[?!] MODERNA SRBIJA: I gejevi staju pred matičara?

Da li ste za to da se u Srbiji sklapaju gej brakovi?

  • Da, jesam

  • Ne, nisam

  • Ne znam


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
pa zar ja ne volim svoju decu über alles samo zato jer bi mi smetalo da budu gejevi?

i ko uopste govori o odricanju? jesam li ja ovde jedina ''nenormalna'' jer zelim da mi deca odrastu u normalne ljude i osnuju porodice? :dontunderstand:

el sam ja rekla da ti ne volis svoju decu? i jesam li ja rekla da bi ih se ti odrekla? ja iznosim svoj stav. moja deca su normalna, a ja im samo zelim svu srecu, nikako da oni postanu ovo ili ono :)
 
Istopolni brakovi su ok. Ako se neko voli, onda treba ziveti sa onim koga voli zajedno, i pred zakonom.

Ma, niko im ne brani da žive zajedno, da se vole i da se heftaju. Samo to nije i ne može biti brak. To je interesna zajednica. Brak može biti samo između muškarca i žene.

- - - - - - - - - -

Imaju pravo i na decu...

Imaš i ti pravo na Lazu Lazarevića, pa ga ne koristiš, a trebalo bi.
 
:Član Starešinstva pokreta “Dveri“ Vladan Glišić kaže da nemaju ništa protiv ako je reč samo o rešavanju praktičnih pitanja, ali ipak upozorava:

- Obratićemo se i Ustavnom sudu i koristićemo, kao i dosad, vaninstitucionalna sredstva ukoliko primetimo da se iza svega krije pokušaj izjednačavanja brakova. Oštro se protivimo tome da pripadnici LGBT populacije usvajaju decu, što bi za Srbiju, koja demografski odumire, bilo pogubno – kaže Glišić.

Zasto Srbija demografski odumire?!
To je pravo pitanje oko kojeg se treba diskotovati, a ne gej brakovi i sta ce biti kad bude.

Na 11 stranca diskusije na ovoj temi provlaci se jednan te isti problem po pitanju gej brakova, a to je da su istopolni brakovi zlo po decjoj psihi u slucaju da se zakonom dozvoli da dva muskarca ili dve zene mogu da usvoje dete.
Znaci radi se o usvajnju, a ne imanju deteta.
Dete koje se usvaja mora biti prvo napusteno od strane roditelja koji su heteroseksulnim putem dosli do njega. Znaci ta heteroseksulana zajednica nije funkcionisala i dete koje je ne po svoju zelju doslo na svet, ostavljeno je na milost i nemilos drugih ljudi. Samim tim sto je ostavljeno, istraumatizirano je. Celog zivota pratice ga pitanje "Zasto me moji roditelji nisu hteli?" Jednom takvom detetu je vazna ljubav, osecaj pripadnosti, neko ko ce ga paziti i maziti, a da li ce to biti dva muskarca ili dve zene ili muskarac i zena, nebitno. Bitan je srecan dom.

Neko je spomenuo da ce takva deca izrasti u frikove.
U Srbiji do sad nije bilo istopolnih brakova, a deca sa psihickim problemima, iskrevjenoj realnosti i pogresnim vrednostima nezna im se broj.
Da li je gej populacija kriva za to?


: Original postavio Dejan 28/05/2013 at 04:36
Nama glupim Srbima sve predstavlja uslov jer ga sami pravimo uslovom… Dok ni u Americi a kako vidimo ni u EU ovakvi zakoni ne postoje nasli se Toma neuki cudak i oshljompljeni Vucko da uvode Srbiju u 25-ti vek… Obice se to nekom o glavu brzanje i pravljenje papazjanije… Sto je brzo to i kuso…

Srbi nisu glupi, Srbija je siromasna. Lakse je srpskim politicarima usvajati zakone o gej populaciji, nego traziti izlaz od ove deceneske bezizlazne ekonomske situacije.

Malo interesantan redosled razgledanje/donosenja nekih vladinih odlika. Prvo zamrzavanje penzije, pa odma nakon toga gorece pitanje o gej populaciji.
 
Poslednja izmena:
Ali, poznajući nezajažljivost i alavost pedera, odnosno onih koji se kao bore za njihova prava, to treba i da stoji u zakonu. Znači jasno i decidno da stoji da je to isključivo interesna zajednica, i da je zakonom kažnjivop na bilo koji način je tretirati kao bračnu. I ti znaš da bez jasne zakonske zabrane, oni bi tu registraciju shvatili kao registraciju braka, i pravili bi svatovske cirkusarije tipa jedan muškarac u fraku, drugi u venčanici i slične pizzdarije. Obavezno u zakon treba ugraditi i sankcije za zloupotrebu tog zakona, ali obavezno.
.

Ako ti stvarno mislis da zakon treba da ogranicava organizaciju neke proslave, onda si ti jos ludji nego sto sam mislio Done. Sta je sledece, hoces da trazis da se zakonski ogranice slave Svetog Nikole gde se jede mrsno? :rotf:
 
Cudi me da neki (tipa @Forumas Velicanstveni) koji sebe predstavljaju kao intelektualce, svaku temu banalizuju i svode na prostakluke i prepucavanja.
Ko je zaista intelektualac nece se zadovoljavati prostackim pricama vec ce se potruditi da sazna sto vise cinjenica i pokusa da odgonetne nna prosto pitanje: ko to i zbog cega u vreme opsteg propadanja kao najvaznije pitanje ove drzave namece pitanje jedne manjinske grupe i njihovih "ljudskih prava". Zar je moguce da intelektualac ne moze da zakljuci da su u ovoj zemlji istinski ugrozena elementarna ljudska prava od prava na rad pa do prava na pravednu naknadu za taj rad? Kome ne odgovara da se o tim ljudskim pravima ne raspravlja i da se umesto toga raspravlja o "legalizaciji gej brakova"? Ako to ne moze da shvati neko ko mse izdaje za intelektualca onda je ili zlonameran ili nije to za sta se izdaje.

Evo ga klasicni DZOS i njegovo ubedjenje da je sve sto izadje u novinama, a sto se njemu ne svidja, 'najvaznije pitanje ove drzave'. Ne DZOS, nije. Broj novinskih i TV priloga o gejevima ne moze da su uporedi sa kolicinom pisanja i Tv prilozima o ekonomskim temama i tvom prelepom Kosovu. Mislim da je razmera negde u rangu 1 prema 1000. Ali tebi sve to nece biti bitno, tvoja percepcija je uocila da se ova tema forsira 1000 puta vise od nekih gluposti o Kosovu, i ti ces da pricas jednu istu pricu koja nema veze sa vezom uvek i svuda.
 
Sto se mene tice ,neka ih. Necu ja da se zenim.A sta drugi rade ,ne interesuje me. Gej populacija je pozitivno diskriminisana u zap. svetu zbog toga sto su dobri kupci skupe robe. Posto nemaju decu imaju visak para a uklapaju im se i u ono da na planeti ne treba da zivi vise od 1 milijarda ljudi.


Таквом логиком требало је пустити и Хитлера да влада светом, шта фали...

То што се болесне групе или појединци уклапају у болестан систем, није оправдање.
 
Evo ga klasicni DZOS i njegovo ubedjenje da je sve sto izadje u novinama, a sto se njemu ne svidja, 'najvaznije pitanje ove drzave'. Ne DZOS, nije. Broj novinskih i TV priloga o gejevima ne moze da su uporedi sa kolicinom pisanja i Tv prilozima o ekonomskim temama i tvom prelepom Kosovu. Mislim da je razmera negde u rangu 1 prema 1000. Ali tebi sve to nece biti bitno, tvoja percepcija je uocila da se ova tema forsira 1000 puta vise od nekih gluposti o Kosovu, i ti ces da pricas jednu istu pricu koja nema veze sa vezom uvek i svuda.


Нетачно. Једино што се о Косову може чути је бесконачно понављање "Датума" уз његово име, о самом Космету нема ни речи. А у последње време су стварно навалили са пропагирањем хомосексуалности - те Евровизија, те Кан, те безброј чланака и репортажа о "заосталој" Русији, која се услед своје "заосталости" "удаљава од Европе" (ВОА или Евро-нешто на Б92), итд, итд...
 
Нетачно. Једино што се о Косову може чути је бесконачно понављање "Датума" уз његово име, о самом Космету нема ни речи. А у последње време су стварно навалили са пропагирањем хомосексуалности - те Евровизија, те Кан, те безброј чланака и репортажа о "заосталој" Русији, која се услед своје "заосталости" "удаљава од Европе" (ВОА или Евро-нешто на Б92), итд, итд...

Nije netacno, nego tacno. Samo o Kosovu pricaju. Cak i VOA ima 100 puta vise priloga o Kosovu, nego o gejevima.
 
ВОА је управо закључио да је Путинов закон о пропаганди донет управо зато да би држао геј популацију по страни. :lol:

- - - - - - - - - -

Ma bas me briga za B92, traje finale Istoka, Majami-Indijana :super::cmok:

Што се онда тртиш овде на оваквим темама :lol: :p
 
ВОА је управо закључио да је Путинов закон о пропаганди донет управо зато да би држао геј популацију по страни. :lol:

- - - - - - - - - -



Што се онда тртиш овде са оваквим темама :lol: :p

Verovatno su u pravu.

Zato sto je uvek zanimljivo citati konzerve i srpske patriote.:mrgreen: Evo, upravo Indijana pravi razliku +9.
 

Back
Top