NAS NOVI KOMSIJA SA VOZDOVCA.......

''Шенгене бели Вождовац те жели'' .... па сад ово с Оли Реном

У том Вождовцу изгледа живе највећи увлакачи. Невероватно је колико су спремни да се увуку у разноразне ЕУопске гоозице

Па није Тома џабе био са Олијем ... Оли њему реч, Тома њему реч ... Мало су мењали искуства ... Тома је Олију дао пасош, а Оли ће њему Вождовац :hahaha::hahaha::hahaha:
 
Beograd i opstina Vozdovac su dobili novog zitelja, a mi novog, dragog sugradjanina.........:super:

Naime , Oli Ren , dugogodisnji i dokazani prijatelj srpskog naroda i srbije, je dobio pasos republike Srbije , u kojem pise da je nas drzavljanin , naravno, i da zivi na Vozdovcu..:ok:



Drago mi je sto je bas moja opstina mogla da se podici ovako ugledinim sugradjaninom, i komsijom.........i nadam se da cete uskoro svi vi , od Subotice do .......dokle god........
dobiti po jednog dokazanog evropljanina i borca za demokratiju za komsiju..........:mrgreen:

http://www.voanews.com/serbian/2009-07-22-voa11.cfm
Kad je chuo ko ce mu biti komshija....
Ren se razboleo, otkazani susreti u BiH Petak, 24. jul 2009. 12:02



Obraćanje evropskog komesara za proširenje Olija Rena u parlamentu Bosne i Hercegovine i današnji susreti sa zvaničnicima te zemlje otkazani su zbog zdravstvenih problema evropskog komesara, saopšeno je iz delegacije Evropske komisije u Sarajevu.

Razlog otkazivanja su ozbiljni zdravstveni problemi Rena, koji je, kako je navedeno, u toku prošle noći dobio visoku temperaturu.

Planirano je bilo da se Ren sastane sa članovima Predsedništva i Veća ministara BiH, kao i da se obrati članovima Parlamentarne skupštine BiH.

Ren je trebalo da se sastane sa predsedavajućim Veća ministara Nikolom Špirićem, šefom diplomatije Svenom Alkalajem i ministrima bezbednosti i finansija i trezora, Tarikom Sadovićem i Draganom Vrankićem.

Ren je posetom Sarajevu trebalo da završi višednevnu posetu zemljama zapadnog Balkana, tokom koje je boravio u Srbiji, Crnoj Gori i Makedoniji.
 

Back
Top