Michael Savage - Kosovo, radical Islam (Kosovo Liberation Army)

Tako je bas sam sinoc gledao skupstinu srbije i vise su mi lichili poslanici na huligane sa fudbalskih utakmica nego na poslanike.Stvarno osim sto ste sa komsijama u dobrim odnosima i u kuci vam ide super.:hahaha::hahaha::hahaha:

Pa bar nas ne drze ko volove u toru ko vas.........:hahaha:
A za vas su poslanici nasi cvece;)

Gledas skupstinu drzave kojoj pripadas:per:
 
Poslednja izmena:
Tako je bas sam sinoc gledao skupstinu srbije i vise su mi lichili poslanici na huligane sa fudbalskih utakmica nego na poslanike.Stvarno osim sto ste sa komsijama u dobrim odnosima i u kuci vam ide super.:hahaha::hahaha::hahaha:

Divlje pleme , ti do juče nisi znao za drugog poslanika do Poslanika Muhammeda !
Ti divlje pleme , ni utakmicu na tv - u , nisi video dok nisi oteo tudju kuću !
Čuj utakmicu ... ni tv !
 
Divlje pleme , ti do juče nisi znao za drugog poslanika do Poslanika Muhammeda !
Ti divlje pleme , ni utakmicu na tv - u , nisi video dok nisi oteo tudju kuću !
Čuj utakmicu ... ni tv !

Nrkotrafikanti sa juga Srbije su se osilili
hm u vremenima krize pekare i poslastičarnice će morati da plate danak
 
Divlje pleme , ti do juče nisi znao za drugog poslanika do Poslanika Muhammeda !
Ti divlje pleme , ni utakmicu na tv - u , nisi video dok nisi oteo tudju kuću !
Čuj utakmicu ... ni tv !

Hahaah ma sta ti je bilo kod Envera Hodze sve:hahaha: Ovi kreteni su tek juche tocak otkrili, daj im "malo" vremena da stignu do TV-a:hahaha:
 
Ne mora se vikati to se zna;)

Rekao si "nikako da nadjem nekog ko vas ne naziva prljavim razbojnicima,teroristima i nitkovima.........prljavim da naglasim" jel tako.
Znachi da nemas prava da se zalis na njih,jer imaju isti stav kao ti prema nama,a za koji ti tvrdis da je pravedan zar ne ?

Da smo nitkovi bili i ostali za srbiju to znam,ali hvala bogu sto je srbija samo jedna mala tachka na mapi sveta,i ta tachka nije u dobrim odnosima sa nijednom drzavom oko sebe i sve te drzave oko sebe smatra takodje nitkovima.:bye::bye::bye:[/QUOTE]

Ako smo mi mali,sta ste vi:rotf:........
pa u boljim odnosima smo sa susedima nego vi sami sa sobom!




:dontunderstand:a ko su ti susedi,ako smem da znam?
 

Back
Top