Nasilje u porodici-sin ubio majku zbog igrica

Ja se sjecam kad sam bio mali, bio sam fanatik za video-igricama, pa nijesam nikoga ubio. No ljudi, kao sto su na primjer moji roditelji, ce odmah te igrice da okrive kao glavni uzrok izvrsenja krivicnog djela. Taj momak je ili narkoman ili psihijatrijski slucaj i vjerovatno laze da je zbog igrica ubio svoju majku.
 
Strasna tragedija, zaista....Pruzis mu onoliko koliko mozes,odhranis,iskolujes,mazis i pazis a on te ubije.Ipak je tu nesto mnogo vise...

Mozda i nije, mozda si ti navela pravi razlog. Pise da mu je mama kupila nov auto koji je registrovan na njegovo ime. Uvek je imao para, droga i pistolji nisu jeftine igracke. Meni se cini da je on imao sve u zivotu, a kad imas mnogo onda podizes letvicu roditeljima i trazis jos i jos i kad je neko ceo zivot mazen i pazen tako da se ni na jedan zahtev koliko god on bio velik (necu krs mobilni od 200e mora biti od 400, nije mi dovoljan kompjuter za igrice moram imati i segu i plejstejsn ali strogo najnovije generacije) ne odgovori sa NE, onda se stvori razmazeno deriste koje u najboljem slucaju ne moze samo da se snalazi u zivotu, a u najgorem kad se jednom desilo nesto sto nije po njegovom dodjemo do ovakvog slucaja.
 
Mozda i nije, mozda si ti navela pravi razlog. Pise da mu je mama kupila nov auto koji je registrovan na njegovo ime. Uvek je imao para, droga i pistolji nisu jeftine igracke. Meni se cini da je on imao sve u zivotu, a kad imas mnogo onda podizes letvicu roditeljima i trazis jos i jos i kad je neko ceo zivot mazen i pazen tako da se ni na jedan zahtev koliko god on bio velik (necu krs mobilni od 200e mora biti od 400, nije mi dovoljan kompjuter za igrice moram imati i segu i plejstejsn ali strogo najnovije generacije) ne odgovori sa NE, onda se stvori razmazeno deriste koje u najboljem slucaju ne moze samo da se snalazi u zivotu, a u najgorem kad se jednom desilo nesto sto nije po njegovom dodjemo do ovakvog slucaja.

Potpisujem receno a toga je nazalost mnogo, doduse kod manjine ali prisutno.
Prezasita, a uvek nezasita, razmazena deca, a roditelji prezauzeti i lovatori- daju samo da ga "otkace" i jednom dodje BAMMMM kada se podigne palica "stop".
 
Da li su krive video igrice, droga ili Satana, za majku je svejedno. Nema vise dobrog profesora i lekara. Ostao je njen "dobri" sin koji ce, verovatno uz neciju pomoc, pronaci milion nacina za pricu koja ce opravdati sto se opravdati ne moze.
Deco, volite roditelje, ne ubijajte. I vi ce te jednog dana biti roditelj.
 
Sta ocekivati u drzavi gde se svaki napredak medju decom saseca u korenu, i gde je naj bitnije od kojih ste a koliko znate. Evo cist primer:

http://www.blic.rs/temadana.php?id=71956

I sta onda treba da nas cudi. Sto se deca smeju nekome ko je genijalan, sto nose nozeve i pistolje? Nije normalno da genijalan klinac pobedi starije od sebe, ali je zato crtac sa prosutim mozgovima normalan? Ova drzava se trudila uvek da ubije svaku genijalnost i svaki napredak , sem u slucaju ako taj neko nema debela ledja.

Za ovo sto su nam deca ovakva krivo je iskljucivo drustvo.
 
nagradu na kom međunarodnom takmičenju??
srbija i crna gora međunarodno takmičenje..??

ja u te priče o našim genijalcima ič ne verujem, jer smo po nekom testiranju matematičkih genijalaca na zvaničnim olimpijada bili, otprilike, ispod nekog proseka.....šo bi reko patak. mnogo se doovamo bez pokrića...
nego, meni je interesantan taj podatak o igricama..i što je neko našao da pomene baš igrice, ne kaže se da je to klinac rekao u istrazi, a ni istraga ne mož se prenosi...na zapadu bi ladnio napravili čitavu odbranu jer je dokazano da igrice izazivaju enormnu agresivnost kod dece....
 
Sta ocekivati u drzavi gde se svaki napredak medju decom saseca u korenu, i gde je naj bitnije od kojih ste a koliko znate. Evo cist primer:

http://www.blic.rs/temadana.php?id=71956

I sta onda treba da nas cudi. Sto se deca smeju nekome ko je genijalan, sto nose nozeve i pistolje? Nije normalno da genijalan klinac pobedi starije od sebe, ali je zato crtac sa prosutim mozgovima normalan? Ova drzava se trudila uvek da ubije svaku genijalnost i svaki napredak , sem u slucaju ako taj neko nema debela ledja.

Za ovo sto su nam deca ovakva krivo je iskljucivo drustvo.

Па...нисма баш сигурна да су цртаћи са просутим мозговима продукт ове државе....z:hm:
 

Back
Top