KRVARENJE U PRVIM MESECIMA TRUDNOCE?!

juuuhuuuu :) bila sam kod doktorice, sve je uredu, vidi se plod, cula sam i odkucaje srca, nastavljam sa lekovima, samo sa duplom dozom i dobila sam folnu kiselinu. nadam se da ce ovo krvarenje prestati uskoro i da ce se trudnoca dalje odvijati kako treba. javite sta je vama doca rekao, jedva cekam da cujem :)
 
juuhuuu :) bila sam kod doktorke, kaze da je sve uredu, vidi se plod, cula sam i odkucaje srca. Kaze da je prosli put bilo rano, da smo uhvatili poslednje plodne dane i zbog mog dugog ciklusa. Pojacala mi je dozu lekova i dobila sam folnu kiselinu da pijem. na uz za dve nedelje opet. Lilava javi sta je doktor rekao, drzim ti fige.
 
E citam svasta na raznim mamecim forumuma, ove zene kao da se utrkuju kojoj je pre vidjen plod, te srce pa spominju i 4 nedelju.
Ako mi kad citam sve i svakog :mrgreen:
Meni je dr radio nekim sokocalom, vaginalna mu je u kvaru.
Drugi mi je uz a "kasnim" sa trudnocom u odnosu na tebe Iwo nedelju dana.
Mesak se vidi ii raste ali ploda jos nema, pa cemo se videti i sl. nedelje ako sve bude ok.
Inace imam dva grozna iskustva iza sebe i ovaj period mi je blago receno bljak.
Pijem naravno utrogestan kao i sve zaboga trudnice u Srbiji.
Krvarenje mi se malo smanjilo, pu,pu,pu
I tako...
Prekjuce sam pukla, ridala i jecala, danas malo bolje...
 
lilava, nemoj da se nerviras, znam da je to lakse reci nego uraditi ali pokusaj, najvise zbog razvoja trudnoce. Ja nemam iskustva, meni je ovo prva i zato sam i pisala ovde kad mi je krento iscedak. Znam kako ti je, ja sam se nervirala nedelju dana dok nisam otisla na kontrolu. Sad u sredu mi je rekla da sam u 7 nedelji ali po plodu sam u 6. Nisam imala nameru da se utrkujem, jednostavno sam bila uzbudjena zbog svega i srecna sto je sve uredu. Vazno mi je samo da se bebac lepo razvija i da sve bude uredu. Srecno na sledecem pregledu.
 
Jao Iwa, nije se odnosilo na tebe to sto si tumacila u losem kontestu.
Sta ti zelim napisala sam ti u reputaciji jos onomad :heart:
Eto bila sam malo prsla pa sam tako valjda ogorceno i zvucala,
sto naravno ne znaci da se ne veselim svakoj naprednoj i zdravoj trudnoci-
to je najveci dar koji moze neko da primi.
Jel se kod tebe primirilo to "krvarenje"?
Koliko ti je trajalo i kako se sada osecas?
 
Jao Iwa, nije se odnosilo na tebe to sto si tumacila u losem kontestu.
Sta ti zelim napisala sam ti u reputaciji jos onomad :heart:
Eto bila sam malo prsla pa sam tako valjda ogorceno i zvucala,
sto naravno ne znaci da se ne veselim svakoj naprednoj i zdravoj trudnoci-
to je najveci dar koji moze neko da primi.
Jel se kod tebe primirilo to "krvarenje"?
Koliko ti je trajalo i kako se sada osecas?

Primirilo se hvala Bogu, sad samo imam kao neki sekret koji je ponekad kremkast, mada je njega sve manje.
pa to krvarenje mi je trajalo nekih nedelju dana, mada kad sam pocela da pijem duplu dozu hormona, onda mi je i prestalo,
mozda i ne bi da nisam pocela sa duplom dozom, nemam pojma.
sad ne mogu da docekam sledeci pregled, da vidim da li se sve dobro razvija.
nemoj da se nerviras, ako "kasnis" za mnom nedelju dana to je taman isto kad sam i ja isla kod doktorke i nije mi se video plod,
a eto za nedelju dana kasnije moglo je i srce da se cuje. samo hrabro i hrani se zdravo, pokusaj da jedes sto vise voca i miruj kako bi se sve lepo ucvrstilo :)
da li ti jos krvaris?
ne znam kakva si iskustva imala ali ti zelim da ih ostavis iza sebe i da ovo bude lepo :D
 
U 4. nedelji trudnoce sam, pojavilo se neko bledo roze "krvarenje", pa se primirilo, pa malo kasnije je bilo vise crveno. mahom se videlo samo pri mokrenju, na vesu svega par kapi... trenutno nema nicega... podelite sa mnom vasa iskustav i recite sta mislite da je u pitanju.
 
U 4. nedelji trudnoce sam, pojavilo se neko bledo roze "krvarenje", pa se primirilo, pa malo kasnije je bilo vise crveno. mahom se videlo samo pri mokrenju, na vesu svega par kapi... trenutno nema nicega... podelite sa mnom vasa iskustav i recite sta mislite da je u pitanju.

vrlo cesta pojava....moras da odes do ginekologa pod hitno jer moze da bude znak pobacaja a lekar treba da ti da odgovarajucu terapiju i da te posavetuje oko mirovanja.....
 
hmm..ne znam ni kako da zapocnem...nova sam ovde pa bih volela da cujem misljenja jer me neki strah `vata da idem kod cika doce...
ovako...god.dana zivim sa verenikom i uopste se ne pazimo sto znaci da zelimo bebu :) menstrualni ciklusi mi nikada ne omanu i uvek imam do 7 dana.
e sad,proslog meseca,14tog imala sam prvi dan braonkasto(tamno) i onda 2 dana crveno ali ne obilno(a meni je uvek obilno).a sad 7mog otisla u wc kad ono opet mrlja braonkaste boje na gacicama i posle samo svetlo rozikasto 2 dana i juce dobila.nikada nisam imala tako i to me pomalo plasi,sta to moze biti?
 

Back
Top