Nasilje u porodici-sin ubio majku zbog igrica

ovo je uzasna prica.
Decak ili je psihicki poremecen ili je zaista bio pripadnik neke sekte.
strasno je to,bar po meni,sto ce sada neki klinci,sa nekog coska,u nekom sivom bloku,koji s anjaju neke velike snove procitati ovu pricu.
I takvoj deci cesto idoli postaju neki,negativni ljudi.
Mozda je i ovaj mali citao pricu o Jakupeku,onom malom Antalu,itd....
Uopste....ne zelim sada da kazem da je drustvo krivo,ili mediji za to sto se desavaju zlocini,.samo mislim da umeju malo da doprinesu stvaranju lose atmosfere.
Isto kao i americki filmovi i serije koje razne poremecene umove i seriske ubice predstavljaju kao suve genijalce i interesantne licnosti.
Prosto...treba kontrolisati decu sta gledaju na TV.I treba se pomiriti sa cinjencom-da niko ne moze da oboli za jedan dan nego se poremecaj razvija.I mora mu se stati na put.
 
Srbija je na ovom takmičenju, na kojem je učestvovalo više od stotinu zemalja, potvrdila 20. mesto u svetu.

eo, izvinjavam se javno učesnicima olimpijade u madridu: Luka Milićević, Dušan Milijančević, Marija Jelić i Teodor von Burg


Decak ili je psihicki poremecen ili je zaista bio pripadnik neke sekte.

on je mlađe punoletno lice, radi se def. o psihički bolesnoj ličnosti.... razlozi za to mogu da budu razni. možda je bio zlostavljan kad je bio dete od strane majke, ne znamo..al tu mi ne vredi da se posle izvinjavam.. takve stvari se ne nagađaju...
 
Poslednja izmena:
Е не верујем.. на основу три и по реченице из новинског чланка радимо реконструкцију злочина...z:D

Па Шерлок би умро од љубоморе када би нам то пошло за руком. :sanke:

али интересантно је видети чега се родитељи највише плаше..
1. Игрице
2. Дрога
3. Секте
 
zasluzio je smrtnu kaznu.
ko bi se osecao bezbedno pored takvog coveka ako jednog dana izadje iz zatvora????????
nadam se da ce dobiti maksimalnu kaznu po nasem zakonu to je 40 god.
Ja bih za ovakve ponovo uveo smrtnu kaznu i zbog pedofila.

Au,bre...z:cry:
Pa njemu treba lecenje,ne treba ga ubiti zato sto je bolestan.
I ja sam zavisna...pa ne ubijam...z:girl:
 
Strasno za ne verovati.
Stravican zlocin u Nisu.
Devetnaestogodisnji sin ubio pedesetogodisnjnu majku, Draganu Nikic, pomocnika direktora Instituta za javno zdravlje i profesora na Medicinskom fakultetu iz (za mene a mislim i mnoge) neobjasnjivog razloga. Kako je priznao na saslusanju, majka mu zabranjivala da igra igrice.
Da li je moguce da to bude razlog?
Da zlo bude vece, majku je sedam dana mrtvu drzao u stanu i organizovao zurke a potom je u vreci odneo na tavan vikendice u obliznje Oblacinsko jezero.
Kako su rekle njene kolege Dragana se ponosila sinom... a ON (!!!!!!!!!!!????????)
I nije to jedini slucaj o strahotama koje se desavaju u porodici.
Ja nemam komentar.
Zanemeo sam.

Svet u nas je totalno puko...
 
Hmmm...imam sina tog uzrasta..bivsi i ja smo vec dugo razvedeni...sin studira,ali i
igra igrice jos uvek...btw igram ih i ja...da kucnem u drvo,nikakvih problema zbog svega
navedenog nemam sa sinom...mozda zato sto smo njegov otac i ja ostali u civilizovanim
odnosima,mozda sto sam se trudila da to sve prebrodi sto lakse..dodacu i jos jedan
podatak koji se spominje...ima svoj auto,stan,kola,mobilni od ohoho....ALI JE NORMALAN!!
Znaci pade u vodu sve navedeno zasto je onaj momak postao narkoman,sektas,delikvent..
..ubica majke..jednostavno deca iz svih mogucih miljea mogu da odu stranputicom..
Kolika je krivica roditelja(samo ako ih nisu zlostavljali) je pitanje koje ostaje otvoreno i
na koje samo strucnjaci mogu da daju neki odgovor,jer svaki normalan roditelj zeli najbolje za svoje dete..:grudvanje:
 
I sad ce okrive igre z:((

Ja bre igram igre od malih nogu pa ne ubih nikog.

Izgovori,izgovori.

Znam gomilu ljudi koji su odrasli igrajuci video igre i mnogi su sad odlicni roditelji.

Ako je neko mentalno bolestan taj ce da ubije igrao video igre ili ne ljuti se covece.

Na žalost ne možeš da generalizuješ. Igrice izazivaju zavisnost kao i droga, alkohol, cigarete. Kad se okreneš oko sebe videćeš ili ćeš se setiti bar jednog koji može da popije "Boga oca" i nekog koji "posrne" posle jedne flađe piva, nekog koji poduva džoint i ide na posao ili u školu kao da je popio čašu kefira, a neko poduva istu tu travu i nije sam po deset sati, te strahovi, te smehovi... ono što bi ovaj slučaj mogao da pokrene to je RODITELJE da naprave neku kolektivnu peticiju da se u igraonice zabrani pristup maloletnicima bez izričitog odobrenja roditelja koji dete treba da dovedu ili već da se nađe način da s eto reši i reguliše. Ovako, igraonice se (ni malo slučajno!) otvaraju uz osnovne škole, a dečaci od 10, 11... godina počinju da beže sa časova i pravac u komšiluk, tj. igranonice.
 
Daleko daleko verovatnija mogućnost je da je jednostavno narkoman i da ju je ubio zbog para. Po njegovim pričama o majčinom putu u inostranstvo pre ubistva vidi se da je to bilo sa predumišljajem. Mislim da su sve njegove priče o igricama i satani tu samo da ispadne neuračunljiv i da se za par godina vrati na slobodu.
 

Back
Top