Koliko se često molite?

Koliko se često molite?


  • Ukupno glasova
    34
  • Anketa je zatvorena .
не битно, самим тим мислима јер мисао је енергија, послао си фреквенцију Вишем бићу.
ajmo to da probamo da analiziramo kroz neki primer...

Imaš recimo šefa.. koji nije više biće, al u ovom slučaju je neko ko ima moć...
I šta misliš, ko će mu biti draži...
Onaj što stalno kuka i moljaka ili onaj što ćuti i obavlja svoj posao kako treba?
 
ajmo to da probamo da analiziramo kroz neki primer...

Imaš recimo šefa.. koji nije više biće, al u ovom slučaju je neko ko ima moć...
I šta misliš, ko će mu biti draži...
Onaj što stalno kuka i moljaka ili onaj što ćuti i obavlja svoj posao kako treba?

E, baš zbog ovog ne možeš da povlačiš paralelu....:D
Jer Božija logika nije isto što i ljudska..:D
 
I sa mnom je sličan slučaj...Kad god pitaju i ukoliko sam nespremna, onda se molim bogu da me ne pita i molitva uspe. :) :p

E da,i meni uvek uspe :lol:

pa pitaju nekog drugog...:lol: koji je možda isto tako nespreman i dobije keca...

a ti srećna...:zcepanje:

di vam je bre saosećanje...

a tos hto cje neko drugi da dobije keca.... iskreno, yebe mi se :)
neko ko je losh uchenik, jedan kec vishe-manje isto mu je... ameni odlichnoj nije sve jedno ;)
 
ajde sad.. završio si školu pa si zaboravio da su ti nekad najveći problemi bili oće li te pogledati ona iz druge klupe i oće li te nastavnik uloviti nespremnog...:lol:

To su bre u jednom periodu života veoma veliki problemi. :D

Ko kazhe da sam zavrshio :D
Ostala mi josh jedna godina da zavrshim srednju :D

a tos hto cje neko drugi da dobije keca.... iskreno, yebe mi se
neko ko je losh uchenik, jedan kec vishe-manje isto mu je... ameni odlichnoj nije sve jedno

Meni je bash zbog toga svejedno , ja sam odlichan uchenik , a dobijao sam kecheve i ostale sve ocene , i bash zbog toga sho znam za 5 ili mogu da nauchim nikad me nije bila briga zbog jedne jedinice.

P.S:
Za ostale shtolarce , profe su kao psi , namirishu strah i paniku .
Nekoliko tipova za bolje ocene:
1.Nikad, ali nikad ne kazhi "nisam uchio/la , bolje baljezgaj nego da samo tako kapitulirash"
2.Uvek deluj samouvereno , kao da sve znash , primetio sam da profe vide kad se trudish da makar ono malo shto znash objasnish svojim rechima iz svoje glave nego da odsutajesh ili da sve bubash napamet
 

Back
Top