Бан за све који Косово* назову државом

bernardo

Veoma poznat
Poruka
12.871
Мој искрен предлог. Постоје различита политичка мишљења и путеви и све је то јасно и у реду, али зна се шта стоји у уставу и шта мора да се поштује.Слобода мишљења је у реду , док се не крши устав. Устав Србије, и чији су грађани већина , каже да је Косово и Метохија - Србија.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Podrzavam predlog, ali je problem sto Vucic i svi politicari kazu da je Kosovo - lazna drzava, sto je vec krsenja ustava.

Вучић: Лажна држава Косово никада неће добити столицу у УН​

https://www.in4s.net/vucic-lazna-drzava-kosovo-nikada-nece-dobiti-stolicu-u-un/
Слажем се, али опет, лажна држава - није држава. Разумем поруку ал бар није рекао Косово неће добити столицу у УН.
Кад је нешто лажно, значи, није збиља, што значи, не постоји
 
Слажем се, али опет, лажна држава - није држава. Разумем поруку ал бар није рекао Косово неће добити столицу у УН.
Кад је нешто лажно, значи, није збиља, што значи, не постоји
Ал јбг - постоји. То што Вучић лаже да је лажна је и даље лаж.
Гледам немачке програме, мало мало па Косово, нико га више не спомиње у контексту Србије.
Један занимљив податак је да припадник војске Србије уколико жели да оде у неко место на Косову мора да тражи одобрење да напусти територију Србије.
Дакле?


И да се разумемо да сам и ја бесна што је тако, али тако је бар за сад.
 
Мој искрен предлог. Постоје различита политичка мишљења и путеви и све је то јасно и у реду, али зна се шта стоји у уставу и шта мора да се поштује.

Наравно да руководству самог форума дакако одговара расправа и проток саобраћаја, али мислим да би макар основ требао да се испоштује.

Слобода мишљења је у реду , док се не крши устав. Устав Србије, у којој је форум смештен и чији су грађани већина корисника, каже да је Косово и Метохија - Србија.
a zasto ban sa foruma? kakve veze online forum ima sa politikom i celom to situacijom vezanom za Kosovo?
sta kao mi nesto mozemo da promenimo? ne mozemo.
 
Ал јбг - постоји. То што Вучић лаже да је лажна је и даље лаж.
Гледам немачке програме, мало мало па Косово, нико га више не спомиње у контексту Србије.
Један занимљив податак је да припадник војске Србије уколико жели да оде у неко место на Косову мора да тражи одобрење да напусти територију Србије.
Дакле?


И да се разумемо да сам и ја бесна што је тако, али тако је бар за сад.
Припадник војске мора да тражи одобрење...објаву...када напушта територију Србије...било где.
 
Ал јбг - постоји. То што Вучић лаже да је лажна је и даље лаж.
Гледам немачке програме, мало мало па Косово, нико га више не спомиње у контексту Србије.
Један занимљив податак је да припадник војске Србије уколико жели да оде у неко место на Косову мора да тражи одобрење да напусти територију Србије.
Дакле?


И да се разумемо да сам и ја бесна што је тако, али тако је бар за сад.
Valjda definisano sa: Rezolucija 1244 Vijeća sigurnosti Ujedinjenih naroda, Vojno-tehnički sporazum iz Kumanova iz 1999. godine i da se implementira ono što je predviđeno sporazumima između Beograda i Prištine.
Naime, obzirom na RAT 1999-e godine Kosovo ima poseban status...navedeno i u Ustavu:
".....polazeći i od toga da je Pokrajina Kosovo i Metohija sastavni deo teritorije Srbije, da ima položaj suštinske autonomije u okviru
suverene države Srbije....."
Recimo, nešto kao indijanski REZERVAT. Znaš li da američka vojska ni policija ne sme da ulazi u rezervat bez dozvole!? :hahaha:
 
Па чему одобрење за посету дела своје тероторије, по уставу?
Правници играју игре и игрице.

Војно лице је дужно да обавести...
уколико дође до напуштања територије на којој важе ингеренције домаће војске и полиције....

Могу они тако до сутра...
 
Један занимљив податак је да припадник војске Србије уколико жели да оде у неко место на Косову мора да тражи одобрење да напусти територију Србије.
Ма и ја сам бесан ал тако је од 1999. колико ја знам. А од 2013. поготово. Што ја кажем, бриселски споразум је највећа грешка српске политике за Косово и Метохију.
 
a zasto ban sa foruma? kakve veze online forum ima sa politikom i celom to situacijom vezanom za Kosovo?
sta kao mi nesto mozemo da promenimo? ne mozemo.
Јер је много крви иза тох речи, и много живота људи, ако се бан добија по европским форумима за спомињање Русије у добром смислу, онда, будући да се по свему угледамо на њих, и овде треба да се скрате они за КиМ као државу

Јер ни ти поготово, а ни ја, не знамо како је нашим домаћим људима којих има а доле су, у тој "држави", дакле, недржави.
 
Па чему одобрење за посету дела своје тероторије, по уставу?
Због договора о напуштању наше војске и преузимања управе УН. Е сада што УН и НАТО не поштују своје надлежности...сила бога не моли
 
Бернардо се позива на наш устав.
Тамо јесте.
У збиљности треба да се позовемо на то да је сваки Србин, неалбанац, српска кућа и црква на тој територији - Србија.
 
A kada MNOGI traže da se negiranje 'đenosajda' (:hahaha:) kod Srebrenice proglasi krivičnim delo za robiju?
Сребреница је намештен случај. Да се Срби прогласе за то што непријатељи хоће да будемо. А доказ да то нисмо, је КиМ
 
Ideja je na mestu,pošto je ta izjava u sukobu sa ustavom i pošto je Kosovo okupirano a Srbija u ratu potrebno je učiniti sve i raditi na svim poljima da se okupatorima da do znanja...
Kosmet je Srbija
Ban svakome ko to ne poštuje.
Могу они да пишу да Косово* јесте држава али морају да ставе *, видиш, то је зачкољица која им одма ломи став. Ето, то је мој предлог😁
 
Poslednja izmena od moderatora:
Могу они да пишу да Косово* јесте држава али морају да ставе *, видиш, то је зачкољица која им одма ломи став. Ето, то је мој предлог😁

Но, @Admin Sredoje @Ivan нашем руководству форума дакако одговара расправа како би се повећао саонраћај и тиме зарада од реклама
Nikakve zvezdice..
Kosmet je okupirani deo Srbije od strane jedne od najmoćnijih sila sveta.Trenutno smo nemoćni da udjemo i pokušamo oslobadjanje Kosmeta ali bar možemo sprečiti da se po našim medijima,društvenim mrežama ta okupacija nipodaštava a Kosmet naziva državom.
Kosmet je Srbija...kraj priče.
 
Јер је много крви иза тох речи, и много живота људи, ако се бан добија по европским форумима за спомињање Русије у добром смислу, онда, будући да се по свему угледамо на њих, и овде треба да се скрате они за КиМ као државу

Јер ни ти поготово, а ни ја, не знамо како је нашим домаћим људима којих има а доле су, у тој "држави", дакле, недржави.
cuj ovo mnogo krvi iza tih reci i mnogo zivota ljudi
ovo je forum, ne vidim razlog da nekoga banujes zbog neceg ovakvog
ban nece vratiti te zivote i ukloniti tu krv vec ce neko podici srednjak na ekran i napraviti novi nalog uz VPN

i mi sasvim sigurno nismo kao Rusija
tako da...
 
cuj ovo mnogo krvi iza tih reci i mnogo zivota ljudi
ovo je forum, ne vidim razlog da nekoga banujes zbog neceg ovakvog
ban nece vratiti te zivote i ukloniti tu krv vec ce neko podici srednjak na ekran i napraviti novi nalog uz VPN

i mi sasvim sigurno nismo kao Rusija
tako da...
За ово мораш баш бити болестан. Дао сам горе тврдње. Поштујем ако се не слажеш али поштуј и ти оно што сам рекао
 
За ово мораш баш бити болестан. Дао сам горе тврдње. Поштујем ако се не слажеш али поштуј и ти оно што сам рекао
dala sam ti cinjenice, mislis da ce nekog boleti briga za ban? neces ispraviti mozak ljudima, ne mozes da promenis situaciju vezanu za kosovo, pomiri se s tim, sta treba da se ubijemo svi zbog toga, ne razumem
 
dala sam ti cinjenice, mislis da ce nekog boleti briga za ban? neces ispraviti mozak ljudima, ne mozes da promenis situaciju vezanu za kosovo, pomiri se s tim, sta treba da se ubijemo svi zbog toga, ne razumem
Не треба да се убијемо али је л то значи да треба да се макне семафор јер нека деца прелазе на црвено? Нигде нисам казао да си у криву, али идаље стојим при томе да се то правило треба поставити
 

Back
Top