Путинов шах-мат: Ово је смртна пресуда за Запад!

To je bilo 2012. godine . tada Nemačka nije ostala bez ruskih sirovina i kineske robe . Ne možeš očekivati od Svetih Saraca koji barataju vremenskim razdobljima koji se mere eonima da pogode tačnu godinu .Naime prilikom konverzije na ljudsko vreme došlo je do neznatne greške.
malo mu se zaneo vremeplov
 
a srpska pevacica prijevic srusila rekorde u croatiji posecenost koncerata gde su hrvati zajednopijevali sa njom srpske pjesme
Ovo je poslednji put da govorim o ovome. Ukrali su mi tablicu i izgrebali su mi automobil u Zagrebu jer je imao beogradske tablice. Zahvalio bih se svima na podršci, a ljudima koji u komentarima ovo koriste za pravdanje mržnje, poručujem da su i oni loši kao i ljudi koji su ovo uradili. I Srbima poručujem da se ovo ne dešava svuda sa beogradskim tablicama, ne treba generalizovati, niste u pravu. Ovo mi je prva ovakva situacija iako sam na Balkanu 8 meseci. Ne koristite par idi**a da bi opravdali svoju mržnju. Zagreb je divno mesto i vredan je posete. Što se tiče Hrvata, oni koji misle da sam ja kriv i da sam ovo trebao da očekujem, zar zaista želite da živite u takvoj zemlji? A oni koji misle da sam ovo izmislio zbog lajkova, stvarno se dogodilo. Pogledajte svoju zemlju, zapitajte se. Učinite nešto da vam zemlja bude bolja", rekao je Rejd.
 
Ovo je poslednji put da govorim o ovome. Ukrali su mi tablicu i izgrebali su mi automobil u Zagrebu jer je imao beogradske tablice. Zahvalio bih se svima na podršci, a ljudima koji u komentarima ovo koriste za pravdanje mržnje, poručujem da su i oni loši kao i ljudi koji su ovo uradili. I Srbima poručujem da se ovo ne dešava svuda sa beogradskim tablicama, ne treba generalizovati, niste u pravu. Ovo mi je prva ovakva situacija iako sam na Balkanu 8 meseci. Ne koristite par idi**a da bi opravdali svoju mržnju. Zagreb je divno mesto i vredan je posete. Što se tiče Hrvata, oni koji misle da sam ja kriv i da sam ovo trebao da očekujem, zar zaista želite da živite u takvoj zemlji? A oni koji misle da sam ovo izmislio zbog lajkova, stvarno se dogodilo. Pogledajte svoju zemlju, zapitajte se. Učinite nešto da vam zemlja bude bolja", rekao je Rejd.

xexe
 
Molim vas ljudi , osnovna znanja iz psihologije i sociologije, ne budite trupci glupci....

Ne postoji drustvo koje vodi rat a da ne raste nivo nasilja u sopstvenom krugu...Tako ni Rusija ne moze izbeci efekte rata koji vodi...
Da li ce agresivnost doneti otreznjenje ili divljanje, zavisi ne samo od uprave nego i od ljudi...

Pamet u glavu , ratovi nisu zaebancija u riziku.....
 
"Јелисејска палата сматра да је број француских држављана који су до сада погинули у руско-украјинском сукобу прешао 'психолошки значајан праг'."
..................................................................................................................................................................................................................................

Koliki je taj "psihološki prag" izražen brojem upokojenih legionara ? :kafa:
 

Back
Top