Бан за све који Косово* назову државом

ideja je pogresna

kada lazni predsednik izjavi tako nesto, jel ti razumes da to nista ne znaci?
on se obavezao da tu laznu drzavu ucini istiinitom normalizacijom odnosa, i ti sa ovako glupom temom samo njega stitis

ej sada ces ti mene da teras, banujes, sta li, ako kazem da je vucic lazov, kosovo je drzava? svi kazu da je priznao kosovo - koga je on od zapadnjaka demantovao da nije?
Па сада кажеш да је лажни председник, и да је признао, то је лажно - пошто је "лажни председник"
 
Да, упозната сам а колико година је прошло од тад?
Колико је албанаца досељено из Албаније за ово време и од (ок, лажне ) државе Косово добило држављанства?
Колико је српске имовине продато албанцима за те године?
Време све меље.
И немој да мислиш да ми се допада ова ситуација, слушала сам пре пар година албанку како описује живот у својој (својој, албанској) земљи Косово, превртало ми се у утроби али она са правом то мисли и живи.

Пре 5,6 година ме је енглескиња (учитељица) питала јел Србија беше она земља поред Косова? Добро је нисам у јарак бацила.

Итд итд..
Дакле, оно што свет види, оно што је стање на терену, оно што потврђује и наша администрација говори да Косово више није наше.
Ово за шта се ми држимо је празно политичко паламуђење наше власти.
На жалост.

У том светлу, бановати неког што Косово назива државом је смешно јер се тако не враћа територија, када већ нисмо умели да је сачувамо.
Nemoj da me zaebavas Natalija
 
Мој друже. Да разумеш појам приватне својине разумео би зашто питам шта имају доле, који су им владари?

Са Косова и Метохије, Срби су протеривани пре тога годинама 90тих застрашивани. Имаш на територији Србије, Косовки, које и данас не спавају мирно од страха који су им набили.

Нико није расељавао албанце са Косова и Метохије. Прелистај историјске изворе, не мораш веровати у оно што пишем.

Ако си Србин, жалосно је што се овако пише јер српски народ на Косову и Метохији је деценијама темељно застрашиван.

То су ти сестре и браћа. Није све у политици.
Једино када су Албанци почели да иду у Турску за време Краљевине. Једино је тада стање било колко-толко повољно за Србе на КиМ у претходних 400+ година
 
Да, упозната сам а колико година је прошло од тад?
Колико је албанаца досељено из Албаније за ово време и од (ок, лажне ) државе Косово добило држављанства?
Колико је српске имовине продато албанцима за те године?
Време све меље.
И немој да мислиш да ми се допада ова ситуација, слушала сам пре пар година албанку како описује живот у својој (својој, албанској) земљи Косово, превртало ми се у утроби али она са правом то мисли и живи.

Пре 5,6 година ме је енглескиња (учитељица) питала јел Србија беше она земља поред Косова? Добро је нисам у јарак бацила.

Итд итд..
Дакле, оно што свет види, оно што је стање на терену, оно што потврђује и наша администрација говори да Косово више није наше.
Ово за шта се ми држимо је празно политичко паламуђење наше власти.
На жалост.

У том светлу, бановати неког што Косово назива државом је смешно јер се тако не враћа територија, када већ нисмо умели да је сачувамо.
Ја се слажем да је стање на терену тако али - такође, додао бих да тренутан губитак у утакмици не значи пораз. Поготово не када је у питању држава, политика, социологија итд.
 
Političari u skupštini i TV-u svaki dan govore da je Kosovo nezavisno, pa im ništa ne fali, a ti bi ovde da zavodiš red među anonimnim internet korisnicima samo zato što se ne prave slepi kao ti.
Не знам чему вређање, не правим се слеп. Свестан сам проблема. Читај шта пишем. Само кажем - да је Крстарица смештена у Србији, да је вас који анонимно просипате неке идеје на интернету много, што је у реду, свако има своје мишљење, али много је крви и големих ср*ња иза реченица "независно Косово" "република Косово", а људима као теби, јаког интелекта али слабе емпатије, то није јасно и не схватају.
 
Ја бих направила референдум само за децу косовских породица рођену после 1990. да се изјасне да ли би желели да живе на Косову ако би била поново наша територија.
Ја бих направио референдум, за преостале Србе на Космету.
 
Мој искрен предлог. Постоје различита политичка мишљења и путеви и све је то јасно и у реду, али зна се шта стоји у уставу и шта мора да се поштује.Слобода мишљења је у реду , док се не крши устав. Устав Србије, и чији су грађани већина , каже да је Косово и Метохија - Србија.
Moje slobodno misljenje kaze da je Kosovo Drzava

Moje misljenje zasnovano je na praksi kaze da institucije Srbije (Vuçiçi) potpisuju sve ono sto se smatra elementima drzavnosti, u korist Kosova

Ako Drzava Srbija daje drzavnost u svim elementima Kosovu, osim nekog formalnog priznanja, sta mozemo da kazemo, osim da je Kosovo drzava u dosta ociju, a u drugim ocima je neformalno drzava

Ali drzava
 
Не знам чему вређање, не правим се слеп. Свестан сам проблема. Читај шта пишем. Само кажем - да је Крстарица смештена у Србији, да је вас који анонимно просипате неке идеје на интернету много, што је у реду, свако има своје мишљење, али много је крви и големих ср*ња иза реченица "независно Косово" "република Косово", а људима као теби, јаког интелекта али слабе емпатије, то није јасно и не схватају.
Ustav po pitanju Kosova prvi otvoreno krše predsednik ove države i njegova vlada time što više popuštaju prištinskim vlastima i sve veća ovlašćenja im dopuštaju, a narod opet masovno glasa za njih, što znači da narod nema problem sa izdajom Kosova.
Kosovo deluje van ustavnog okvira države Srbije, pa je potpuno nebitno šta Ustav Srbije kaže za Kosovo. To je samo mrtvo slovo na papiru koje nema veze sa realnim stanjem na terenu. Taman kao da piše da je i Rumunija deo Srbije.
 
Ustav po pitanju Kosova prvi otvoreno krše predsednik ove države i njegova vlada time što više popuštaju prištinskim vlastima i sve veća ovlašćenja im dopuštaju, a narod opet masovno glasa za njih, što znači da narod nema problem sa izdajom Kosova.
Kosovo deluje van ustavnog okvira države Srbije, pa je potpuno nebitno šta Ustav Srbije kaže za Kosovo. To je samo mrtvo slovo na papiru koje nema veze sa realnim stanjem na terenu. Taman kao da piše da je i Rumunija deo Srbije.
Остави народ на миру. Политику можеш као сваки слободни грађанин.
 
Nemoj da me zaebavas Natalija
Ни случајно то не радим код овако озбиљних тема. И не опходи се као да сам глупо женско које не зна шта трабуња.
Ја се слажем да је стање на терену тако али - такође, додао бих да тренутан губитак у утакмици не значи пораз. Поготово не када је у питању држава, политика, социологија итд.
Што пре прихватимо чињенично стање, без емоција и илузија које нам намећу политичари, пре ћемо моћи да тражимо решење да вратимо Косово.
Овако је то питање само зихер за скупљање лаких политичких поене без жеље да се заиста реши.
 
мишљење?
Какво мишљење у поређењу са Косовим, нигде везе. Срби су живели у БИХ, држали пред крај рата, лупићу, 80 % територије и пристали на трећину, а да нису ратовали имали би више.
Ал,ок тако је како је РС има аутономију и подршку Србије.
Питај ме конкретно?
 
Нема конкретних питања. Чудно размишљање. Како то пристали? Како да нису ратовали? Како нигде везе? Занимљиво.
Ајој, не волим о овим темама, наравно да имам мишљење.
Зашто је чудно размишљање?
Да су сели пре рата и договорили се, РС би била већа и нико не би погинуо.
Слоба је у Дејтону скинуо гаће и наместио се, издао практично све оне које је хушкао и наоружавао.
 

Back
Top