Ako prodje Srebrenica ajde da Srbija podnese za Indijance, za Jasenovac, za Gazu....

Znači pozivaš se na sudije haškog tribunala dok smatraš nebitnim mišljenja tih istih sudija haškog tribunala.

:hahaha::hahaha::hahaha:

Kad seljak ne razumije pravo on misli da je uvijek on u pravu.
Naravno i to je sasvim logično. Jedini je problem što si ti neznalica i ne razumiješ anglosaksonski pravni sustav te misliš ako Real pobijedi Barcelonu 3:1 da taj pogotak što ga je zabila Barcelona oduzima i anulira pobjedu Reala. :lol: :lol: :lol:
 
Naravno i to je sasvim logično. Jedini je problem što si ti neznalica i ne razumiješ anglosaksonski pravni sustav te misliš ako Real pobijedi Barcelonu 3:1 da taj pogotak što ga je zabila Barcelona oduzima i anulira pobjedu Reala. :lol: :lol: :lol:
Banališeš pravo na jednu običnu utakmicu. Tako seljaci i rade jer za bolje poređenje i ne znaju.
 
Nitko nema pojma tko su ti ljudi i postoje li uopće, ali zato svatko zna za genocidaše Radovana Karadžića i Ratka Mladića.
Postoje i Hrvati su


102382702_259281198837321_4544873588775190528_n.jpg
EZb_d6BXsAc9dRD.jpg
 
ja se slazem da je u srebrenici bio zlocin. posto nije bilo sudjenja vec iskljucivo streljanje. osveta nije pravdanje jer ne treba se svetiti onome kon nije kriv.

vjerujem da u tom broju ima nevinih. doduse malo.

ja bih ih ispitao doznao tacno koji su krvoloci klali nemilice po kravicama bratuncu i sjekao ruke onom djecaku koj ise vratio po psa...

a potom bih te krvoloke javno streljao


to bi im bila nagrada da stradaju od metka
 
Муслимани су неизрециво глупи. Добиће распалу резолуцију а изгубити све остало. Већ су у једној врсти гета а сад ће тек бити. Мржња се мржњом враћа и то стоструко.
i treba stostruko.
 
ja oduvek ovde govorim da turcinu treba pokazati pravac do anadolije. i da sa njima ne treba niko da se raspravlja. i ovde na forumu. samo im reci napases mi se brabonjaka ... i nistaa vise
Читам шта пишу ових дана. IQ чворка, на страну тешка злоба (што одавно знамо).
 
Je, Izrael koji potpuno ovisi o zapadu će ugristi ruku koja ga hrani i čuva zbog Srba.
Ja bih pre rekao da zapad ovisi od Izraela. Zapad će uraditi sve sto im Izrael sugeriše. Ono američko i britansko pretvaranje 1950ih kako su protiv Izraela je bilo smejurija, nije im dugo trebalo da se razotkriju maske. Jedino su Francuzi odmah bili fer i javno podržali Izrael u početku.
 
Ako prodje srebrenica ajde da srbija podnese za indijance za aboridzine, jasenovac, za gazu, za asteke, za maje, za inke, za genocide sirom afrike, sirom indije , sirom kine dok su bili engleska, i ostalih kolonije..... Pa tu je onda turska koja je vrsila genocid nad mnogim narodima itd itd. Sto smo pa mi najgori
Bojim se da smo malo zakasnili. Ajd' sto zutici nisu poradili na tome, al' sto ne sns domoljubi?


@SALTYCOMBATDIVER-ExInstructor

48 minutes ago
My nephew developed sHLH after the jab and died, he was 22! My spouse had shingles, seizure and myocarditis after the jab. My daughter developed heart problems after the jab (now on beta blockers and being evaluated for POTS). My mother developed heart problems after the jab (now on beta blockers). My cousin developed heart problems after the jab. I demand justice!
ali sns rodoljubi?
 
Ako prodje srebrenica ajde da srbija podnese za indijance za aboridzine, jasenovac, za gazu, za asteke, za maje, za inke, za genocide sirom afrike, sirom indije , sirom kine dok su bili engleska, i ostalih kolonije..... Pa tu je onda turska koja je vrsila genocid nad mnogim narodima itd itd. Sto smo pa mi najgori
najgori smo jer nismo u NATO. Da smo u NATO imali bismo sva prava da pobijemo sve hrvate, muslimane, siptare, crnogorce, ravnogorce, partizane.........i bili bismo faktor stabilnosti na ovoj strani planete............ko Izrael.
 

Back
Top