Michael Savage - Kosovo, radical Islam (Kosovo Liberation Army)

Овде наведене све фине квалитите једне здраве особе.
Против педера и муслимана.
Шта је ту лоше?

za pocetak mrzis pedere, sutra.....
ps.zasto li se nisam zacudio da gatoliko cenite... takav je bas primer postenog amerikaca nekima... kojima je npr. seselj heroj
 
Ova radost i histerija oko ovog choveka govori dosta kada znamo da na zemaljskoj kugli ima milioni emisija i milioni vodtelja....Nasao se jedan po volji ... a sta je sa ostalima .... oni su po vama budale....
Ova histerija za ovim chovekom treba nekima da otvori ochi i uvide da nije ceo svet lud............


a sa kojima ostalima, misliš CNN i te televizije, pa nije ni cudno da malo ko zna pravu istinu, o siptarskim teroristima kad je zabranjeno o tome da se prica, a CNN prica sto ide u korist vlasti u ameriki ili ko li vec vlada iza njihovih ledja,....
 
a sa kojima ostalima, misliš CNN i te televizije, pa nije ni cudno da malo ko zna pravu istinu, o siptarskim teroristima kad je zabranjeno o tome da se prica, a CNN prica sto ide u korist vlasti u ameriki ili ko li vec vlada iza njihovih ledja,....

Da da u Americi vlada diktatura i puni su zatvori ljudi zbog verbalnog delikta !!!!! Ma prichaj ti to maloj deci.
 
Da da u Americi vlada diktatura i puni su zatvori ljudi zbog verbalnog delikta !!!!! Ma prichaj ti to maloj deci.


ma pricaj ti maloj deci, da ste vi neduzni, da niste nista krivi, i da je kosovo vaše,.....

КОСОВО ЈЕ СРБИЈА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Pa naravno da je tako kada vam treba 6 meseci da nadjete nesto sto lepo govori o vama.

Ma jok,nadjemo kako i kad god hoces,ali nikako da nadjem nekog ko vas ne naziva prljavim razbojnicima,teroristima i nitkovima.........prljavim da naglasim.:hahaha:

Da sve se zna ..... ali se malo teze nalazi ljudi koji znaju istinu kao vi.

Ma jok cela planeta zna istinu.........:mrgreen:
A vi ne znate nista a kamo li istinu...........krivonogi nitkovi :mrgreen:
 
ma pricaj ti maloj deci, da ste vi neduzni, da niste nista krivi, i da je kosovo vaše,.....

КОСОВО ЈЕ СРБИЈА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pa zasto moras da viches choveche.Mozda zbog toga da bi uverio nekog u to.
Ako je Kosovo srbija reci mi sta je onda Srbija jer postoji velika razlika izmedju ovo dvoje?
 
Ma jok,nadjemo kako i kad god hoces,ali nikako da nadjem nekog ko vas ne naziva prljavim razbojnicima,teroristima i nitkovima.........prljavim da naglasim.:hahaha:



Ma jok cela planeta zna istinu.........:mrgreen:
A vi ne znate nista a kamo li istinu...........krivonogi nitkovi :mrgreen:

Dobro ako je tako kako ti kazes zasto ne kazes da je zapad pravedan,nego stalno kukumaches kako su oni protiv vas.Evo ja kazem zapad je pravedan,ziveo zapad reci sad i ti posto oni nas smatraju onako kako ti kazes ili je to samo tvoja izmisljotina.
 
Dobro ako je tako kako ti kazes zasto ne kazes da je zapad pravedan,nego stalno kukumaches kako su oni protiv vas.Evo ja kazem zapad je pravedan,ziveo zapad reci sad i ti posto oni nas smatraju onako kako ti kazes ili je to samo tvoja izmisljotina.

:hahaha::hahaha::hahaha:

Gde sam ja rekao da je zapad pravedan?:mrgreen::hahaha:

Ja samo kazem da ste vi za njih prljavi teroristicki nitkovi sto ste i za ceo svet i bas zbog toga sto to sve znaju(istinu) nisu pravedni...........u stvari nemam ja sta njih da nazivam pravednim,bog je pravedan ili nepravedan oni su teroristi.

Dzaba.......nitkovi bili,nitkovi ste i ostali :mrgreen:
 
:hahaha::hahaha::hahaha:

Gde sam ja rekao da je zapad pravedan?:mrgreen::hahaha:

Ja samo kazem da ste vi za njih prljavi teroristicki nitkovi sto ste i za ceo svet i bas zbog toga sto to sve znaju(istinu) nisu pravedni...........u stvari nemam ja sta njih da nazivam pravednim,bog je pravedan ili nepravedan oni su teroristi.

Dzaba.......nitkovi bili,nitkovi ste i ostali :mrgreen:

Rekao si "nikako da nadjem nekog ko vas ne naziva prljavim razbojnicima,teroristima i nitkovima.........prljavim da naglasim" jel tako.
Znachi da nemas prava da se zalis na njih,jer imaju isti stav kao ti prema nama,a za koji ti tvrdis da je pravedan zar ne ?

Da smo nitkovi bili i ostali za srbiju to znam,ali hvala bogu sto je srbija samo jedna mala tachka na mapi sveta,i ta tachka nije u dobrim odnosima sa nijednom drzavom oko sebe i sve te drzave oko sebe smatra takodje nitkovima.:bye::bye::bye:
 
Rekao si "nikako da nadjem nekog ko vas ne naziva prljavim razbojnicima,teroristima i nitkovima.........prljavim da naglasim" jel tako.
Znachi da nemas prava da se zalis na njih,jer imaju isti stav kao ti prema nama,a za koji ti tvrdis da je pravedan zar ne ?

Da smo nitkovi bili i ostali za srbiju to znam,ali hvala bogu sto je srbija samo jedna mala tachka na mapi sveta,i ta tachka nije u dobrim odnosima sa nijednom drzavom oko sebe i sve te drzave oko sebe smatra takodje nitkovima.:bye::bye::bye:

Niste vi nishta manje nitkovi ni prema sebi, svojim porodicama, tradiciji i moralnim vrednostima.
 
Pa zasto moras da viches choveche.Mozda zbog toga da bi uverio nekog u to.
Ako je Kosovo srbija reci mi sta je onda Srbija jer postoji velika razlika izmedju ovo dvoje?

Ne mora se vikati to se zna;)

Rekao si "nikako da nadjem nekog ko vas ne naziva prljavim razbojnicima,teroristima i nitkovima.........prljavim da naglasim" jel tako.
Znachi da nemas prava da se zalis na njih,jer imaju isti stav kao ti prema nama,a za koji ti tvrdis da je pravedan zar ne ?

Da smo nitkovi bili i ostali za srbiju to znam,ali hvala bogu sto je srbija samo jedna mala tachka na mapi sveta,i ta tachka nije u dobrim odnosima sa nijednom drzavom oko sebe i sve te drzave oko sebe smatra takodje nitkovima.:bye::bye::bye:[/QUOTE]

Ako smo mi mali,sta ste vi:rotf:........
pa u boljim odnosima smo sa susedima nego vi sami sa sobom!
 
Poslednja izmena:

Back
Top