[?!] MODERNA SRBIJA: I gejevi staju pred matičara?

Da li ste za to da se u Srbiji sklapaju gej brakovi?

  • Da, jesam

  • Ne, nisam

  • Ne znam


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
eto palančki ko rukom rešeno

bolje hetero par alkoholičara nego šta ga znam ja dva muškarca koji će detetu da kažu da su drugari
a da su zaista ****** saznaće od svog druga u školi kom su to hetero palanački roditelji to objasnili
pošto su mu zabranili da se ubuduće druži sa njim "za svaki slučaj"


Po tebi su ovi hetero uvek alkoholičari a gayevi izuzetno skladan i razuman par.

PS. Napiši neku kraću rečenicu a tu i tamo dodaj po neku tačku...e da bi te nešto razumeli.
 
Наравно даје тако, и оне све играчке ће бити геи.И Супермен и Бетмен мењају имена и СуперГеи и Метнем.
Betmen je ionako notorni pederikos , prvo ga je od najmladjih nogu heftao u bulju matori pedofil Alfred ,a onda je on našao mladog pastuHa Robina da se sa njim gadja u rčma .
O Zagoru i Čiku da i ne pričam . :sad2:
 
imali smo slučaj u kraju

drugaru je otac bio gej, žena ga napustila ali je nekim čudom sin ostao kod njega
u kraju su svi znali da je taj lik *****
nismo se družili sa njegovim sinom iako je bio naš vršnjak,
što zbog okolnih pitanja naših roditelja da li je M.... igrao fudbal sa nama što zbo dečije surovosti

bio je povučen

videh ga skoro
ima ženu i dete

naveo me na razmišljanje kolika smo gowna
i koliko je patio što smo ga obeležili bez razloga

na kraju krajeva i ja sam imao dečji ekcem zbo kog su deca bežala od mene
ali ne kao od njega

a on eto ima dete

ajmo sad da palanački raspravljamo

Sa druge strane radio sam u jednoj domaćoj poludržavnoj akcionarskoj firmi koja posluje i u inostranstvu
U njoj radi čitava SFRJ i svi se prave šašavi oko nacionalnosti - ta firma je krava muzara pa zato

Ali poenta je da su svi redom imali lovačke priče iz inostranstva, mahom države Trećeg Sveta
I hvai se tako jedan Kosovar, iako oženjen i ima ćerke starije od mene, da je akao afričku devojčicu od 14 godina
da mu to najmilije
Ja da povratim on se cereka i nabraja ko je bio još...
i kako ih afrička policija jednom puškom ulovila na delu
i kako jedan radnik nije hteo da sidje sa devojčice jer je platio a afrikanci ga vukli...

strašno...

prokleto samoljubivi i banditski nastrojeni od radnika do direktora, nema tu stručna sprema nikakav uticaj
za neke se pročulo šta su radili
neke je Sudbina kaznila razvodom
a za neke kolege su rekli da su umrli od malarije

iako znam da je od Side... ućutali su kada sam ih to pitao
nikad više u mojoj kancelariji nisu ništa pomenuli

ni za afričku decu ni za pederisanje hercegovaca i crnogoraca od diplome

to smo mi
napustio sam firmu sve me negativno snašlo
i ondašnji kretenizmi na ovom forumu koji me čekao kada bih se vratio iz te firme
i najidiotskije priče o lopovlucima i seksualnim izopačenostima
trebao mi je mir
....

ne bih da potežem ponovo šta se dešava po našim selima
heteroseksualne porodice jel

....

ovo je jedino iskreno od mene na ovoj temi
Laku noć
 
Poslednja izmena:
Betmen je ionako notorni pederikos , prvo ga je od najmladjih nogu heftao u bulju matori pedofil Alfred ,a onda je on našao mladog pastuHa Robina da se sa njim gadja u rčma .
O Zagoru i Čiku da i ne pričam . :sad2:

Лелеееее и све у неким трикоима и хеланкама а и онај набилдовани Геи Хи Мен и ТрансШимејлФормерси :sad2:
 
šta god da se krije dosadašnje stranke su samo dokazale da žele da budu KORISNI IDIOTI
imamo najbolesnije zakone "u ime Evropske Unije" a same zemlje u Evropskoj Uniji nemaju ovakve zakone



****** su najmanji problem

Eto, jedan post logican (toplo) a odmah sledeci nebuloza o meni i pitanju o nekim pojedincima iz SPS i SPC. Nemam nikakve veze ni sa jednima ni sa drugima. O pojavama i slucajevima koji se forsiraju u stampi se izjasnjavam principijelno a ne poimenicno. Meni je svejedno da li je neki pedofil u mantiji, oficirskoj ili policijskoj uniformi ili je profesor, lekar ili sta vec. Sa svima njima treba zakonski i to najstrozije.
Ali, umesto pisanije o takvima mnogo sam veci pristalica afirmacije pravih vrednosti.



Иза овога се крије повећање таксе за венчање + излазак матичара на терен.
Врло врло лукаво :think:

Vidis, toga se nisam setio. Mora da je Vucko nasao resenje za svoje "nocne more"!!!:hahaha:
 
Ja po ovom pitanju delim mišljenje sa Vladanom Glišićem iz Dveri.

Da ****** postoje, postoje. Da neki od njih žive skupa, žive. Zajedno kupuju stanove, grade kuće, kupuju automobile, itd. Dakle, u nekakvoj su zajednici, koja nigde nije zakonom regulisana. Sad, to što nije regulisana ne znači da ne postoji ili da će nestati. Oni će i dalje živeti tako. Elem, tu može doći do razlaza, podele imovine, dvorbe, i ko zan kakvih još sve ne pravnih zavrzlama, koje su predviđene i našim zakonima. E, onda bi smo došli do paradoksa, i naši sudovi ne bi mogli da primenjuju postojeće zakone, jer isti ne predviđaju takvu zajednicu, i sve pravno-imovinske i druge pravne odnose koji iz nje proističu.

Dakle, ono što bih im dozvolio jeste da tu svoju zajednicu pravno registruju, ali jednako kako se registruje i nezaposleni na birou rada. Dakle, nema svatova, kumova, ceremonija, kuracca palaca, ništa... Jednostavno dođu njih dvojica, popune formular, potpišu ga i predaju. Bivajuzavedeni da žive zajedno, i sve kasnije pravne radnje proizašle iz te zajednice su pokrivene već postojećim zakonima. Ali, da se ne zavaravaju. To nije, niti može biti pravno institucija braka i porodice. Ta njihova zajednica ne može pravno da se smatra ni bračnom, ni porodičnom. Na isti način bi mogla da se registruje i neka hipi komuna. Jeste da danas hipika više nema, ali ko zna, možda se opet pojave. Ili dvojica ortaka koji su neženje, ali nisu ******, mogli bi po principu "zajedno smo jači" da registruju nekakvu ortačku zajednicu u kojoj se zajednički ulaže, pa ako jednog dana raskrste sa ortaklukom da sud zna da podeli tu imovinu.
Nadam se da sam bio dovoljno jasan. Dakle radi se o zajednici bilo koje vrste između fizičkih lica, a koja nije bračna, nego interesna. Samim tim takva zajednica nema nikakva prava da zahteva bilo šta predviđeno iz porodičnih prava, a kakva su predviđena zakonom. Dakle, ne mogu usvajati decu ili nešto slično, jer ne spadaju u kategoriju porodice. I eto... Problem rešen, i pederima usta začepljena. Dobili su zakonsku regulativu kakvu su tražili. Mogu se izdržavati, nasleđivati jedni druge, dvoriti se, posećivati u bolnici i zatvoru, ali nikada ne mogu reći da su u braku. Znači, ljudska prava su im data, a bolesnička ne.

A, sa druge strane, kao što bih zabranio parade kao vid propagiranja te nemoralne nakarade ljudskog društva, isto tako bi im bilo zabranjeno da registraciju interesne zajednice tretiraju kao sklapanje braka, i tim povodom organizuju nekakve pederske svadbe i slične manifestacije.

Evropa bi mogla samo da nam puši, jer ne bi mogla da kaže da smo im ičim ugrozili ljudska prava.
 
Ja po ovom pitanju delim mišljenje sa Vladanom Glišićem iz Dveri.

Da ****** postoje, postoje. Da neki od njih žive skupa, žive. Zajedno kupuju stanove, grade kuće, kupuju automobile, itd. Dakle, u nekakvoj su zajednici, koja nigde nije zakonom regulisana. Sad, to što nije regulisana ne znači da ne postoji ili da će nestati. Oni će i dalje živeti tako. Elem, tu može doći do razlaza, podele imovine, dvorbe, i ko zan kakvih još sve ne pravnih zavrzlama, koje su predviđene i našim zakonima. E, onda bi smo došli do paradoksa, i naši sudovi ne bi mogli da primenjuju postojeće zakone, jer isti ne predviđaju takvu zajednicu, i sve pravno-imovinske i druge pravne odnose koji iz nje proističu.

Dakle, ono što bih im dozvolio jeste da tu svoju zajednicu pravno registruju, ali jednako kako se registruje i nezaposleni na birou rada. Dakle, nema svatova, kumova, ceremonija, kuracca palaca, ništa... Jednostavno dođu njih dvojica, popune formular, potpišu ga i predaju. Bivajuzavedeni da žive zajedno, i sve kasnije pravne radnje proizašle iz te zajednice su pokrivene već postojećim zakonima. Ali, da se ne zavaravaju. To nije, niti može biti pravno institucija braka i porodice. Ta njihova zajednica ne može pravno da se smatra ni bračnom, ni porodičnom. Na isti način bi mogla da se registruje i neka hipi komuna. Jeste da danas hipika više nema, ali ko zna, možda se opet pojave. Ili dvojica ortaka koji su neženje, ali nisu ******, mogli bi po principu "zajedno smo jači" da registruju nekakvu ortačku zajednicu u kojoj se zajednički ulaže, pa ako jednog dana raskrste sa ortaklukom da sud zna da podeli tu imovinu.
Nadam se da sam bio dovoljno jasan. Dakle radi se o zajednici bilo koje vrste između fizičkih lica, a koja nije bračna, nego interesna. Samim tim takva zajednica nema nikakva prava da zahteva bilo šta predviđeno iz porodičnih prava, a kakva su predviđena zakonom. Dakle, ne mogu usvajati decu ili nešto slično, jer ne spadaju u kategoriju porodice. I eto... Problem rešen, i pederima usta začepljena. Dobili su zakonsku regulativu kakvu su tražili. Mogu se izdržavati, nasleđivati jedni druge, dvoriti se, posećivati u bolnici i zatvoru, ali nikada ne mogu reći da su u braku. Znači, ljudska prava su im data, a bolesnička ne.

A, sa druge strane, kao što bih zabranio parade kao vid propagiranja te nemoralne nakarade ljudskog društva, isto tako bi im bilo zabranjeno da registraciju interesne zajednice tretiraju kao sklapanje braka, i tim povodom organizuju nekakve pederske svadbe i slične manifestacije.

Evropa bi mogla samo da nam puši, jer ne bi mogla da kaže da smo im ičim ugrozili ljudska prava.

pa to se ovim predlogom zakona i reguliše, baš tako kako si naveo i kako to podržava dveranin Gliša...da ljudi koji imaju zajednički život sa svojim partnerom mogu da ubiru benefite iz toga što su zajedno stvarali....

i u tom zakonskom predlogu nema braka, kumova, burmi, bidermajera, ruzmarina, nema usvajanja dece i svega ostalog što mediji pumpaju kako bi se podigao tiraž i usijao forum, ali je eto zgodna prilika da se licemeri isteraju na čistac.
 
pa to se ovim predlogom zakona i reguliše, baš tako kako si naveo i kako to podržava dveranin Gliša...da ljudi koji imaju zajednički život sa svojim partnerom mogu da ubiru benefite iz toga što su zajedno stvarali....

i u tom zakonskom predlogu nema braka, kumova, burmi, bidermajera, ruzmarina, nema usvajanja dece i svega ostalog što mediji pumpaju kako bi se podigao tiraž i usijao forum, ali je eto zgodna prilika da se licemeri isteraju na čistac.

Ali, poznajući nezajažljivost i alavost pedera, odnosno onih koji se kao bore za njihova prava, to treba i da stoji u zakonu. Znači jasno i decidno da stoji da je to isključivo interesna zajednica, i da je zakonom kažnjivop na bilo koji način je tretirati kao bračnu. I ti znaš da bez jasne zakonske zabrane, oni bi tu registraciju shvatili kao registraciju braka, i pravili bi svatovske cirkusarije tipa jedan muškarac u fraku, drugi u venčanici i slične pizzdarije. Obavezno u zakon treba ugraditi i sankcije za zloupotrebu tog zakona, ali obavezno.

- - - - - - - - - -

A što ne bi i ****** imali kumove ? :lol:

Zato što to nije sklapanje braka, nego interesne zajednice u kojoj se regulišu imovinsko pravni odnosi.
 
Ali, poznajući nezajažljivost i alavost pedera, odnosno onih koji se kao bore za njihova prava, to treba i da stoji u zakonu. Znači jasno i decidno da stoji da je to isključivo interesna zajednica, i da je zakonom kažnjivop na bilo koji način je tretirati kao bračnu. I ti znaš da bez jasne zakonske zabrane, oni bi tu registraciju shvatili kao registraciju braka, i pravili bi svatovske cirkusarije tipa jedan muškarac u fraku, drugi u venčanici i slične pizzdarije. Obavezno u zakon treba ugraditi i sankcije za zloupotrebu tog zakona, ali obavezno.

- - - - - - - - - -
Zato što to nije sklapanje braka, nego interesne zajednice u kojoj se regulišu imovinsko pravni odnosi.

šta će biti i dal će opšte ovo proći, to je sve pitanje, ovo nije Vladin predlog, ovo je radio civilni sektor...dal postoji većina koja će to da izglasa...videćemo....ali mislim da je svima jasno da reč o čisto tehničkim stvarima...i dobro si rekao, pedera je bilo i biće i ne može se gurati glava u pesak.... ako ovo prođe, da je za gay populaciju, ne ovu "kvazi" što se šeta i reklamira po medijima, već za parove koji žive godinama zajedno velika stvar i olakšanje.
 
šta će biti i dal će opšte ovo proći, to je sve pitanje, ovo nije Vladin predlog, ovo je radio civilni sektor...dal postoji većina koja će to da izglasa...videćemo....ali mislim da je svima jasno da reč o čisto tehničkim stvarima...i dobro si rekao, pedera je bilo i biće i ne može se gurati glava u pesak.... ako ovo prođe, da je za gay populaciju, ne ovu "kvazi" što se šeta i reklamira po medijima, već za parove koji žive godinama zajedno velika stvar i olakšanje.

Slažem se. Ja lično se gadim toga šta oni privatno rade, ali to je njihova stvar. Gadim se ja i na pihtije, pa ne branim ljudima da ih jedu. Samo nemoj brate za istim astalom gde ja jedem. :)

I definitivno da zakonom treba obuhvatiti svaku zajednicu grupnog življenja, kako bi se izbegli pravni paradoksi, i kako niko od građana ove zemlje ne bi bio pravno oštećen prilikom bilo kakvih ostvarivanja ustavnih prava. A, btw, samo slepci ne vide da bi mi sa tim takvim zakonom zayebali ove pederske aktiviste, bukadžije i njihove strane lobiste.
 
Demonstranti protiv istopolnih barakova i odluke Olandovog rezima da se roditelji ubuduce nazivaju ,,roditelj 1 ,, i ,, roditelj 2 ,, pretvorili su Pariz u bojno polje !

Oko milion demonstranata su se sukobili sa policijom - nekoliko stotina gradjana je uhapseno , a hiljade su pretucene .... grad , pogotovo Trg inavlida ,, i centralni departmani su pretvoreni u pravo bojno polje .... sukobi su odneli i prve zrtve , stotine gradjana i policajaca su povredjeni i zestokim sukobima u kojoma su koristeni i Molotovljevi kokteli , kamene kocke , suzavac , gumeni meci - a oklopna vozila i tenkovi su izvedeni na ulice ,, grada svetlosti .,, ..... metro je zatvoren , kao i gotovo sve glavne gradske saobracajnice - tj. saobracaj je prekinut .....



Zasto mi uvek kopiramo najgore , najludje i najproblematicnije zakone stanaca - koje i u njihovim drzavama prave samo probleme i sukobe ? Sta mi to glumimo neko ludilo , nicim izazvani ??
 
Боље бре дете да цркне него да га одгајају два погана створа који раде оне ствари на неприродан начин бре, ко зна какву болештину могу да му пренесу, има да га науче да гласа за ДС или ЛДП нема ништа горе од тога, пу пу пу далеко било :evil:

a zasto da ga daju na odgajanje istopolnom paru kad ima na hiljade hetero parova koji zarko zele dete koje ne mogu da imaju?
ako ***** i lezbaca zele dete neka ga naprave/rode...molim lepo...

- - - - - - - - - -

Istopolni brakovi su ok. Ako se neko voli, onda treba ziveti sa onim koga voli zajedno, i pred zakonom.

ma neka ih nek zive, heftaju se i vencavaju se s kim 'oce...samo da ne paradiraju i usvajaju decu...
 

Back
Top