Koliko se često molite?

Koliko se često molite?


  • Ukupno glasova
    34
  • Anketa je zatvorena .
Sam naslov teme sve govori :) Da li se uopšte molite i koliko često to radite?Ja se ne molim svaki dan, sem u extremnim situacijama...
svaki put kad kažem, pomislim ili uradim nešto ružno....
picture.php
 
Aha. Vrlo brzo se vide efekti zatupljivanja. Brzo ih vidi zatravljeni, a još brže okolina. :confused:
Ко о чему, ''верник'' у еволуцију од мајмуна о затупљености. Поздрави ''претке'' и држи се бонтона јеловника, прво се ољушти па се једе.:D
А околина му дође зоолошки врт?
 
Ups...provali me..:mrgreen:
Bože, molim te, skini mi ovog smora sa kičme...:worth:
Eto, pomolih se...prvi i poslednji put u životu. :lol:

Руски цар, Петар Велики, након разних уредби и промена које је учинио, уздигао је Русију први пут као народ (културно, политички). Много људи му је прилазило и исказивало дивљење за све оно што је урадио. Али цар није осећао задовољство због свега тога, будући да је имао ману од које је много пропатио. За најмању ствар би се ражестио. Зато је често говорио:
- Говоре да сам учествовао у уздизању Русије. А ја сам само човек достојан сажаљења; нисам могао да уздигнем себе.
 
ajmo to da probamo da analiziramo kroz neki primer...

Imaš recimo šefa.. koji nije više biće, al u ovom slučaju je neko ko ima moć...
I šta misliš, ko će mu biti draži...
Onaj što stalno kuka i moljaka ili onaj što ćuti i obavlja svoj posao kako treba?

зависи од шефа какав је човек.
има их разних, а Бог је један:D
 
Ко о чему, ''верник'' у еволуцију од мајмуна о затупљености. Поздрави ''претке'' и држи се бонтона јеловника, прво се ољушти па се једе.:D
А околина му дође зоолошки врт?

Nemam pojma šta pričaš, al dosta interesantan komentar od nekog ko spava na betonu, a kupa se kad pada kiša.
 

Back
Top