NAS NOVI KOMSIJA SA VOZDOVCA.......

Beograd i opstina Vozdovac su dobili novog zitelja, a mi novog, dragog sugradjanina.........:super:

Naime , Oli Ren , dugogodisnji i dokazani prijatelj srpskog naroda i srbije, je dobio pasos republike Srbije , u kojem pise da je nas drzavljanin , naravno, i da zivi na Vozdovcu..:ok:



Drago mi je sto je bas moja opstina mogla da se podici ovako ugledinim sugradjaninom, i komsijom.........i nadam se da cete uskoro svi vi , od Subotice do .......dokle god........
dobiti po jednog dokazanog evropljanina i borca za demokratiju za komsiju..........:mrgreen:

http://www.voanews.com/serbian/2009-07-22-voa11.cfm

jeste da se tvoja marinkova bara zajedno sa bracom jerkovica vodi kao opstina vozdovac, al vi vozdovca niste videli

vozdovac je batice od autokomande pa do kraja vojvode stepe i negde tamo gde pocinje ta tvoja selendra se odprilike zavrsava vozdovac....
 
Oli je , bre, diplomata evropskog kalibra.......skroman i stedljiv.......ne ko ove nase dzumare, koje cim sidju sa vrhova Pichkovca , kao delegati u skupstini, odmah ulete u BMW i drzavnu vilu , normalno na fckn Dedinju, koje , BTW i nije vise najelitnijii deo grada.........

setite se svedskih paralamentaraca , koji masovno na posao dolaze biciklom ,i zamislite Velju DZumaru, VOju slogiranog, ili Vjevericu Radetu kako okrecu pedale:hahaha::hahaha:


a koji je sad najelitniji deo grada?

da nije tvoja rodna marinkova bara ili mozda Kumodraz? Jajinci? z:D :hahaha:
 
jeste da se tvoja marinkova bara zajedno sa bracom jerkovica vodi kao opstina vozdovac, al vi vozdovca niste videli

vozdovac je batice od autokomande pa do kraja vojvode stepe i negde tamo gde pocinje ta tvoja selendra se odprilike zavrsava vozdovac....

Nije. Vozdovac je ogroman. Najveca opshtina po povrshini u BG-u. Jerkovic je josh uvek u donjem kraju, a Vojvode Stepe se zavrshava u Kumodrazu III... Koji je takodje Vozdovac... Chak i Ripanj je Vozdovac... :D
 
Nije. Vozdovac je ogroman. Najveca opshtina po povrshini u BG-u. Jerkovic je josh uvek u donjem kraju, a Vojvode Stepe se zavrshava u Kumodrazu III... Koji je takodje Vozdovac... Chak i Ripanj je Vozdovac... :D


a zaboravio si i Pinosavu , Drmosavu i ostale prigradske selende koje su takođe na opštini Voždovac:D:p

I u pravu je Tihi donekle...pravi Voždovac je ( za mene) negde od Autokomande do malo iznad crkve ( tamo je dobar pet shop:p) ostalo su tek improvizacije...:per::D
 
a zaboravio si i Pinosavu , Drmosavu i ostale prigradske selende koje su takođe na opštini Voždovac:D:p

I u pravu je Tihi donekle...pravi Voždovac je ( za mene) negde od Autokomande do malo iznad crkve ( tamo je dobar pet shop:p) ostalo su tek improvizacije...:per::D

Jesam, tachno... :D Ali niste u pravu ni Tihi ni ti... :lol: Sve je to Vozdovac... :D Nema pravog i laznog... :mrgreen: Mada, dobro, tebe kapiram da " priznajesh " neshto, a neshto ne... :lol: Ali Tihi stvarno ne zna... Chovek misli da je Vozd Komanda i Vojvode Stepe... :lol:
 
a koji je sad najelitniji deo grada?

da nije tvoja rodna marinkova bara ili mozda Kumodraz? Jajinci? z:D :hahaha:

o.pa ti nisi dugo napustao obronke rodne ti planine.........nisi video kakvo naselje nice ispod belog dvora, a nije dedinje......vile sa bazenima na krovu.......i slicne perverzije.......

nisi video neka naselja na Bezanijskoj kosi......nisi video neke ambijentalne celine na Kosancicevom vencu.......Dedinje i Senjak su za dzibere koji dodju iz Raske ili slicnih vukoyebina , pojam elitizma, jer za drugo nisu ni culi , a kamoli videli........;)
 
''Шенгене бели Вождовац те жели'' .... па сад ово с Оли Реном

У том Вождовцу изгледа живе највећи увлакачи. Невероватно је колико су спремни да се увуку у разноразне ЕУопске гоозице

Па то нам је ЕУ-анус елита...а сви припадници
династије Чмарковића :per:
 
o.pa ti nisi dugo napustao obronke rodne ti planine.........nisi video kakvo naselje nice ispod belog dvora, a nije dedinje......vile sa bazenima na krovu.......i slicne perverzije.......

nisi video neka naselja na Bezanijskoj kosi......nisi video neke ambijentalne celine na Kosancicevom vencu.......Dedinje i Senjak su za dzibere koji dodju iz Raske ili slicnih vukoyebina , pojam elitizma, jer za drugo nisu ni culi , a kamoli videli........;)

:hahaha:ааааааааааааааа, а празилук који вири - све већи и већи...:rtfm:
 
o.pa ti nisi dugo napustao obronke rodne ti planine.........nisi video kakvo naselje nice ispod belog dvora, a nije dedinje......vile sa bazenima na krovu.......i slicne perverzije.......

nisi video neka naselja na Bezanijskoj kosi......nisi video neke ambijentalne celine na Kosancicevom vencu.......Dedinje i Senjak su za dzibere koji dodju iz Raske ili slicnih vukoyebina , pojam elitizma, jer za drugo nisu ni culi , a kamoli videli........;)

video sam ono naselje na bezanijskoj kosi gde zivi brena . to ispod belog dvora je isto dedinje iliti senjak.... tako se vodi...

kosancicev venac, tu je zgrada na zgradu , oronula i raspala tako da ne vidim sta je u celoj prici elitno....

nego od kad bre kumodraz marinkova bara i brace jerkovica podpadaju pod vozdovac? :hahaha:

sad cu da zovnem drugara , koji zivi u centru vozdovca kod crkve/bioskopa da se ukljuci u diskusiju i da mu kazem da mu neka raznorazna sela u okoliniproglasavas za Vozdovac z:D
 
video sam ono naselje na bezanijskoj kosi gde zivi brena . to ispod belog dvora je isto dedinje iliti senjak.... tako se vodi...

kosancicev venac, tu je zgrada na zgradu , oronula i raspala tako da ne vidim sta je u celoj prici elitno....

nego od kad bre kumodraz marinkova bara i brace jerkovica podpadaju pod vozdovac? :hahaha:

sad cu da zovnem drugara , koji zivi u centru vozdovca kod crkve/bioskopa da se ukljuci u diskusiju i da mu kazem da mu neka raznorazna sela u okoliniproglasavas za Vozdovac z:D

Ma sve to pripada Voždovcu...garantujem ti - to je najveća gradska opština i ne moraš ga zvati zbog toga jer će ti samo potvrditi.;)

p.s. Jel' ti zgodan taj drug ?:cool::p
 
:hahaha:ааааааааааааааа, а празилук који вири - све већи и већи...:rtfm:

ebem li ga..........praziluk ili ne , ljudi se brckaju u bazencinama........bole ih qraz sta ko misli o njima............:per:

licno, svima bi zakucao na vrata da ih pitam kome je deda koliko ostavio para , da moze da kupi kvadrat po 4 000 evrica , ali.......u zemlji gde je najvaznije da li se srbija brani i dalje u yebenom kninu, i da li je Pristina centar srpstva........koga bole qraz za lopove, ili za posao.........

vazno je mantrati o bombardovanju i kosovu ......u pauzi , o oluji i eventualno o "beckim konjusarima"......:hahaha:
 
video sam ono naselje na bezanijskoj kosi gde zivi brena . to ispod belog dvora je isto dedinje iliti senjak.... tako se vodi...

kosancicev venac, tu je zgrada na zgradu , oronula i raspala tako da ne vidim sta je u celoj prici elitno....

nego od kad bre kumodraz marinkova bara i brace jerkovica podpadaju pod vozdovac? :hahaha:

sad cu da zovnem drugara , koji zivi u centru vozdovca kod crkve/bioskopa da se ukljuci u diskusiju i da mu kazem da mu neka raznorazna sela u okoliniproglasavas za Vozdovac z:D

prvo........naselje ispod belog dvora spada u stari kosutnjak , a ne dedinje , a jos manje senjak.........:hahaha:

drugo.......ja razumem da sandrina , koja zivi u vili na dedinju , u senci stoletnih platana prica o tome da li je b jerkovica vozdovac ili nije............

......ali da mi ljakse , koji obitava na 500 km od poslednje kuce u yebenom Obrenovcu prica o tome sta je selo , a sta nije.........pa to je , bre.......paradoks par ekselans:hahaha:
 
Dedinje i Senjak su za dzibere koji dodju iz Raske ili slicnih vukoyebina , QUOTE]


Opet si počeo da vređaš:evil:

Pa ja uz lokaciju Dedinje i ne moram da stavim Beograd jer za njega su čuli i oni koji sam grad ni na mapi ne mogu da nađu, a ne da su bili sa ekskurzijom u njemu:rtfm:

Uostalom ako ne lažeš i ti uskoro dolaziš na Dedinje te...mali 'ajde oladi:whistling::D

Nego kako već reče Duško Radović :

" Ko je jutros imao sreće da se probudi u Beogradu,
može smatrati da je za danas dovoljno postigao u životu.
Svako insistiranje na još čemu , bilo bi neskromno"!
:)

:bye:
 
Pokvarena masta i niske strasti naseg filozofa iz Marinkove Bare... ovde prikazanog dok se mrsti zbog opsednutosti srpskog drustva kao takvog Kninom.

vidibajegunadajezabranjwq9.jpg
 

Back
Top