SPC priznala Kosovo* i zvanično!

Poruka
9.040
LIČNA TEMA I STAV NA OSNOVU AGENCIJSKE VESTI:

Upisivanjem svoje imovine u imovinske kjnige Kosova*
SPC tkz. "Srpska" Pravoslavna Crkva je i ZVANIČNO PRIZNALA KOSOVO!

https://www.politika.rs/scc/clanak/...e-traziti-od-Beograda-da-ucini-nesto-zauzvrat

Вулин: Квинта ће тражити од Београда да учини нешто заузврат​


Доскорашњи директор БИА и оснивач Покрета социјалиста Александар Вулин, поводом одлуке Приштине да укњижи земљиште манастира Дечани, по наредби Квинте, запитао се зашто мисле да смо малоумни и да не разумемо њихове игре.
"Квинта је тријумфовала над Куртијем. После само осам година након одлуке такозваног Уставног суда Косова, земља која је манастиру Високи Дечани припадала вековима, уписана је у земљишне књиге (tkz KOSOVA*!!!). И сада после велике победе Квинта ће тражити од Београда да учини нешто заузврат, али да то учини за осам дана и тако умири љутог Куртија и повређене Шиптаре", рекао је Вулин у изјави објављеној на сајту Покрета социјалиста.

Драган Марковић Палма: Опозиција може да тражи све, али вољу народа…


Он је додао да "није тајна да Срби нису омиљени у Европској унији и да не мисле да смо вредни њихове пажње и поштовања".
"Али за мене, ипак, остаје тајна зашто мисле да смо сви ми малоумни и да не разумемо њихове глупе и понижавајуће игре. Срби, шта није јасно?" поручио је Вулин.

 
kog boli krac.. Manastir ostaje tamo gde jeste.. mogu samo da ga poruše..
kad odem u Dečane da se pomolim Bogu baš ću da mislim u koje knjige je upisan..zabole me Stojko

i upisuje je u kulturno nasledje šiftara za šta tebe boli krc...i stojko
a kad odeš u dečane ići ćeš u manastir kosovske pravoslavne crkve
nek te boli...
 
Хвала Квинти што је утицала на локалне власти у јужној српској покрајини да признају одлуку Статутарног суда Косова и Метохије и упишу у Катастаф власништво манастира Дечани над земљом.

Живела владавина права!!!
 
LIČNA TEMA I STAV NA OSNOVU AGENCIJSKE VESTI:

Upisivanjem svoje imovine u imovinske kjnige Kosova*
SPC tkz. "Srpska" Pravoslavna Crkva je i ZVANIČNO PRIZNALA KOSOVO!

https://www.politika.rs/scc/clanak/...e-traziti-od-Beograda-da-ucini-nesto-zauzvrat

Вулин: Квинта ће тражити од Београда да учини нешто заузврат​


Доскорашњи директор БИА и оснивач Покрета социјалиста Александар Вулин, поводом одлуке Приштине да укњижи земљиште манастира Дечани, по наредби Квинте, запитао се зашто мисле да смо малоумни и да не разумемо њихове игре.
"Квинта је тријумфовала над Куртијем. После само осам година након одлуке такозваног Уставног суда Косова, земља која је манастиру Високи Дечани припадала вековима, уписана је у земљишне књиге (tkz KOSOVA*!!!). И сада после велике победе Квинта ће тражити од Београда да учини нешто заузврат, али да то учини за осам дана и тако умири љутог Куртија и повређене Шиптаре", рекао је Вулин у изјави објављеној на сајту Покрета социјалиста.

Драган Марковић Палма: Опозиција може да тражи све, али вољу народа…


Он је додао да "није тајна да Срби нису омиљени у Европској унији и да не мисле да смо вредни њихове пажње и поштовања".
"Али за мене, ипак, остаје тајна зашто мисле да смо сви ми малоумни и да не разумемо њихове глупе и понижавајуће игре. Срби, шта није јасно?" поручио је Вулин.


У име Пахомија, Качавенде и Порфирија АМИН!
 
LIČNA TEMA I STAV NA OSNOVU AGENCIJSKE VESTI:

Upisivanjem svoje imovine u imovinske kjnige Kosova*
SPC tkz. "Srpska" Pravoslavna Crkva je i ZVANIČNO PRIZNALA KOSOVO!

https://www.politika.rs/scc/clanak/...e-traziti-od-Beograda-da-ucini-nesto-zauzvrat

Вулин: Квинта ће тражити од Београда да учини нешто заузврат​


Доскорашњи директор БИА и оснивач Покрета социјалиста Александар Вулин, поводом одлуке Приштине да укњижи земљиште манастира Дечани, по наредби Квинте, запитао се зашто мисле да смо малоумни и да не разумемо њихове игре.
"Квинта је тријумфовала над Куртијем. После само осам година након одлуке такозваног Уставног суда Косова, земља која је манастиру Високи Дечани припадала вековима, уписана је у земљишне књиге (tkz KOSOVA*!!!). И сада после велике победе Квинта ће тражити од Београда да учини нешто заузврат, али да то учини за осам дана и тако умири љутог Куртија и повређене Шиптаре", рекао је Вулин у изјави објављеној на сајту Покрета социјалиста.

Драган Марковић Палма: Опозиција може да тражи све, али вољу народа…


Он је додао да "није тајна да Срби нису омиљени у Европској унији и да не мисле да смо вредни њихове пажње и поштовања".
"Али за мене, ипак, остаје тајна зашто мисле да смо сви ми малоумни и да не разумемо њихове глупе и понижавајуће игре. Срби, шта није јасно?" поручио је Вулин.


A šta, ti si protiv toga da bude upisana u zemljišne knjige?

Hoćeš da konfiskuje sve to i isteraju monahe?
 
Ovo je poen za kosovo
Oni su tu zemlju bili pripisali kosovu, decani su trazili od kosova da im to vrati - oni im vracaju i upisuju u katastar
Srbija je iskljucena na sve nacine, crkva je zadovoljna jer je vratila svoju imovinu, samo im je ona bitna
a srbija gubi jer se njena vlast ovim delima ISKLJUCUJE
 

Back
Top