Da li devojka treba da ima seks sa simpatijama i proslim ljubavima pre udaje?

Umri_muski

Legenda
Poruka
56.055
Postoji tajna i ne tako cesta prica koju cujem , nezeljeno ali cujem, pred vencanja, kako je prvi bio super ali nezreo , sjajan i sladak ali nije funkcionisalo , nesto se pokvarilo...ili peti koji je jos uvek zal za tim...

I citam neke romanticne knjigice koje su pisale zenice i vidim nesto sto nalikuje petar pan efektu...

Znam nije moralno , mozda nije psiholoski prakticno , ali je terapeutski mozda zanimljivo...kao eksperiment..

Nije da ne znam devojke koje su to odradile...6 , 9 meseci pred udaju....kidanje lanca...
Da ih prodje zudnja...

Ali pazite sta pise....prema onima koji su bili neki faktor, simpatija, duboka simpatija, ne nove osobe...tako da nije bas ono pustanje sa lanca koje nekad vidimo...
 
Uh ne znam da li je motiv isti...
Moram sad o motivu moje teme..
Mene je interesovalo to razresenje sa prethodnim ljubavima i simpatijama...
Ja razresavam to sa svojim bivsim i ne nosim u novu vezu nista od stare pa ne postoji mogucnost da imam seks sa bivsom....logika da je valjalo ne bi ni raskidali...
Cak sam letovao par puta sa bivsom u sobi , znam da njen momak to ne veruje, da se nista nece i nije desavalo , ali se stvarno nista ne desava..

Neke knjige pokazuju da autorke nisu razresile emotivno tu svoju proslost....tj da zene ne ciste proslost da bi bile ciste u sebi i svom emotivnom...nego samo dopisuju dopisuju pa kako se koji trenutak zadesi....sto ima zenske logike, tj slaze se sa onim kako mnoge opisuju svoje zivotne strategije..
 
Ima dve stvari koje dodatno zamucuju stvar....
Prva je da se nekada zaljubljeni vide onakvim kakvi su bili kad su bili zaljubljeni...znaci ja vidim onu koja je imala 17 kao da i dalje ima 17 samo je u sadasnjosti....

A to ko je ostario znaci da ce se u trenutku podmladiti....
Ko nije , on hoda mladolik svojim pasnjacima fantazija...

A drugo su ta tajna traganja za interesovanjem, ne interesom, za vezanoscu , za posvecenoscu...
 
А како је технички изводљиво на дан свадбе водити љубав са екс симпатијом, ако је млада целог дана под обавезама и у стресу?
Vredna domaćica uvek može da nađe sebi 15 minuta pauze... :per:
 
setih se nekadasnjeg predsvadbenog rituala, MOMACKO VECE.
Sakupe se decki, prijatelji, kameradi, skolski drugari........svi muskarci, naruce par qu.rvi i orgijaju celu noc. I nevesta i te kako zna sta se radi na momackoj veceri ali tolerise jer to je poslednja slobodna vecer njenog mladozenje pa neka se ispuca , za poslednji put. Kao, u braku to ne sme. Mislim da je u ta vremena postojalo i devojacko vece i sta je tamo buduca nevesta radila, bolje da znamo. Naslucujem, zasto buduci mladenci posebno "proslavljaju" poslednje slobodno single-vece. Da nije tog "razloga" , bilo bi logicno da oboje , zajedno sa prijateljima, proslave svoju poslednju noc kao decko i devojka.
 
setih se nekadasnjeg predsvadbenog rituala, MOMACKO VECE.
Sakupe se decki, prijatelji, kameradi, skolski drugari........svi muskarci, naruce par qu.rvi i orgijaju celu noc. I nevesta i te kako zna sta se radi na momackoj veceri ali tolerise jer to je poslednja slobodna vecer njenog mladozenje pa neka se ispuca , za poslednji put. Kao, u braku to ne sme. Mislim da je u ta vremena postojalo i devojacko vece i sta je tamo buduca nevesta radila, bolje da znamo. Naslucujem, zasto buduci mladenci posebno "proslavljaju" poslednje slobodno single-vece. Da nije tog "razloga" , bilo bi logicno da oboje , zajedno sa prijateljima, proslave svoju poslednju noc kao decko i devojka.
toga ima i dan danas
 

Back
Top