Da li meštani Male Krsne postaju Beograđani pred predstojeće izbore? U skupim automobilima "ekskurzija" do Voždovca i lokalne policijske stanice

Teorije zavere. Da je Nestor otišao kod Đilasa na kraj pameti ne bi bilo Šolaku da kreće s ovim.
Vidi ovako:
Ja nisam glasao, ne pamtim.
E, sad sam rešio da idem na glasanje, da glasam za SNS.
I što je najčudnije, još par mojih poznanika i prijatelja kažu da će da urade isto.
Nije Vučić savršen, nije on moj ideal predsednika, ali glasati za bilo koga drugog
iz ove "oporbe" značilo bi totalnu predaju i prodaju KiM, povratak korupcije i otvorenog
lopovluka, dolazak na vlast idiota kojima Zapad određuje šta će da rade, izdajnika koji
idu po EU i tužakaju sopstvenu zemlju, traže da se Srbiji uvedu sankcije, kriju se iza
tragedije sa decom, lome i ruše Stari Dvor - ukratko, debilčine bez mozga koje kao ovce
vode Đilas i njegovi pajaci.

Smeniti SNS je OK, kad-tad će to da se desi, ali ko normalan bi prešao sa konja na magarca?

Samo totalni idioti mogu da veruju da Đilas ne bi ponovo "pošteno i samo pomoću svog
mašinskog mozga" zaradio novih 620 milona.
Ustvari, sad bi to bilo malkice više, hbg inflacija.. :mazi:
 
Vidi ovako:
Ja nisam glasao, ne pamtim.
E, sad sam rešio da idem na glasanje, da glasam za SNS.
I što je najčudnije, još par mojih poznanika i prijatelja kažu da će da urade isto.
Nije Vučić savršen, nije on moj ideal predsednika, ali glasati za bilo koga drugog
iz ove "oporbe" značilo bi totalnu predaju i prodaju KiM, povratak korupcije i otvorenog
lopovluka, dolazak na vlast idiota kojima Zapad određuje šta će da rade, izdajnika koji
idu po EU i tužakaju sopstvenu zemlju, traže da se Srbiji uvedu sankcije, kriju se iza
tragedije sa decom, lome i ruše Stari Dvor - ukratko, debilčine bez mozga koje kao ovce
vode Đilas i njegovi pajaci.

Smeniti SNS je OK, kad-tad će to da se desi, ali ko normalan bi prešao sa konja na magarca?

Samo totalni idioti mogu da veruju da Đilas ne bi ponovo "pošteno i samo pomoću svog
mašinskog mozga" zaradio novih 620 milona.
Ustvari, sad bi to bilo malkice više, hbg inflacija.. :mazi:
Potpisujem drugi deo: ljudi nikako da shvate koliko su njih dvojica isti.
 
Konstraktiste i tejadorce opkoljavaju breskvičari.

Pogledajte prilog 1511459
:per:
482E3FC2-28C5-4C14-8A93-341EC7B8C1A8.jpeg
 
teško se ovim manipulciama može stati na put za kratko vreme

Da li meštani Male Krsne postaju Beograđani pred predstojeće izbore? U skupim automobilima „ekskurzija“ do Voždovca i lokalne policijske stanice​


Ekipa N1 zabeležila je organizovano dovoženje ljudi iz Male Krsne pred voždovačku opštinu i policijsku stanicu. Dovezeni ljudi nisu, ali njihove komšije svedoče da je na delu promena prebivališta za finansijsku nadoknadu. I da se ne dešava prvi put.

Tragom dojave da će 60-ak meštana sela Mala Krsna kod Smedereva za koji sat postati Beograđani, na zakazano mesto okupljanja naša ekipa stiže pre prvih putnika. Autobuska stanica gde se sastaju nalazi se na samom početku ulice, u kojoj duže od dve decenije žive uglavnom raseljeni s Kosova.
Da nisu svi spremni da se ovoga puta privremeno rasele iz Male Krsne u Beograd – postaje jasno po broju putnika. Tek njih 20-ak. Po ljude koji žive od socijalne pomoće ubrzo dolaze mladići u skupim automobilima, piše N1.


INTERVJU Dragan Đilas: Svima je jasno da je Oskar Vučić, ako izađemo na izbore neće biti fantoma u Areni

POLITIKA
7. mar

INTERVJU Dobrica Veselinović: Imaćemo odgovor ako se ponove fantomski birači i „Arena“, nema nikakvog razloga da izbori budu u aprilu

POLITIKA
3. mar

Ni sat vremena kasnije bili su u Beogradu, kod zgrade opštine Voždovac, u blizini voždovačke policijske stanice.
N1: Ja sam Mladen Savatović s televizije N1, dobio sam informaciju da ste vi iz Male Krsne i da ste došli ovde da promenite prebivalište. Je l to tačno?
Žena: A za koju stranku radiš?
N1: Ja nisam za stranku. Je l to važno za koju stranku radim?
Žena: Važno je.
N1: A jesu vas doveli stranački?

Žena: Ne. Mi smo brate došli da prošetamo.
N1: Da prošetate iz Male Krsne po Voždovcu?
Žena: Da.
Oni koji su ostali u Maloj Krsni kažu da ova šetnja do Beograda nije bila obična, a nije ni besplatna.
„Uzmu 2.000 dinara i nalevo krug“.
N1: A za šta 2.000 dinara?

„Otkud znam? Da prave gužvu gore. A gde su i šta rade, ja pojma nemam“.
Gde su i šta rade ni sami meštani Male Krsne nisu bili sigurni, pa su reporteru N1 minut kasnije rekli da zapravo i nisu iz Male Krsne.
„Ne bre, gospodine, eno nam ih kola, došla sam sa sinom i snajom, idemo na kontrolu. Ja ne poznajem ove ljude bre“.
„Ja se izvinjavam, ja sam kod lekara došla“.
Aha, svi ste kod lekara došli u opštinu Voždovac?
N1: Jeste došli organizovano? Autobusom, kolima, kako su vas dovezli?

„Ne znam ja to… Vera“.
Tog je jutra, sumnje nema, gospođa Vera bila i u Maloj Krsni i to s gospođom u teget jakni, koja tvrdi da ni Veru ni ostale okupljene ne poznaje. Njih, međutim, u Maloj Krsni dobro znaju.
„Otišli na neki miting…“
N1 u Maloj Krsni: Na miting otišli?
„Ma otkud znam… Samo čujem da su otišli. Šta će tamo?“
„Hteli da ih prijave u Beogradu“.

N1: Da ih prijave?
„Da, kao da su navodno oni građani Beograda, a ne Smedereva. I šta sad treba mene da odjave odavde iz Smedereva, pa da me prijave. Pa ja nisam lud, ne pada mi na pamet da se za 2.000 dinara maltretiram“.
Jesu li obavili posao zbog kog su došli u Beograd – to ne znamo, ali su se pre povratka u Malu Krsnu još jednom nevoljno sreli sa našim reporterom.
N1 u Beogradu: Izvinite gospodine, jeste iz Male Krsne?
„Ne“.
N1: Niste bili sad s ovom grupom koja je organizovano došla?

„Veze nemam bre“.
N1: Šta kažete?
„Nemam pojma bre ko su“.
N1: A bili ste s njima u grupi malopre, stajali ste…
„Nisam bio bre, gde sam bio“.
U Beogradu nije iz Male Krsne, u Maloj Krsni nije ni bio u Beogradu.

N1 u Maloj Krsni: Dobar dan, poštovanje, Tv N1… Kako je bilo u Beogradu?
„Pa ja nisam bio u Beoegradu“.
„Beži bre“.
N1: Što ste rekli našem kolegi da niste iz Male Krsne?
„Pa nismo“.
N1: Što ste bili u Beogradu?

„Da se šetamo“.
N1: Je l bilo lepo?
„Jeste“.
„Nikako nije bilo“.
N1: Kako bilo u Beogradu?
„Ma ja nisam bila“.

N1: Dobro.
Mnogi od ovilh ljudi, kako saznajemo, čak i ne znaju da u Beograd dolaze po novu ličnu kartu, a ne na miting kako im se ponekad kaže. Ponekad, jer ovo se ne dešava prvi put.
N1: Je l bilo za prethodne izbore da se neko iz ovog naselja da se odjavio odavde i prijavio u Beogradu?
„Ovo je treći put, koliko mislim“
N1: Odjavljuju se odavde i prijavlju gde ima potrebe da se glasa?
„Da, da, dabome“.

https://nova.rs/vesti/politika/da-l...-automobilima-ekskurzija-do-opstine-vozdovac/

Svima je u prvom planu kada vide ljude iz RS na dan izbora a zapravo migracije se dešavaju pre izbora. Zato nije bilo lokalnih izbora u svim opštinama nego u polovini prošle godine.
Ja ne pripadam nijednoj od stranaka iz SPN i nisam tražila decembarske izbore. U ovoj godini moraju da se održe redovni lokalni izbori i ponovo beogradski.

I sve vreme na ovom forumu tvrdim da je nemoguće sređivanje biračkih spiskova za ovo kratko vreme i sređivanje svega što je navedeno u onom Izveštaju iz EU.

Nema dovoljno vremena.

Pitam se da li ćemo ove godine dva puta ići na glasanje. Prvo za odbornike Skupštine grada Beograda, a potom na opštinske izbore za odbornike u beogradskim opštinama i opštinama i gradovima koji se nisu održali u decembru prošle godine.

Datum..datumi.. 28.04. mogu da se održe beogradski izbori, ali ne i redovni opštinski izbori jer mandat im ističe tek početkom juna.
Baba mi je iz Male Krsne, mogu li ja bit Beograđanka po babine linije ?
DBB669F2-0054-445E-8D1C-378C98B0AB46.jpeg
 

Jovanović: Ako do 2. juna bude još „hiljadu Malih Krsni“, izbora neće biti​


1707050592-2F3A0385_b-750x500.jpg
Foto:Milica Vučković/FoNet

Predsednik Nove Demokratske stranke Srbije (Novi DSS) Miloš Jovanović izjavio je da vlast Srpske napredne stranke (SNS) ne pokazuje nameru da obezbedi ravnopravne i fer izborne uslove i da to što su izbori zakazani za 2. jun nije nikakav ustupak, saopšteno je iz te stranke.

https://nova.rs/posts/jovanovic-ako-do-2-juna-bude-jos-hiljadu-malih-krsni-izbora-nece-biti
 

Back
Top