ти који ће красти и покрасти народ који подлеже примени тих закона.Чак је и економија врло сумњива наука јер је у много области везана са правом.Једина математичка грана која је везана за економију је статистика и вероватноћа а све законитости су везане за примену Гаусове криве.
 
Ништа што у својој основи нема математику није наука.Право је технологија крађе развијане кроз векове.Ниједан правник никад неће имати нити урадити неки конкретан задатак.И када пишу законе напишу их тако да они буду ти који ће красти и покрасти народ који подлеже примени тих закона.Чак је и економија врло сумњива наука јер је у много области везана са правом.Једина математичка грана која је везана за економију је статистика и вероватноћа а све законитости су везане за примену Гаусове криве.

neam sad repki, al :ok:
 
Ne idi u tom pravcu molim te, ja sam pravnik, ucila i nagledala se svega i svacega znam o cemu govorim, nema to veze sa decom koju imam ili nemam.

Pisala sam rad ne temu masovnih ubica, gledala materijal cuvenog ubice iz Novog Brda, svirepo klanje devojke u Aleksinackim rudnicima, ako zelite mogu i da napisem sta su sirotici sve uradili ali cak i nakon toga, iako nocima nisam mogla da zaspim i od tada se okrecem uvek kada ulazim u zgradu, sam veliki protivnik smrtne kazne. Dok sam radila praksu u sudu desio se slucaj pedofilije, devojcica je imala 12 godina, ocev prijatelj je silovao i pretukao, osisao je na celavo, bio je pozvan vestak koliko je bila pretucena. Prilikom privodjenja su ga ubili policajci od batina. Zalio se mom tuziocu i on mu je kazao da ge ne zove uopste. U oba slucaja je dokazano da se radi o psihicki obolelim osobama, koliko je onda eticki ubiti bolesnog coveka? Svet ne sme biti talionski uredjen, krvnina se ne naplacuje jer su licna dobra izvan pravnog prometa. Stoga nikakva stmrtna kazna ne moze doci u obzir jer nema uporiste u savremenom pravu.

P.S. U zatvoru silovatelje dece muce i nad njima se doslovno izivljavaju, dozivotna robija je mnogo teza kazna po njih jer moraju da ispastaju dok su zivi za greh koji su ucinili. Smrt je njima olaksanje u odnosu na ono sta ih u zatvoru ocekuje.

Ma, vi moderni pravnici, koji vodite računa o zaštiti ljudskih (čitaj zločinačkih) prava, i u zapadnoj civilizaciji gurate zakone koji zabranjuju smrtnu kaznu, ste i glavni krivci za porast ovakvih zločina.
Uporedi broj ovakvih slučajeva u Iranu sa bilo kojom evropskom državom, pa će ti sve biti jasno.
 
Eticki, filozofski, pravnicki, statisticki, istorijski nema opravdanja...vec sam kazala da je svako ovlascen da ubije pedofila ako smatra da je potrebno...u redu ali pravni sistem ga ne moze ubiti upravo iz napred navedenih razloga. Talion je izbacen iz prava. Da li ce majka lezati u zatvoru zato sto je ubila ubicu svog deteta, vrlo malo, sest meseci plafon to bi uradio cak i los advokat tako da je moguce lisiti ga zivota za malu cenu ali zakon nije dzelat i ne moze ubijati ljude koji su poremeceni, moze i mora iste skloniti sa ulice, kazniti zato sto se gresilo i spreciti da se vise ne gresi, pruziti pijetetsku odmazdu porodici tako sto ce ga gurnuti iza brave na 60 godina (to je moje vidjenje kazne, sada je kvalifikovano ubistvo 30,40)...sve je to u redu ali javna ubijanja u vidu generalne prevencije su odbacena kao losa jer nisu dovodila do smanjenja ucinjenih dela. Mi govorimo o vrhunski poremecenim ljudima

Naavno, kada su ih streljali, kao narodne heroje.
Stoku treba izuzetno svirepo i lagano ubiti, a to prikazati u noćnom terminu, pa ću te ja pitati da li će dati rezultate u smanjenju tih zločina.
 

Back
Top